Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:44

Kobieta urodzona pod znakiem Bliźniąt (23.05-21.06) jest zazwyczaj osobą zmienną, otwartą na nowości, za to nudzi ją stagnacja. Przyciąga do siebie ludzi poczuciem humoru i urokiem osobistym. Nie jest typem domatorki. Lubi flirtować z mężczyznami, a na stałe poszukuje partnera tolerancyjnego i cierpliwego. Kto nim zostanie?

Kobieta bliźnięta
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Bliźnięta i Bliźnięta
 2. Bliźnięta i Rak
 3. Bliźnięta i Lew
 4. Bliźnięta i Panna
 5. Bliźnięta i Waga
 6. Bliźnięta i Skorpion
 7. Bliźnięta i Strzelec
 8. Bliźnięta i Koziorożec
 9. Bliźnięta i Wodnik
 10. Bliźnięta i Ryby
 11. Bliźnięta i Baran
 12. Bliźnięta i Byk

Bliźnięta i Bliźnięta (23.05-21.06)

Bardzo szybko się dogadują, trochę gorzej jest z tym, co następuje później. Bliźnięta są zbyt do siebie podobne, zwłaszcza w sferze przejmowania obowiązków domowych, którymi się niezbyt przejmują. Za to uwielbiają swoje towarzystwo. Lubią ze sobą rozmawiać, spędzać wspólnie czas. Świetnie więc sprawdzają się jako para, kiedy jednak założą rodzinę, trudniej jest im prowadzić dom, zajmować się wszystkimi obowiązkami, wychowywać wspólnie dzieci.

Zadania do wykonania: Obowiązki obowiązkami, ale czasami można je scedować na osobę trzecią. Jeśli tylko będzie ich na to stać, Państwo Bliźnięta powinni wynająć przynajmniej raz na jakiś czas pomoc, by chociaż trochę odciążyła ich i pozwoliła „kultywować” związek bez ciągłego zamartwiania się prozą życia.

Bliźnięta i Rak (22.06-22.07)

Na początku będą się nawzajem przyciągali. Pani Bliźnięta chętnie powalczy o Pana Raka, jego będzie przyciągać jej urok osobisty i erudycja. Jednak po pierwszych randkach może się okazać, że razem nie potrafią żyć. Na co dzień dom dla Pana Raka ma być oazą spokoju, a przy ruchliwej i często rozszczebiotanej Pani Bliźnięta to może okazać się niemożliwe. Poza tym może się tak zdarzyć, że będzie ona po prostu wysługiwać się partnerem i zwali na niego większość obowiązków.

Zadania do wykonania: Wspólnota wspólnotą, ale obydwoje powinni pamiętać, że każde ma też prawo do odrębności. Pani Bliźnięta powinna więc dać partnerowi więcej swobody i... przejąć chociaż trochę obowiązków domowych.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Bliźnięta i Lew (23.07.-23.08)

Pani Bliźnięta jest często otoczona wianuszkiem adoratorów, więc może być szybko dostrzeżona przez Pana Lwa. Ona również bez trudu wypatrzy w tłumie zwracającego na siebie mężczyznę. Miłość od pierwszego wejrzenia jest więc prawdopodobna. Ale czy przetrwa próbę czasu? Całkiem możliwe, że nie, ponieważ obydwoje są ludźmi zajętymi, budującymi swoją karierę. Pani Bliźnięta może nie mieć czasu ani chęci na ciągłe wielbienie łasego na pochwały partnera. Poza tym nie należy do osób, które poświęcą się dla rodziny, zwłaszcza, jeśli druga strona nie będzie również skłonna do poświęceń.

Zadania do wykonania: Obydwie strony powinny wnieść do związku tyle samo i to z prawie aptekarską dokładnością, żeby partner nie poczuł się wykorzystywany. Pan Lew nie powinien ograniczać i kontrolować partnerki, natomiast ona częściej powinna dawać mu do zrozumienia, jak bardzo go podziwia.

Bliźnięta i Panna (24.08-22.09)

Sprawdzają się bardziej jako przyjaciele, a nie kochankowie. Łączy ich wiele zainteresowań, ale niekoniecznie wielka namiętność. Również we wspólnym życiu codziennym mogą pojawić się problemy „organizacyjne”, ponieważ poukładany Pan Panna będzie oczekiwać od partnerki większego zorganizowania, poważniejszego podejścia do życia i lojalności.

Zadania do wykonania: Jeśli Pani Bliźnięta i Pan Panna będą chcieli od siebie czegoś więcej niż przyjaźni, a nie będą mogli ze sobą wytrzymać na co dzień, być może sprawdzą się w wolnym związku.

Bliźnięta i Waga (23.09-22.10)

Obydwoje tworzą zgraną parę, ponieważ nadają na tych samych falach. Są towarzyscy, poszukują ciągłych rozrywek, więc nie będą się ze sobą nudzić. To Pani Bliźnięta będzie pełnić rolę kierowniczą w związku. Jeśli zdecydują się na wspólne życie, miłosna fascynacja przerodzi się później w trwałą przyjaźń opartą na wspólnych zainteresowaniach. Całkiem możliwe, że będzie to podwaliną relacji trwającej całe życie.

Bliźnięta i Skorpion (23.10-21.11)

Ta para to mieszanka wybuchowa. Połączy ich gwałtowny początek, który niekoniecznie przerodzi się w dłuższy ciąg dalszy. Pani Bliźnięta podda się urokowi i namiętnej naturze Pana Skorpiona, on zaś zachwyci się jej erudycją. Może się jednak okazać, że wspólne chwile na początku będą namiętne i burzliwe, ale później już tylko burzliwe. Pani Bliźnięta w ucieczce przed gwałtownym Skorpionem będzie szukała pocieszenia gdzie indziej.

Zadania do wykonania: Obydwoje powinni wykazać się wzajemną wyrozumiałością i cierpliwością. Pani Bliźnięta nie powinna dawać partnerowi powodów do zazdrości, on zaś powinien dać jej więcej swobody.

Czytaj:

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Bliźnięta i Strzelec (22.11-21.12)

Stworzą wyjątkową parę, która może podbić cały świat. Połączy ich zarówno silne zauroczenie fizyczne, jak i uczucie przyjaźni. Obydwoje będą dla siebie inspiracją w poszukiwaniu nowych rozrywek i ucieczce przed nudą. Zresztą ta im nie grozi, zarówno na co dzień, jak w … nocy. Związek ma szansę przetrwać długie lata, bo obydwoje partnerzy nie tylko się gorąco kochają, ale też zwyczajnie lubią. Dzięki temu żaden drobiazg nie stanie im na przeszkodzie, kiedy będą wspólnie budować dom.

Bliźnięta i Koziorożec (22.12-19.01)

Początki będą najtrudniejsze. Mający problemy z okazywaniem uczuć Pan Koziorożec będzie musiał zdrowo się napracować, żeby zwrócić na siebie uwagę zawsze otoczonej wianuszkiem mężczyzn Pani Bliźnięta. On może przyciągnąć ją do siebie pozornym chłodem, który będzie dla niej wyzwaniem. Później już tylko będzie lepiej. Partnerka będzie potrafiła zawsze rozbawić poważnego Pana Koziorożca, on zaś wybaczy jej, że nie będzie idealną panią domu. Będzie dla niej oparciem, będzie się czuła przy nim bezpiecznie, zarówno pod względem uczuciowym, jak i finansowo.

Zadania do wykonania: Pani Bliźnięta powinna chociaż trochę zapomnieć o swojej niechęci do obowiązków domowych, natomiast Pan Koziorożec powinien częściej towarzyszyć jej w atrakcjach towarzyskich.

Bliźnięta i Wodnik (20.01-18.02)

Para dobrana pod względem zainteresowań i poziomu intelektualnego. Pan Wodnik absolutnie nie nadaje się do pełnienia obowiązków domowych, więc to nieco lekkomyślna Pani Bliźnięta będzie musiała przejąć ster rządów w tym związku. Na szczęście obydwoje nie są małostkowi, więc nie będą przejmować się byle głupstwem. Być może nie będą mieć tradycyjnego domu, ale zawsze pozostaną w przyjaźni, nawet jeśli zdecydują się kiedyś na rozstanie.

Zadania do wykonania: Związek wymaga zaangażowania obojga partnerów – również w sprawy niezbyt ich interesujące. Pan Wodnik powinien więcej zajmować się sprawami domowymi, nie może ich zostawiać partnerce.

Bliźnięta i Ryby (19.02-20.03)

Dzieli ich w zasadzie wszystko. Inaczej traktują miłość, inaczej podchodzą do seksu, inny prowadzą tryb życia. Na początku Pan Ryby przyciągnie Panią Bliźnięta swoim romantycznym podejściem, kiedy jednak przemieni się ono w zaborczość, kobieta znudzi się partnerem i zacznie flirtować z innymi mężczyznami, a potem go zostawi.

Zadania do wykonania: Pani Bliźnięta potrzebuje dużo swobody, więc Pan Ryby powinien ograniczać swoją zaborczość. Ona z kolei nie powinna dawać mu powodów do zazdrości.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Bliźnięta i Baran (21.03.-19.04)

Obydwoje poszukują ciągle nowych wrażeń, więc mogą szukać ich razem. Ciągłe zmiany będą im na początku jak najbardziej odpowiadać. Kiedy jednak związek się ustabilizuje, obydwoje mogą się sobą znudzić i szukać kolejnych podniet gdzie indziej. Pozytywną stroną tego związku jest to, że partnerzy spokojnie reaguja na zmiany losu, kiedy pojawiają się trudności, nie panikują, więc byle drobiazg nie jest w stanie wyprowadzić ich z równowagi.

Zadania do wykonania: Być może taki związek ma szansę jedynie na krótki dystans, ale jeśli obydwoje partnerzy zdecydują się zaryzykować coś dłuższego, będą musieli wykazać się wobec siebie wyrozumiałością.

Bliźnięta i Byk (20.04. - 22.05)

Pan Byk lubi kobiety ciekawe, więc zafascynuje go błyskotliwa Pani Bliźnięta. Ma ona jednak skłonności do kłamstw, a prostolinijny Byk tego nie znosi. Z kolei Pani Bliźnięta będzie musiała zmierzyć się ze scenami zazdrości ze strony partnera, za to może liczyć, że w każdej chwili będzie mogła oprzeć się na jego silnym ramieniu.

Zadania do wykonania: Pani Bliźnięta powinna być całkowicie szczera wobec partnera, nie stosować wobec niego żadnych gierek, za to on dać jej większy margines wolności.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza