Zapisz się na MamaGO Camp - warsztaty dla mam z niemowlakami

2019-04-04 14:45

Zastanawiasz się, jak wrócić do formy po urodzeniu dziecka? Chciałabyś zgubić kilogramy, które pojawiły się w czasie ciąży? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. MamaGO Camp to obozy dla mam i dzieci, które zregenerują twoje ciało i duszę.

mam go camp nowe
Autor: mjakmama.pl

Spis treści

  1. Dlaczego warto się zapisać?
  2. Przejdź metamorfozę!

MamaGO Camp to 5-dniowe warsztaty przeznaczona dla młodych mam i ich dzieci. Obozy organizowane są w hotelu Julinek, położonym w pięknym otoczeniu Parku Kampinoskiego.

Zajęcia sportowe, lekcje dbania o swoje ciało i zdrową kuchnię, a także spotkania dotyczące wizażu poprowadzą prawdziwi eksperci: Katarzyna Bigos - jedna z najlepszych instruktorek fitness w Polsce, Kobieta Roku Glamour 2018, dietetyk Andrzej Bogdał oraz Izabela Jakubczyk – stylistka i doradca wizerunkowy.

Start obozów MamaGo Camp - już 1 lipca 2019!

Dlaczego warto się zapisać?

MamaGo Camp to zajęcia pomagające w powrocie do formy po ciąży i porodzie. Program warsztatów obejmuje:

  • zajęcia wzmacniające i korekcyjne
  • budowanie solidnych fundamentów po ciąży
  • stretching i jogę z ćwiczeniami oddechowymi.

Na warsztatach młode mamy nauczą się, jak stać i chodzić, a nawet podnosić dziecko, by nie zaszkodzić plecom i nie doprowadzić do niezdrowych kompensacji w ciele. Eksperci sprzedadzą im też proste sposoby na zdrowe gotowanie i udowodnią, że nie trzeba być na diecie, by chudnąć.

Zadbają też o zgrabne nogi i pośladki młodej mamy. Pokażą, jak mądrze trenować brzuch po ciąży bez katowana się brzuszkami. Nauczą jak zatroszczyć się o kręgosłup, a także przynieść ulgę zmęczonym plecom.

Przejdź metamorfozę!

Organizatorzy MamaGO Camp zaplanowali również spotkanie ze stylistką i wizażystką, które przeprowadzą analizę kolorystyczną urody i ustalą typ figury. W oparciu o to, podpowiedzą, jak się ubierać i malować, by podkreślić atuty.

Na koniec – utrwalą metamorfozę w profesjonalnej sesji fotograficznej.

Więcej szczegółów można znaleźć na dedykowanej stronie: Mamagocamp.pl

Partnerem warsztatów MamaGO Camp jest: Mjakmama, Poradnik Zdrowie, Park Rozrywki Julinek, Wformie24, Podróże, Eska oraz Spa&More