Znak Jakości KidZone: prestiżowy projekt parentingowo-biznesowy

2015-05-20 18:03

Ideą projektu Znak Jakości KidZone jest pokazywanie i promowanie najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, w szczególności dla dzieci, oraz promocja podmiotów dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej. 

kidzone
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Znak Jakości KidZone zaświadcza o wysokiej jakości wybranych towarów i usług.

Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.

Znak Jakości KidZone: na czym polega udział w projekcie?

Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania wyróżnienia (Znak Jakości KidZone- certyfikat) oraz ogólnopolską kampanią reklamową dla laureata. Projekt wspierają czołowe media parentingowe, life-stylowe i opiniotwórcze, a promocja firm obejmuje takie elementy jak m.in. Internet, prasa, radio, telewizja oraz eventy rodzinne.

Znak Jakości KidZone to wskazówka dla wszystkich rodziców, gwarancja bezpieczeństwa i jakości wybieranych usług i produktów. Tym samym udział w projekcie to forma dotarcia do szerokiej grupy nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej, poszukujących najwyższej jakości produktów i usług, niebanalnych rozwiązań.

Podsumowaniem każdej edycji projektu Znak Jakości KidZone jest Gala Finałowa - ekskluzywny biznes mixer z udziałem laureatów, przedstawicieli największych firm w Polsce, gwiazd show-businessu oraz licznych mediów. Wydarzenie co roku organizowane jest w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przyciągając tłumy gości, a każdej gali towarzyszy bogata oprawa artystyczna oraz aspekt charytatywny, co można zobaczyć na filmie umieszczonym pod tym linkiem.

Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora www.kidzone.com.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza