Zapraszamy na II Kiermasz Dla Malucha w sobotę, 26 maja w Pabianicach

2012-03-12 17:02

Już wkrótce w Pabianicach odbędzie się II Kiermasz Dla Malucha. To inicjatywa dla rodziców małych dzieci - zainteresowani mogą przynieść na Kiermasz rzeczy, których ich dziecko-dzieci już nie potrzebują, a inni będą mogli je okazyjnie kupić dla swoich pociech. Zapraszamy wszystkich którzy mają nie potrzebne i nie zniszczone ubranka, zabawki i akcesoria dziecięce oraz wszystkich tych, którzy chcą te rzeczy kupić dla swoich dzieci.

Zapraszamy na Kiermasz Dla Malucha w sobotę, 24 marca w Pabianicach
Autor: materiały prasowe|_Brak informacji Zapraszamy na Kiermasz Dla Malucha w sobotę, 24 marca w Pabianicach

Drugi Kiermasz Dla Malucha, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Beaty Adasiak, odbędzie się także w Przedszkolu Miejskim nr 16 (Bugaj 58) w sobotę, 26 maja w godz. 11 – 15.

Nowością na II Kiermaszu są atrakcje dla mam. Te, które zajmują się rękodziełem, będą mogły wystawić swoje wyroby na sprzedaż. Dla wszystkich to szansa, by kupić sobie oryginalną biżuterię.

Po raz kolejny nie zapomnieliśmy także o atrakcjach dla najmłodszych - dmuchańce i jak pogoda dopisze, przedszkolny plac zabaw. Poza tym oczywiście - ubranka, zabawki i inne akcesoria, które rodzice przyniosą, aby sprzedać.

Ponieważ organizacja Kiermaszu generuje pewne koszty, aby uniknąć obciążania nimi całkowicie rodziców sprzedających swoje rzeczy, postanowiliśmy ustalić symboliczną opłatę – złotówkę za wstęp na Kiermasz. Mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci oraz, że każdy znajdzie na Kiermaszu coś dla swojego malucha.

Rodziców, którzy są chętni do sprzedawania swoich rzeczy prosimy wcześniej o kontakt – kiermaszdlamalucha@gmail.com lub poprzez stronę na Facebooku – Kiermasz Dla Malucha, na której regularnie wpisujemy nowe informacje dotyczące Kiermaszu.

Zapraszamy!

materiały prasowe