"KARMIĄCE SELFIE" nową modą. Dlaczego mamy publikują na Facebooku zdjęcia, na których KARMIĄ PIERSIĄ?

2014-06-06 10:30

Po Oscarach selfie stało się supermodne. Nie można się więc dziwić, że trend ten dosięgnął również mam, które zaczęły publikować w serwisach społeczniościowych... karmiące selfie. Z jakiego powodu to robią?

Karmienie piersią
Autor: thinkstockphotos.com Karmienie piersią w restauracji, kawiarni czy parku wciąż budzi emocje. Jedni uważają, że to zbyt intymna czynność, inni z kolei czują się zgorszeni koniecznością oglądania nagich kobiecych piersi.

Jednych oburza, innych zachwyca - "karmiące" selfie ma zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Od pewnego czasu stało się normą w serwisach społeczniościowych, a zwłaszcza na Facebooku.

Czytaj także: Zobacz, dlaczego nie powinnaś wstydzić się karmić piersią!

Co właściwie oznacza "karmiące" selfie? Nic innego jak własnoręcznie wykonane zdjęcie - oczywiście, w czasie karmienia piersią. Mamy, które robią sobie takie fotografie, publikują je w internecie nie tylko ze względu na modę, ale przede wszystkim po to, aby przekonać ludzi do karmienia piersią w miejscach publicznych.

Zobacz także: Ojcowie wspierają żony w karmieniu piersią [FILM]

Niestety, w naszym kraju karmienie piersią w restauracji, kawiarni czy parku wciąż budzi emocje. Jedni uważają, że to zbyt intymna czynność, inni z kolei czują się zgorszeni koniecznością oglądania nagich kobiecych piersi. Zwolenniczki karmienia piersią w miejscach publicznych organizują happeningi, którymi chcą przekonać społeczeństwo, że to całkowicie naturalna czynność.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza