Życzenia świąteczne od redakcji Mjakmama.pl

2018-12-21 15:17

Wszystkim czytelnikom serwisu Mjakmama.pl życzymy ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Przyjemnych chwil w gronie najbliższych, pysznych przysmaków na wigilijnym stole i wspólnego kolędowania przy pięknie przystrojonej choince. I dużo uśmiechu!

Życzenia świąteczne
Autor: Getty images

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Czas magiczny, w którym powinniśmy zapomnieć o obowiązkach, wyciszyć się i cieszyć z chwil spędzonych z najbliższymi. I właśnie takich świąt życzymy wszystkim czytelnikom Mjakmama.pl!

Nie spieszcie się i nie poddawajcie presji zorganizowania idealnych świąt. Przygotowujcie je spokojnie, nie martwiąc się, że nie zdążyłyście uprać firanek lub umyć okien. Świat się od tego nie zawali :)

Ubierajcie z dziećmi choinkę, wspólnie szykujcie bożonarodzeniowy stół i szukajcie na niebie pierwszej gwiazdki. Głośno śpiewajcie kolędy, nie zważając na swoje umiejętności wokalne, śmiejcie się z upominków znalezionych pod choinką i zwiedzajcie szopki.

A wieczorami pozwólcie sobie na powrót do dzieciństwa: rozmawiajcie, grajcie całą rodziną w gry planszowe, odgrywajcie scenki i czytajcie książki. Wynieście z tego szczególnego czasu jak najwięcej!

Wesołych i spokojnych świąt życzy redakcja Mjakmama.pl!

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza