Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-09 10:05

Baran (21.03-20.04) jest kobietą pełną temperamentu, swoją żywiołowością mogłaby obdarzyć co najmniej dwie osoby. Jej silna osobowość sprawia, że lubi dominować. Również w układach damsko-męskich nie daje się zepchnąć na drugi plan. Ideałem dla niej będzie mężczyzna zgodny, ale jednocześnie taki, z którym się nie będzie nudzić. Czyli jaki?

Baran - kobieta
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Baran i Baran
 2. Baran i Byk
 3. Baran i Bliźnięta
 4. Baran i Rak
 5. Baran i Lew
 6. Baran i Panna
 7. Baran i Waga
 8. Baran i Skorpion
 9. Baran i Strzelec
 10. Baran i Koziorożec 
 11. Baran i Wodnik
 12. Baran i Ryby

Baran i Baran (21.03-20.04)

Dwójka Państwa Baranów tworzy dobrane stado. I bardzo ciekawe. Oboje lubią odrobinę szaleństwa, szybko podejmują decyzje i nie boją się życiowych zmian. Są świetnie dopasowani erotycznie, ponieważ mają ten sam temperament. Niestety również w sprawach finansowych działają podobnie – nie za bardzo potrafią kontrolować wydatki. To może być jeden z dwóch głównych problemów tej pary. Drugi? Muszą zdecydować, kto będzie rządził. Obydwoje są tak uparci, że walka o dominację może być zaciekła.

Baran i Byk (20.04 - 22.05)

Pani Baran i Pan Byk to dwie odmienne osobowości, które mogą jednak próbować się porozumieć. Ideałem dla Pana Byka jest kobieta odpowiedzialna i stała w uczuciach. Lekkomyślna Pani Baran, która uwielbia flirtować, jednak do takich nie należy, co może być przyczyną nieporozumień. Za to Pani Baran ma tyle energii, że jest w stanie podsycać miłość swojego partnera. Kiedy jednak zdecydują się na wspólne życie, mogą mieć problemy z ustaleniem „kto tu rządzi”. Uparta Pani Baran z pewnością nie da się ograniczać.
Zadania do wykonania: Receptą na trwałą relację może okazać się... związek na odległość. Mieszkając osobno, obydwoje będą dawać sobie więcej swobody, może się jednak okazać, że marzący o stabilizacji Pan Byk nie zdecyduje się na takie niekonwencjonalne wyjście.

Czytaj:

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Baran i Bliźnięta (23.05 -21.06)

Energetyczna para, która chętnie będzie poznawać świat razem i razem stawiać czoła przeciwnościom losu. Jedynym problemem może być zazdrość Pani Baran o partnera, zazdrość, która niestety bywa usprawiedliwiona, bo Pan Bliźnięta lubi otaczać się wianuszkiem kobiet. Trzeba jednak przyznać, że chociaż mu to pochlebia, zawsze wraca do najważniejszej kobiety swojego życia.
Zadania do wykonania: Jeśli Pan Bliźnięta chce uniknąć kłopotów, nie powinien ukrywać przez partnerką niczego. Pani Baran lubi kontrolować swoje życie i związki z innymi ludźmi, więc jeśli okaże się, że mężczyzna jej życia nie był do końca wobec niej szczery, może go po prostu rzucić.

Baran i Rak (22.06-22.07)

Pani Baran i Pan Rak tworzą związek odmiennych, ale uzupełniających się osobowości. Co nie znaczy, że związek pozbawiony problemów. Pani Baran na początku będzie doceniała romantyczne gesty Pana Raka, ale na dłuższą metę może się znudzić spokojnym partnerem, który nie będzie nadążał za jej tempem życia.
Zadania do wykonania: Jeśli Pan Rak chciałby na dłużej zachować u swego boku energiczną Panią Baran, będzie musiał częściej udzielać się towarzysko, bo Baran nie jest typem domatorki. Za to ona powinna mieć więcej cierpliwości do partnera.

Baran i Lew (23.07.-23.08)

Para dobrana jak w korcu maku. Partnerzy, którzy rozumieją się bez słowa. Łączy ich silna erotyczna fascynacja, ale też przyjaźń. Namiętny Pan Lew będzie nadawał na tej samej fali, sprawdzi się zarówno jako świetny kochanek, jak i towarzysz wspólnych eskapad. Może okazać się, że obydwoje będą się starali odegrać dominującą rolę w związku, ale jakoś dojdą do porozumienia.

Baran i Panna (24.08-22.09)

Relacja wymagająca tak wielu starań ze strony obojga partnerów, że w pewnym momencie będą musieli się zastanowić, czy naprawdę warto w nią inwestować tak wiele wysiłku. Zafascynowany energiczną Panią Baran partner na początku będzie podziwiać jej erotyczną swobodę. Pani Baran przyciągnie do niego siła charakteru i praktyczne podejście do życia. Szybko jednak okaże się, że wiele ich dzieli. Inaczej lubią spędzać czas, inaczej podchodzą do życia. Obowiązkowy i świetnie zorganizowany pan Panna może mieć dość bałaganiarstwa pani Baran. Ona z kolei oczekuje od partnera większej dawki energii, nie tylko w sypialni.
Zadania do wykonania: Obydwoje powinni poświęcić się dla dobra związku, jeśli naprawdę jest dla nich ważny. Pan Panna powinien bardziej udzielać się towarzysko, a Pani Baran być bardziej odpowiedzialna.

Czytaj:

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Baran i Waga (23.09-22.10)

Związek oparty na erotycznym przyciąganiu. Stroną dominującą z pewnością będzie w nim Pani Baran, co wcale, ale to wcale nie będzie przeszkadzać jej partnerowi. Spokojny Pan Waga będzie przez nią pobudzany do działania. I z pewnością będzie ich związek traktował bardzo poważnie. To typ mężczyzny, który decydując się na wspólne życie, decyduje się na zawsze. I postara się o wszystko, co najlepsze, dla bliskiej mu osoby.

Baran i Skorpion (23.10-21.11)

Pani Baran i Pan Skorpion to para o wielkich temperamentach. Obydwoje lubią seks, więc w sypialni będą się porozumiewać na pewno. Gorzej z innymi sprawami. Uparta i niezależna Pani Baran będzie się buntować przeciwko próbom Pana Skorpiona, który będzie chciał ją kontrolować. Na szczęście Pan Skorpion, chociaż należy do mężczyzn gwałtownych, w miłości jest oddany i lojalny, więc potrafi poświęcić dla drugiej osoby wiele.
Zadania do wykonania: Pan Skorpion powinien przestać zadręczać partnerkę scenami zazdrości. Niech nie oczekuje też, że będzie ona posłuszną, zgadzającą się na wszystko kobietką.

Baran i Strzelec (22.11-21.12)

Para z zadatkiem na szczęśliwe i długie wspólne życie. Dopasowanie erotyczne jest w tym związku idealne. W innych dziedzinach też. Ona jest pełna energii, on wesoły i również uwielbia przygody. Jednakowe upodobania sprawią, że wiele rzeczy będą robić wspólnie. Jedynym minusem związku może być lekkomyślny stosunek obydwojga do pieniędzy, ponieważ stosują filozofię „łatwo przyszło, łatwo poszło”, co niestety często nie kończy się zbyt dobrze.

Baran i Koziorożec (22.12-19.01)

Wstrzemięźliwemu Panu Koziorożcowi dobrze zrobi związek z wesołą i energiczną Panią Baran. Jest uparta, więc cierpliwie będzie przełamywać jego pozorny chłód i nauczy go otwarcia się na innych ludzi. Obydwoje są wytrwali, więc jeśli tylko będzie im na sobie zależeć, przetrwają wspólnie wiele lat. On dopilnuje spraw finansowych, do których Pani Baran nie ma talentu, ona zyska w nim wiernego partnera, który dla rodziny zdolny jest do wielkich poświęceń.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Baran i Wodnik (20.01-18.02)

Para dwóch silnych charakterów. Pana Wodnika przyciągnie do Pani Baran bezpośredniość i temperament. Ją zachwyci tolerancja partnera, to z pewnością mężczyzna, który nie urządza scen zazdrości, wręcz przeciwnie zostawia partnerce dużo swobody. Świetnie więc będą się spełniać w sypialni. Poza nią niekoniecznie. Pani Baran może znudzić szukającego również podniet intelektualnych Pana Wodnika.
Zadania do wykonania: Receptą na dłuższy związek będzie cierpliwość wobec niedostatków partnera. A jeśli obydwoje dojdą do wniosku, że tej cierpliwości im brakuje, mogą się rozstać w przyjaźni.

Baran i Ryby (19.02-20.03)

Przebojowa Pani Baran może być przeciwwagą dla spokojnego Pana Ryby, który z chęcią odda stery związku w ręce partnerki. Połączy ich również gorący seks. Pan Ryby powinien jednak tak się zachowywać, żeby partnerka nie zniecierpliwiła się jego niezdecydowaniem i żeby nie zaczęła sobie szukać innego, bardziej przebojowego partnera.
Zadania do wykonania: Aby związek przetrwał, Pan Ryby ma trudne zadanie. Z jednej strony powinien podporządkować się partnerce, z drugiej od czasu do czasu podgrzać temperaturę w związku, by Pani Baran nie poczuła się z nim zbyt pewnie i była choć trochę zazdrosna.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Jaki to znak zodiaku?

Pytanie 1 z 12
Osoba urodzona między 21 marca, a 20 kwietnia to:
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza