Żyj zdrowo i kolorowo – festyn z okazji Dnia Dziecka

2013-04-18 11:29

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Dr Clown zaprasza 25 maja na rodzinny festyn edukacyjno-profilaktyczny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”. Celem imprezy jest promocja zdrowego stylu życia, rozwijanie talentów artystycznych i sportowych i oczywiście dobra zabawa.

zyj zdrowo i kolorowo festyn z okazji dnia dziecka
Autor: _materialy_prasowe

Fundacja Dr Clown już po raz piąty zaprasza całe rodziny na festyn edukacyjno-profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka. W tym roku jego głównym hasłem będzie promowanie zdrowego stylu życia – „Żyj zdrowo i kolorowo”. Impreza przygotowywana jest w partnerstwie z dzielnicą Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawa oraz Muzeum Narodowym w Warszawie.
25 maja na Krakowskim Przedmieściu (przy pl. Hoovera), w godzinach od  11.00 do 18.00 dzieci z rodzicami będą mogły między innymi:

  • wziąć udział w ciekawych konkursach i animacjach ulicznych z „doktorami clownami”,
  • spotkać znane gwiazdy oraz rozwijać swe talenty sportowe oraz artystyczne.

80 wolontariuszy Fundacji z całej Polski w strojach doktora clowna  zaprosi  do swych stoisk, w których odbywać się będzie:

  • malowanie twarzy,
  • warsztaty artystyczne, tworzenia biżuterii,
  • gry integracyjne z bajecznie kolorową chustą „Klanza”,
  • zabawa w loterię fantową „Każdy los wygrywa”,
  • zabawa w mini-przychodnię, która pomoże oswoić lęk przed wizytą u lekarza.

Na stoiskach zaprezentowane będą ciekawe, niekonwencjonalne dyscypliny sportowe i aktywności, które mają zachęcić do praktykowania zdrowego stylu życia – warsztaty konstruktorskie, mycia rąk, zdrowego gotowania, relaksacji. Dodatkowo będzie można wziąć udział w ciekawej grze miejskiej. Organizatorzy przygotowali też wiele atrakcji i występów scenicznych: pokazy zespołów dziecięcych, tańca brzucha i zumby, sztuczek magicznych i liczne konkursy z nagrodami. Poprowadzą je zaprzyjaźnieni z Fundacją Dr Clown: Małgorzata Socha, Elżbieta Zającówna, Michał Piróg i inni. Serwisy dlarodzinki i mjakmama patronują temu wydarzeniu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza