Horoskop

Nie da się ukryć, że wspólne rodzicielstwo nie zawsze jest łatwą sprawą. Inne wizje wychowawcze, czy różne temperamenty, które kiedyś się uzupełniały, a przy pojawieniu się dzieci są zarzewiem konfliktu, potrafią poróżnić parę, a dziecku wychowującemu się w takiej atmosferze skutecznie uprzykrzyć życie. Te pary zodiakalnych rodziców nie mają jednak takich problemów.
Astrologię można traktować na poważnie, lub jako zabawę. Niekiedy jest w niej wiele prawdy, a może tylko jej się doszukujemy... Ze znaku zodiaku można wyczytać, jakim typem matki jest kobieta według gwiazd. Pobłażliwą czy wymagającą? Surową czy łagodną? Czułą czy oschłą? Zobaczcie same jak znaki zodiaku wpływają na macierzyństwo.
Według astrologii pewne znaki zodiaku zapewniają urodzonym pod nimi dzieciom większą pewność siebie. Jednym z takich znaków jest Lew, ale nie tylko te dzieci uważane są za wyjątkowo przebojowe, odważne i pewne swoich możliwości. O które znaki chodzi?
Jakie są osoby urodzone pod znakiem Tygrysa według chińskiego horoskopu? Dotyczy on osób urodzonych w większkości w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 i 2010. Kolejne Tygrysy urodzą się w 2022.
Astrologia ma wiele do powiedzenia na temat rodzicielstwa. Można jej wierzyć lub tylko się nią bawić, ale nie zaszkodzi sprawdzić, jakim ojcem będzie nasz partner według znaku zodiaku. Apodyktycznym trenerem, czy może czułym opiekunem, albo zabawnym "kumplem"?
Wiele położnych deklaruje, że właśnie w pełnię księżyca ma... pełne ręce roboty. Od lat funkcjonuje więc przekonanie, że jeśli zbliża się poród, to w pełnię, ciężarna ma większe szanse by urodzić. Z czym to jest związane i kiedy przypadają pełnie księżyca w tym roku? Sprawdź kalendarz pełni księżyca 2022
Nasz horoskop rodzicielski na 2022 rok to nie wróżenie z gwiazd czy z fusów, ale wyjątkowe przepowiednie poparte czystą praktyką i wieloletnim doświadczeniem. Dedykujemy go rodzicom dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Sprawdźcie, co w 2022 roku przyniesie wam rodzicielski los!
Astrologię większość z nas traktuje z przymróżeniem oka. Jednak wiele z naszych czytelniczek, tak jak i my w redakcji, w charakterologii znaków zodiaku widzi zaskakująco dużo prawdy. Kto jest najlepszą z matek w całym zodiaku?
Osoby urodzone pod znakiem Barana są pełne temperamentu, energii i przebojowości, a czasami nawet wybuchowe i gwałtowne. To urodzeni zwycięscy. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Baran?
Panna stawia na nieustający rozwój. Wręcz pochłania wiedzę. Pomaga jej w tym cierpliwość i samozaparcie. Swoją wiedzą ludzie spod tego znaku często przewyższają otoczenie, chociaż się tym wcale nie chwalą, uważają to za rzecz normalną. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Panna?
Skorpion jest odporny na porażki. Jeśli coś mu nie wyjdzie, nie traktuje tego jako totalnej klęski, wstaje, otrzepuje się i brnie do przodu dalej. A przy okazji wyciąga wnioski na przyszłość. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Skorpion?
Osoby urodzone pod znakiem Ryb są zamknięte w sobie i pogrążone w marzeniach. Uciekają od prozy życia, a wymyślonych przez siebie idei nie potrafią doprowadzić do końca. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Ryby?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza