XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Future of Work”

2019-03-26 11:47

Czy w przyszłości, w której to Millenialsi będą szefami, wszystkie firmy będą turkusowe? Czy pokolenie Z będzie chodzić do pracy? A może wszyscy będziemy pracować tylko 4 dni w tygodniu? W kolorowym biurze z ogrodem i miejscem do medytacji, czy zdalnie? Z salonu czy prosto z plaży na Bali? A może wcale, bo zastąpią nas roboty i sztuczna inteligencja?

Konferencja
Autor: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Przerzucamy się trendami - automatyzacja, przywództwo zamiast zarządzania, role zamiast stanowisk, kompetencje zamiast ról, elastyczne formy zatrudnienia, sieć zamiast hierarchii. Wyrabiamy kompetencje przyszłości. A jednak wizja rynku pracy jest wciąż raczej mglista. 

Jak odróżnić prawdopodobne scenariusze od fantastycznych wizji? Jakie kompetencje rzeczywiście warto kształcić? Jak skorzystać z nowych technologii i nie panikować, gdy do zespołu dołączy bot? O tym wszystkim porozmawiamy podczas XIV Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zatytułowanej „Future of Work”, która odbędzie się 10 kwietnia w Centrum Konferencyjnym POLIN.

Podczas wydarzenia usłyszymy wystąpienia m.in.: Kuby Piwowara (Google), prof. Krystiana Jażdżewskiego, (Warsaw Genomics), dr Magdaleny Łużniak-Piechy (Uniwersytet SWPS), Pawła Rabieja (m.st. Warszawa) Magdy Kotlarczyk, Anny Stefańskiej (Google),  Iwony Grochowskiej, (Nais).
Bilety dostępne są na stronie wydarzenia: https://xivkonferencjaspk.evenea.pl/

Specjalnie dla czytelniczek M jak Mama mamy kod, który obniży cenę biletu o 50 zł! Kod promocyjny MJM1004 należy wpisać w odpowiednim polu, który znajduje się na stronie konferencji w formularzu zakupowym.