NOVELove

NOVELove to akcja serwisu mjakmama24.pl, w której promujemy czytanie książek wśród dzieci - nie tylko jako sposobu na poszerzenie wiedzy, słownictwa czy formy doskonałej rozrywki, ale również jako rozwijający, uszczęśliwiający i budujący bliskość z rodzicem sposób spędzania czasu.

Czytanie z dzieckiem rodzi mnóstwo pytań, tematów do rozmowy i okazji do zwierzeń. A dla rodzica to okazja, żeby wrócić do książek z dzieciństwa, które go ukształtowały. W ramach akcji NOVELove nasze …

Książki dla 3-latka nie tylko bawią, ale i uczą. Znajdziemy wśród nich zarówno duże ilustrowane atlasy czy słowniki obrazkowe, jak i popularne przygody małych bohaterów, takich jak Pucio, Kicia Kocia czy Feluś i Gucio.
Czteroletnie dziecko jest bardzo emocjonalne i często nie rozumie, co się z nim dzieje. W jednej chwili płacze z bezsilności lub złości, by za moment śmiać się, jakby się nic nie stało. Aby wytłumaczyć maluchowi targające nim emocje, warto sięgnąć po... książki.
Książki na dobranoc powinny być wybierane według wieku dziecka i jego zainteresowania. Historie o przygodach ulubionego bohatera pomogą mu szybciej zasnąć i przenieść się w świat fantazji. Sprawdź, które propozycje będą odpowiednie dla twojej pociechy. W ramach czerwcowej akcji #NoveLove, chcemy zaprosić was do czytania dzieciom.
Na zły nastrój, na szkolne zmęczenie, na słotny dzień – wesoła książka to jest to, co zawsze poprawia dziecku humor. Oto 5 pozycji zabawnych książek dla dzieci, które polecamy z szerokim uśmiechem. W ramach czerwcowej akcji #NoveLove podpowiadamy, co czytać dzieciom, by wzbudzić w nich miłość do książek.
Dlaczego warto czytać książki dzieciom? Bo lektura to najlepsza inwestycja w jego przyszłość: czytanie rozwija, uczy, bawi, wspiera kreatywność, poszerza wiedze i słownictwo. Z okazji czerwcowej akcji #NoveLove, w ramach której chcemy zaprosić was do czytania dzieciom, podpowiadamy, co czytać, by wzbudzić w maluchach miłość do książek.
Pięknie ilustrowane, wartościowe i ciepłe historie uczą dzieci empatii i rozumienia otaczającego je świata. Wybrałam 7 najlepszych książek dla dzieci, które maluchy kochają i od których ciężko je oderwać. W ramach czerwcowej akcji #NoveLove, chcemy zaprosić was do czytania dzieciom i podpowiadamy, co czytać, by wzbudzić w maluchach miłość do książek.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza