Horoskop

Wiosenne dzieci spod tego znaku to dusze towarzystwa. Rówieśnicy je uwielbiają, ale dla rodziców ich ogromna energia może być męcząca, zwłaszcza, że wydaje się, że buzia im się nie zamyka. Problemem wychowawczym może być też ich lenistwo i - wbrew pozorom, jakie stwarzają - brak wiary w siebie.
Astrologię wielu traktuje z przymrużeniem oka. Inni wierzą w nią w pełni i z zamiłowaniem patrzą w gwiazdy. Niezależnie od tego, z której grupy jesteśmy, zarówno nasze czytelniczki, tak jak i my w redakcji, w charakterologii znaków zodiaku widzimy zaskakująco dużo prawdy. A co z super mocami znaków?
Grudzień to czas świątecznych przygotowań i rodzinnych spotkań. Warto jednak zwrócić uwagę na wyjątkową datę, która przypada właśnie w tym miesiącu. Ten dzień, miesiąc i rok pod względem numerologii niesie ze sobą unikatową energię. Sprawdzamy, jaki może mieć wpływ na nasze życie.
Imieniny miesiąca, to zdaniem numerologii zawsze czas o wyjątkowej energii. W listopadzie, dzień ten jest o tyle wyjątkowy, że składa się z liczb mistrzowskich. Gdy dodamy do tego najkorzystniejszą zdaniem numerologów godzinę dnia, czyli 11:11, otworzyć można portal do... spełniania marzeń. O co dokładniej chodzi?
Japoński test osobowości zwany też testem sześcianu pozwala sięgnąć do podświadomości. Aby go wykonać wystarczy 5 minut i kartka papieru. W Azji uznawany jest za niezwykle skuteczny i trafny. Wystarczy wyobrazić sobie kilka rzeczy, zgodnie z polecaniami, a później je opisać.
Październik to czas atmosfery magii, czarów i tajemnicy z uwagi na Halloween i następujące po nim już w listopadzie dzień Wszystkich Świętych. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, bo na koniec miesiąca przypada też pełnia księżyca. Jak według astrologów będzie ona wpływała na poszczególne znaki? Zwłaszcza cztery z nich powinny mieć się na baczności.
Numerologia to więcej niż klasycze sumowanie liczb z daty urodzenia. Okazuje się, że wiele można dowiedzieć się z ostatniej cyfry rocznika. Pokazuje ona nasz numerologiczny żywioł. Okazuje się, że jest coś w słowach nauczycieli, którzy określają uczniów po roczniku. Mówiąc - "ten rocznik jest zwariowany" mogą wcale nie przypinać przysłowiowych łatek.
Niebieski Księżyc w znaku Ryb zafunduje nam intensywny przypływ emocji i odkrycie gorzkich prawd. W tym czasie będziemy musieli podjąć pewne wyrzeczenia. To idealna chwila, by zastanowić się nad tym, co w naszym życiu już nie pełni właściwej roli.
Pełnia Księżyca 2023. Nadchodzi wyjątkowa pełnia Księżyca, która skrywa wiele niesamowitych emocji i obietnic. To zjawisko, które nie może umknąć naszej uwadze. Zbliżający się superksiężyc zapowiada niezapomniane chwile i pozytywne zmiany.
Zastanawiasz się, dlaczego niektórzy ludzie wydają się być nieustannie obdarzeni szczęściem, podczas gdy inni borykają się z przeciwnościami losu? Okazuje się, że według astrologii data urodzenia może mieć wpływ na nasze życie i szczęście. Starożytni przekonani byli, że gwiazdy mają moc wpływania na nasze losy.
Ciekawi cię, jak twój miesiąc urodzenia wpływa na miłość? Odkryj cechy swojego znaku zodiaku, które przyciągają innych do ciebie. Zobacz, dlaczego właśnie ty przyciągasz uwagę takich, a nie innych ludzi.
Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawymi świata indywidualistami. Są niezwykle uzdolnione, ale przez przekorność i upartość nie zawsze mają w życiu lekko. W kontaktach towarzyskich są trochę wycofane i lubią chodzić własnymi ścieżkami, przez co ciężko im się zaangażować w głębokie relacje. Jakie jeszcze są osoby spod znaku Wodnika?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza