XIV Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży

2015-03-19 10:21

XIV Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży odbędą się w dn. 20-22 marca 2015 w Poznaniu. Wydarzenie będzie mieć miejsce w pawilonie 8. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznańskie Spotkania Targowe
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Podczas XIV Poznańskich Spotkań Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży rodzice i dzieci będą mogli wziąć udział w przygotowanych grach i zabawach, konkursach, poznają również najpiękniejsze dzieła literatury dla dzieci.

Odbywające się już po raz 14. Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży to największe wydarzenie w Polsce, podczas którego prezentowane są najciekawsze tytuły literatury dla najmłodszych. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje w tym roku małżonka Prezydenta RP - Anna Komorowska. Jak na spotkanie skierowane dla dzieci przystało, zadbano o zorganizowanie dla nich gier, zabaw i konkursów, łączących naukę i zabawę.

XIV Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży: co przygotowano dla najmłodszych?

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice, będą mogli dowiedzieć się, jakie nowości pojawiły się na rynku książki dla dzieci i młodzieży. Odbędą się również spotkania z autorami i ilustratorami - najmłodsi będą mogli porozmawiać i uzyskać autograf twórców swoich ulubionych utworów. Pojawią się m. in.: Andrzej Żak, Bohdan Butenko, Anna Czerwińska-Rydel, Anna Piwkowska, Tomasz Szwed. Podczas XIV Poznańskich Spotkań Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży zostaną również wręczone Pegaziki - nagrody przyznawane w dwóch kategoriach: Twórca Książki dla Dzieci i Młodzieży i Przyjaciel Książki dla Dzieci i Młodzieży.

Co pewnie bardzo zainteresuje dzieci - podczas wydarzenia odbędzie się kilkadziesiąt warsztatów i kreatywnych zabaw. Dla najmłodszych został również specjalnie przygotowany spektakl "Na wysokiej górze", stworzony na podstawie tekstów Krystyny Miłobędzkiej, który wystawi Teatr BLUM. Nie zapominajmy, że goście zostaną dowiezieni na XIV Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży przez "Bajkowy tramwaj z Piotrusiem Panem", zapewniony przez Wydawnictwo Media Rodzina.

Więcej informacji znajduje się na stronach: www.targiksiazki.pl, www.ptwk.pl, www.wydawca.com.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza