Zapraszamy na weekend z M JAK MAMA w Atrium Targówek

2014-07-09 18:19

Jesteś w ciąży albo planujesz dziecko? Chcesz skorzystać z bezpłatnego badania USG? Przebadać zdrowie swoje i swoich bliskich? A może szukasz pomysłu na miłe spędzenie czasu z rodziną? Przyjdź w najbliższy weekend do Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15 w Warszawie.

Weekend z M jak mama
Autor: materiały prasowe W czasie weekendu z M jak mama będziecie mogli mile spędzić czas z rodziną i skorzystać z bezpłatnych badań!

W najbliższą sobotę i niedzielę, 12/13 lipca, miesięcznik „M jak mama” zaprasza wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, a jednocześnie będą chcieli skorzystać z okazji, by zadbać o swoje zdrowie, do Atrium Targówek. Szczególnie serdecznie zapraszamy przyszłe mamy i rodziny z dziećmi.

Szykujemy dla was rozmaite atrakcje. Najmłodszych uczestników zabawy zapraszamy do Strefy dziecka, gdzie będą mogli wziąć udział w grach i konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody. Dorosłym zaś polecamy skorzystanie z możliwości bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami.

Panie, oczekujące dziecka, będą mogły w Strefie dla kobiet w ciąży poddać się bezpłatnemu badaniu USG i skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Bezpłatne badania USG oferujemy także tym, którzy są zainteresowani zbadaniem stanu piersi, jamy brzusznej, tarczycy i stawów kolanowych – zapraszamy do Strefy zdrowia dla każdego.

W godzinach 12-17 będą dyżurować specjaliści: ginekolog, dietetyk, psycholog i seksuolog, którzy udzielą bezpłatnych konsultacji.

Zapraszają miesięcznik M jak mama i Atrium Targówek.

Więcej szczegółów na: www.atrium-targowek.pl

oraz na forum Mjakmama24.pl

Mjakmama24.pl