Horoskop

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawymi świata indywidualistami. Są niezwykle uzdolnione, ale przez przekorność i upartość nie zawsze mają w życiu lekko. W kontaktach towarzyskich są trochę wycofane i lubią chodzić własnymi ścieżkami, przez co ciężko im się zaangażować w głębokie relacje. Jakie jeszcze są osoby spod znaku Wodnika?
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca to zarażający entuzjazmem i optymizmem hedoniści. Mają gorący temperament i niegasnącą potrzebę przygód. W życiu zawodowym są nastawione na rozwój, a pieniądze im sprzyjają mimo rozrzutności. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Strzelec? Jaka jest kobieta Strzelec, a jaki mężczyzna Strzelec?
Znak zodiaku Skorpion jest odporny na porażki. Jeśli coś mu nie wyjdzie, nie traktuje tego jako totalnej klęski, wstaje, otrzepuje się i brnie do przodu dalej. A przy okazji wyciąga wnioski na przyszłość. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Skorpion?
Zodiakalny Koziorożec jest realistą, który nigdy nie buja w obłokach, zasadniczym w swoich poglądach i dość powściągliwym w okazywaniu uczuć. Jaka jest charakterystyka znaku zodiaku Koziorożec?
Spokojny domator, który zawsze znajdzie sobie sam zajęcie czy może rozlatany mały artysta, który nie usiedzi na miejscu nawet sekundy? Dusza towarzystwa czy nieśmiałek? Sprawdź na jakie dziecko wyrośnie twój maluszek, według znaku zodiaku!
Nie da się ukryć, że wspólne rodzicielstwo nie zawsze jest łatwą sprawą. Inne wizje wychowawcze, czy różne temperamenty, które kiedyś się uzupełniały, a przy pojawieniu się dzieci są zarzewiem konfliktu, potrafią poróżnić parę, a dziecku wychowującemu się w takiej atmosferze skutecznie uprzykrzyć życie. Te pary zodiakalnych rodziców nie mają jednak takich problemów.
Astrologię można traktować na poważnie, lub jako zabawę. Niekiedy jest w niej wiele prawdy, a może tylko jej się doszukujemy... Ze znaku zodiaku można wyczytać, jakim typem matki jest kobieta według gwiazd. Pobłażliwą czy wymagającą? Surową czy łagodną? Czułą czy oschłą? Zobaczcie same jak znaki zodiaku wpływają na macierzyństwo.
Według astrologii pewne znaki zodiaku zapewniają urodzonym pod nimi dzieciom większą pewność siebie. Jednym z takich znaków jest Lew, ale nie tylko te dzieci uważane są za wyjątkowo przebojowe, odważne i pewne swoich możliwości. O które znaki chodzi?
Jakie są osoby urodzone pod znakiem Tygrysa według chińskiego horoskopu? Dotyczy on osób urodzonych w większkości w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 i 2010. Kolejne Tygrysy urodzą się w 2022.
Astrologia ma wiele do powiedzenia na temat rodzicielstwa. Można jej wierzyć lub tylko się nią bawić, ale nie zaszkodzi sprawdzić, jakim ojcem będzie nasz partner według znaku zodiaku. Apodyktycznym trenerem, czy może czułym opiekunem, albo zabawnym "kumplem"?
Wiele położnych deklaruje, że właśnie w pełnię księżyca ma... pełne ręce roboty. Od lat funkcjonuje więc przekonanie, że jeśli zbliża się poród, to w pełnię, ciężarna ma większe szanse by urodzić. Z czym to jest związane i kiedy przypadają pełnie księżyca w tym roku? Sprawdź kalendarz pełni księżyca 2022
Nasz horoskop rodzicielski na 2022 rok to nie wróżenie z gwiazd czy z fusów, ale wyjątkowe przepowiednie poparte czystą praktyką i wieloletnim doświadczeniem. Dedykujemy go rodzicom dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Sprawdźcie, co w 2022 roku przyniesie wam rodzicielski los!

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza