Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:43

Kobiety urodzone pod znakiem Byka (20.04-22.05) mają praktyczne podejście do życia, co przydaje im się przy budowaniu kariery, któremu towarzyszy pomnażanie dóbr materialnych. A każda pani Byk lubi pieniądze, ponieważ dostatnie życie jej dla niej bardzo ważne. Lubi piękne rzeczy, ubrania, ładnie urządzony dom. Z powyższych powodów ma też duże wymagania, również finansowe, wobec partnera. Kto nim będzie?

Kobieta Byk
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Byk i Byk
 2. Byk i Bliźnięta
 3. Byk i Rak 
 4. Byk i Lew
 5. Byk i Panna
 6. Byk i Waga
 7. Byk i Skorpion
 8. Byk i Strzelec
 9. Byk i Koziorożec
 10. Byk i Wodnik
 11. Byk i Ryby
 12. Byk i Baran 

Byk i Byk (20.04. - 22.05)

Obydwoje marzą o stabilizacji i mają szansę, by osiągnąć ją wspólnie, ponieważ dążą do tego samego. Chcą mianowicie, by ich życie było spokojne, by mogli razem korzystać z jego przyjemności. To dobra podstawa udanego związku, więc para Byków potrafi przetrwać nawet najsilniejsze burze, które będą trafiały się po drodze. Istnieje jednak ryzyko, że mogą się sobą znudzić i któraś ze stron zacznie szukać rozrywek gdzie indziej.

Zadania do wykonania: Szkoda jest ryzykować utratę czegoś, co z takim trudem buduje się wspólnie. Jeśli któreś z partnerów zacznie myśleć nad urozmaiceniem życia uczuciowego na boku, powinno się zastanowić, czy naprawdę to opłacalne. Byki są pamiętliwe, jeśli zdrada wyjdzie na jaw, druga strona tego nie wybaczy.

Byk i Bliźnięta (23.05-21.06)

Wspólne życie tej pary nie będzie usłane różami – mają zbyt odmienne charaktery. Pani Byk ceni sobie stabilizację, jest domatorką, ale trudno jej będzie utrzymać Pana Bliźnięta w domu. On lubi gonić za nowościami i chętnie ich szuka... na zewnątrz. Na szczęście, kiedy jest zakochany, potrafi dla obiektu swych uczuć poświęcić odrobinę swojej wolności i jest mu wierny.

Zadania do wykonania: Receptą na trwały związek będzie dla obojga partnerów zastanowienie się, co mogą poświęcić dla drugiej osoby. Pani Byk powinna tolerować eskapady swojego partnera i nie dociekać, gdzie go ciągle nosi. Pan Bliźnięta powinien nie tylko zapewniać ją o swym stałym uczuciu, ale częściej dawać jego dowody.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Byk i Rak (22.06-22.07)

Obydwoje łączy to samo podejście do życia, chcą by było spokojne, stabilne, bez rewolucyjnych uniesień, ale też bez burz. Razem będą budować dom, razem wychowywać dzieci, dbać, by wszystko funkcjonowało bez zgrzytów. Silniejsza Pani Byk podporządkuje spokojnego, a nawet uległego Pana Raka, wymagając od niego tylko tyle, by pracował i zarabiał jak najwięcej pieniędzy.

Zadania do wykonania: Pani Byk ma dość duże wymagania finansowe, więc Pan Rak musi zapewnić jej życie na odpowiednim poziomie. Powinien się o to bardzo starać, bo istnieje ryzyko, że partnerka, nie znajdując zabezpieczenia finansowego w jego osobie, poszuka go sobie gdzie indziej.

Byk i Lew (23.07.-23.08)

Związek, którego najlepszą stroną jest życie intymne, natomiast inne strony niekoniecznie muszą być tak udane. Pan Lew oczekuje od partnerki podziwu i ciągłych pochwał, tymczasem Pani Byk jest osobą wymagającą i nie zadowoli się byle czym. Na szczęście, Pan Lew lubi kobiety z silną osobowością. I na szczęście, kariera, a wraz z nią pieniądze, są na tyle ważne, by o nie walczył i tym samym spełniał marzenie partnerki o stabilizacji i dostatnim życiu.

Zadania do wykonania: Pan Lew lubi błyszczeć, więc kiedy dojdzie do wniosku, że od partnerki nie dostaje odpowiedniej dawki pochwał, może sobie poszukać innej, wpatrzonej w niego kobiety. Żeby do tego nie dopuścić, Pani Byk powinna jednak bardziej doceniać partnera. I przymykać oko na jego dyktatorskie zapędy. Natomiast Pan Lew powinien ustępować jej czasami w sprawach dotyczących domu.

Byk i Panna (24.08-22.09)

Trudno o bardziej udany związek. Pani Byk i Pan Panna tworzą parę, która kieruje się tymi samymi poglądami na życie. Solidny Pan Panna zapewni partnerce bezpieczeństwo finansowe i docenianą przez nią stabilizację. Obydwoje są oszczędni, więc na pewno nie czekają ich kłopoty pieniężne. A ponieważ lubią te same rozrywki, wspólnie będą spędzać wolny czas.

Zadania do wykonania: Pan Panna nie powinien krytykować partnerki, która bardzo tego nie lubi, nawet jeśli w tej krytyce jest ziarno prawdy.

Byk i Waga (23.09-22.10)

Związek dwóch znaków pod opieką planety Wenus z pewnością rozpocznie się romantycznie. Kiedy jednak pojawi się proza życia, to na Pani Byk spocznie obowiązek dbania o dom. Pan Waga jest wprawdzie świetnym kochankiem, ale nie należy do mężczyzn, którzy dbają tak o sprawy przyziemne, jak partnerka. To właśnie może stać się przyczyną tarć w tym związku.

Zadania do wykonania: Na szczęście Pan Waga, kiedy zależy mu na bliskiej osobie, potrafi się ustatkować, ale czy na tyle, by zadowolić Panią Byk? Jeśli mają żyć długo i szczęśliwie, powinna ona wyraźnie określić, czego od niego oczekuje, ale też odpłacać mu się okazywaniem podziwu i ograniczyć krytykę.

Czytaj:

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Byk i Skorpion (23.10-21.11)

Para dobrana na zasadzie przeciwieństw, które się na szczęście dla siebie przyciągają. Namiętny Pan Skorpion zafascynuje energiczną partnerkę umiejętnościami w sypialni. Pani Byk będzie o niego dbać. Wspólnie stworzą ciepły i przytulny dom. Obydwoje potrafią przecież zadbać o utrzymanie rodziny, są obowiązkowi i marzy im się gromadka dzieci. Cieniem na związku mogą położyć się jedynie wady Pana Skorpiona. To mężczyzna zaborczy, a Pani Byk kiepsko znosi sceny zazdrości.

Zadania do wykonania: Pan Skorpion nie może być zaborczy wobec partnerki, zaś ona nie powinna ciągle go krytykować i umiejętnie dawkować pochwały.

Byk i Strzelec (22.11-21.12)

Krótkotrwały związek? Tak. Nieco dłuższy? Niekoniecznie. To prawda, obydwoje lubią rozrywki, ale Pan Strzelec szuka ich poza domem, a Pani Byk docenia domowe pielesze. Jeśli partner będzie ciągle balował, poczuje się przez niego zaniedbana. A oczekuje od mężczyzny, że przynajmniej raz na jakiś czas zapewni ją o swoim uczuciu. I będzie, jak ona, przykładał się do budowania rodziny.

Zadania do wykonania: Jeśli Pani Byk poświęci się dla rodziny i to ona będzie zajmować się sprawami organizacyjnymi,wszystko będzie układać się pomyślnie. Jeśli jednak nie będzie skłonna do takiego poświęcenia, poszuka sobie innego mężczyzny.

Byk i Koziorożec (22.12 - 19.01)

Osoby spod tych znaków potrafią stworzyć niezwykle dobraną parę, która ma szansę na przetrwanie wiele lat. I nie będzie to związek burzliwy. Wręcz przeciwnie. Obydwoje cenią sobie spokój, więc będą robić wszystko, by go osiągnąć. A spokój i szczęście to dla nich dostatni dom, do którego utworzenia obydwoje przyczynią się w jednakowym stopniu. Pan Koziorożec stanie się dla Pani Byk bezpieczną przystanią. Ona urzeknie go swoim urokiem. Para może żyć w harmonii do końca życia - ponieważ obydwoje nie lubią zawirowań w życiu osobistym, nie będą poszukiwać urozmaiceń poza domem.

Byk i Wodnik (20.01-18.02)

Trudno znaleźć osoby gorzej do siebie dopasowane, więc jest nikła szansa, że to materiał na dłuższy związek. Twardo stąpająca po ziemi Pani Byk może być mocno zniecierpliwiona oderwaniem od rzeczywistości Pana Wodnika. Jego będzie denerwować jej ciągłe narzekanie, że nie spełnia jej oczekiwań, nie adoruje jej ciągle. Poza tym Pan Wodnik raczej nie znajdzie w niej partnerki do rozmowy, bo pani Byk nie lubi rozważań teoretycznych i dyskusji na tematy nie dotyczące jej bezpośrednio.

Zadania do wykonania: Jeśli obydwojgu będzie na sobie bardzo zależeć, będą musieli bardzo się dla tego związku poświęcić. Pan Wodnik powinien odciążyć partnerkę w sprawach życia codziennego i ograniczyć swoje bałaganiarstwo. Pani Byk powinna przyzwyczaić się do tego, że partner potrzebuje nieco więcej swobody w związku.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Byk i Ryby (19.02-20.03)

Para stanowiąca materiał na udany związek, któremu ona będzie przewodzić. Pani Byk zajmie się stroną organizacją, a pan Ryby będzie ją w zamian adorować, obsypując prezentami i komplementami. Obydwoje w harmonii stworzą wspólny dom i razem będą wychowywać dzieci. Wprawdzie kryzysy zdarzają się w każdym związku, ale w tym obydwoje partnerzy darzą się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem, więc będą się nawzajem wspierać i zawsze będą mogli liczyć na swoja pomoc.

Byk i Baran (21.03.-19.04)

Wprawdzie w obydwu rogatych znakach rodzą się osoby uparte, ale każda na swój sposób. Pan Baran jest popędliwy, natomiast Pani Byk spokojna, wręcz stateczna. On poszukuje ciągle nowych wrażeń, ona marzy o spokojnym domu. Na pewno połączy ich gorący seks, ale jeśli poza nim nie znajdą wspólnych zainteresowań, związek szybko się wypali.

Zadania do wykonania: Pani Byk powinna zacisnąć zęby i dawać Partnerowi nieco więcej swobody, on zaś odpłacać jej się większym zwracaniem uwagi na sprawy domowe. Jeśli tego nie zrobi, Pani Byk może się zniecierpliwić i poszukać mniej kłopotliwego partnera.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy rozpoznasz znak zodiaku po dacie urodzin?

Pytanie 1 z 5
Osoba urodzona 15 kwietnia to zodiakalny:
Zdjęcie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza