Zapraszamy do Szczecina na Targi dla rodziców i dzieci Mamy Dziecko

2014-09-17 14:19

Rodziców i ich pociechy zapraszamy w weekend, 18-19 pażdziernika na TARGI DLA RODZICÓW I DZIECI MAMY DZIECKO do Szczecina. Oprócz bogatej oferty produktów i usług przewidziane są warsztaty, całodniowy panel debat oraz rozmaite atrakcje dla maluchów.

mamy dziecko
Autor: _materialy_prasowe

Już po raz czwarty w Szczecinie odbędą się Targi dla Rodziców i Dzieci "Mamy Dziecko". W weekend 18-19 października 2014 w Hali MTS na kilkudziesięciu stoiskach będzie można zorientować się w ofercie produktów i usług niezbędnych na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji i wychowania małych dzieci.

Odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach dla rodziców, opiekunów i dzieci z dziedzin: psychologia, wychowanie, zdrowie, dietetyka, bezpieczeństwo, a także skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej.

Targom Mamy Dziecko towarzyszy Kongres Rodziców

Po raz pierwszy Targom będzie towarzyszył Kongres Rodziców - całodniowy panel debat specjalistów praktyków z rodzicami i opiekunami, podczas których poruszone zostaną kwestie wychowania, zdrowia, psychologii i edukacji dzieci. Poruszone zostaną m.in. takie tematy jak:  Szczepić, czy nie? Jak godzić rodzicielstwo z pracą zawodową? Jak radzić sobie z agresją u dzieci? Jak stymulować ich rozwój? Jak walczyć z nadwagą u dzieci? Dorosłych zapraszamy do zwiedzania i udziału w warsztatach i dyskusjach, a maluchy - na plac zabaw. Zapraszamy -  tu dowiesz się więcej.