Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:43

Kobieta Koziorożec (22.12-19.01) zazwyczaj nie jest typem, który prowadzi bujne życie towarzyskie. Wprawdzie ma mało przyjaciół, ale za to takich na zawsze. Równie poważnie traktuje kwestię miłości. Długo szuka tego Jednego Jedynego. Kiedy już znajdzie kandydata, będzie go długo testować, zanim wyzna mu uczucie. A kiedy już się zdecyduje, będzie to oznaczało, że chce z nim stworzyć naprawdę trwały związek. Kto zostanie jej wybrankiem?

Kobieta koziorożec
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Koziorożec i Koziorożec 
 2. Koziorożec i Wodnik
 3. Koziorożec i Ryby
 4. Koziorożec i Baran
 5. Koziorożec i Byk
 6. Koziorożec i Bliźnięta 
 7. Koziorożec i Rak
 8. Koziorożec i Lew 
 9. Koziorożec i Panna
 10. Koziorożec i Waga
 11. Koziorożec i Skorpion
 12. Koziorożec i Strzelec

Koziorożec i Koziorożec (22.12-19.01)

Mówi się, że przeciwności się przyciągają, w tym wypadku równie silnie przyciągają się podobieństwa. A Pani i Pan Koziorożec mają jednakowe zapatrywania na większość spraw, również w kwestii uczuć. Wprawdzie dość trudno jest im przełamać pierwsze lody, ale kiedy już to nastąpi, zauroczenie może trwać i trwać. Być może zresztą zacznie się od znajomości, która przerodzi się w przyjaźń i dopiero potem w miłość. Wprawdzie Koziorożce mają problem z okazywaniem uczuć, ale kiedy już zrozumieją, że nie potrafią bez siebie żyć, żaden drobiazg nigdy nie będzie zagrożeniem dla ich związku.

Koziorożec i Wodnik (20.01-18.02)

Luzak i marzyciel, który z łatwością zorganizuje wyjazd na koniec świata, za to zapomni zapłacić rachunek za telefon, jest zupełnym przeciwieństwem świetnie zorganizowanej i spokojnej Pani Koziorożec. Być może na początku zafascynuje ją jego barwna osobowość, a Pana Wodnika kobieta, przy której będzie mógł odpocząć po swoich szalonych przygodach, ale czy to ma szansę na dłuższy staż?

Zadania do wykonania: Obydwoje mają odmienne charaktery i lubią prowadzić zupełnie inny tryb życia. Jeśli jednak będzie im na sobie zależeć, potrafią docenić, a nawet wykorzystać różnice. Pani Koziorożec stonuje nieco szalony charakter partnera, nie ograniczając jednocześnie jego potrzeby wolności. Będzie prowadzić sprawy finansowe związku, których Wodniki nie są w stanie ogarnąć. Być może w zamian „zarazi się” optymistycznym podejściem do życia swojego partnera i nie będzie już tak poważnie traktować drobnych problemów.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Koziorożec i Ryby (19.02-20.03)

Świetnie dobrany związek, w którym obydwie strony traktują się z powagą i szacunkiem. Ona będzie okazywać swoje uczucia poprzez zajmowanie się „sprawami organizacyjnymi”, w których lepiej daje sobie radę niż niesystematyczny Pan Ryby. Bardziej stabilna uczuciowo może stać się silną opoką dla nadwrażliwego partnera. Z kolei on doceni jej pewność siebie, zabarwi jej życie nutką romantyzmu. Będzie jednak musiał na początku bardzo się napracować, by zdobyć jej serce. W zamian ona na każdym kroku będzie okazywać mu swoje oddanie.

Koziorożec i Baran (21.03.-19.04)

Pani Koziorożec jest osobą spokojną, ale trudno jest ją bezgranicznie podporządkować, a tego oczekuje od kobiety Pan Baran. Może on też nieco denerwować partnerkę swoją zbytnią bezpośredniością, żeby nie powiedzieć prostotą charakteru. Również jego zamiłowanie do flirtów dla prostolinijnej Pani Koziorożec jest nie do przyjęcia. Z kolei uważający się za wspaniałego kochanka Pan Baran niekoniecznie znajdzie w nieco pruderyjnej Pani Koziorożec odpowiednią partnerkę do miłosnych igraszek.

Zadania do wykonania: Aby para ta mogła cieszyć się wzajemną miłością, powinni oboje trochę się zmienić. Pan Baran powinien stosować rozsądne rady Pani Koziorożec, a ona powinna znaleźć w sobie odrobinę cierpliwości dla partnera.

Koziorożec i Byk (20.04. - 22.05)

Związek idealny z szansami na przetrwanie długich i szczęśliwych lat. Wprawdzie na początku Pan Byk będzie musiał nieco powalczyć o serce wybranki, ale zdobędzie ją swoim wdziękiem osobistym, zresztą zrobi to z ochotą, bo lubi... zdobywać kobietę. A kiedy już obydwoje zdecydują się na wspólną wędrówkę przez życie, Pan Byk doceni przymioty swojej wybranki, która potrafi być dobrą gospodynią, wierną partnerką i wspaniała matką. Będzie cieszył się jej oddaniem i odwdzięczał wiernością. Zresztą obydwoje mają podobne podejście do życia – są odpowiedzialni, dobrze zorganizowani, doceniają stabilizację.

Koziorożec i Bliźnięta (23.05-21.06)

To taka para, która „rozmija się” w wielu aspektach życia. Pani Koziorożec długo pozostaje nieufna wobec mężczyzn, a pan Bliźnięta szybko zniechęca się, jeśli musi długo coś (lub kogoś!) zdobywać. Pani Koziorożec szuka mężczyzny odpowiedzialnego, partnera, z którym stworzy dom i będzie wiodła spokojne życie. Pan Bliźnięta nie należy do mężczyzn, którzy chcą się ustatkować. To taki pędziwiatr, któremu trudno dotrzymać kroku. Poza tym oczekuje od partnerki zaangażowania również w łóżku, a na to nie zawsze może liczyć ze strony wstydliwej Pani Koziorożec.

Zadania do wykonania: Związek tak wielkich przeciwności może przetrwać próbę czasu, pod warunkiem, że obydwie strony pójdą na pewne ustępstwa. Pani Koziorożec będzie lżej podchodzić do życia, natomiast Pan Bliźnięta nieco się uspokoi, bardziej będzie doceniał domowe pielesze od rozrywek pozadomowych i przyłoży rękę do obowiązków domowych.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Koziorożec i Rak (22.06-22.07)

Para, w której partnerów dzieli wiele, ale podobieństwa są na tyle silne, by uznali, że dzięki odmienności charakterów mogą się wzajemnie uzupełniać. Oboje cenią sobie spokojne życie. Nie lubią być w centrum uwagi. A ponieważ rodzina jest dla nich ważna, potrafią stworzyć szczęśliwy dom. Uczuciowy i wrażliwy Rak może na początku nie być zachwycony dystansem, jaki wokół siebie wytwarza Pani Koziorożec, ale kiedy już zobaczy, że pod skorupą chłodu, kryje się partnerka wymarzona zrobi dla niej wszystko.

Zadania do wykonania: Marzycielski Pan Rak powinien dla Pani Koziorożec częściej schodzić z obłoków, w których zdarza mu się bujać. Za to Pani Koziorożec powinna nauczyć się od niego okazywać swoje uczucia, nie tylko dbając o niego, ale również po prostu mu o tym mówiąc lub okazując, nawet drobnymi gestami.

Koziorożec i Lew (23.07.-23.08)

Namiętny związek na krótki dystans, ponieważ Pani Koziorożec i Pan Lew są jak ogień i woda. Ona ceni sobie spokój i woli pozostawać w cieniu, on uwielbia, kiedy coś się dzieje i kiedy wszyscy są w niego wpatrzeni i go podziwiają. Wprawdzie Pan Lew może uważać milczącą i zdystansowaną Panią Koziorożec za wyzwanie, poza tym lubi kobiety o silnej osobowości, a jej będzie imponować jego energia, ale na dłuższa metę mogą się sobą zmęczyć.

Zadania do wykonania: Jeśli ten związek ma przetrwać próbę czasu, obydwoje powinni przestać oczekiwać od drugiej osoby, że będzie ich lustrzanym odbiciem. Pan Lew nie może wymagać od Pani Koziorożec, że będzie jak on szaleć w towarzystwie, za to ona przestanie nieustannie go krytykować i wypominać mu drobne przewinienia.

Koziorożec i Panna (24.08-22.09)

Harmonijny związek dwojga partnerów, których łączy prawie taka sama filozofia życia. Pan Panna jest pragmatyczny, prowadzi zdrowy tryb życia. Jest oszczędny, potrafi zrobić i poświęcić wiele w w celu zdobycia stabilności - zarówno finansowej, jak i duchowej. Te cechy na pewno doceni Pani Koziorożec. Obydwoje, chociaż nie mają zbyt wielkich potrzeb, a może właśnie dlatego, że nie są rozrzutni potrafią wspólnie dorobić się sporego majątku. Takiego, który da poczucie cenionej przez nich stabilizacji.

Koziorożec i Waga (23.09-22.10)

Na początku może być ciekawie, ponieważ obydwoje będą zafascynowani swoją odmiennością. Pan Waga będzie imponował Pani Koziorożec inteligencją i oczytaniem, a także umiejętnością wypowiadania się na każdy temat. Pani Koziorożec, która nie należy do osób wylewnych, wyda się mu tajemniczą, fascynującą istotą. Potem jednak może być trudniej, ponieważ poukładana pani Koziorożec będzie wiecznie poirytowana lekkomyślnością partnera, a jego będzie denerwować właśnie jej zbytnie poukładanie, które mna dłuższą metę wyda mu się po prostu nudne.

Zadania do wykonania: Zbudowanie trwałego związku wymaga od partnerów wyrozumiałości wobec cech charakteru, których nie lubią u drugiej osoby. A jest to możliwe u spokojnej Pani Koziorożec i uprzejmego Pana Wagi. Pani Koziorożec nie powinna więc wytykać swojemu partnerowi zbytniej rozrzutności. Za to może nauczyć się od niego łatwości w relacjach z innymi ludźmi. Pan Waga powinien docenić jej zaangażowanie w sprawy rodzinne.

Czytaj:

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Koziorożec i Skorpion (23.10-21.11)

Para świetnie dobrana, chociaż początek ich znajomości może być trudny dlatego, że obydwoje są dość nieufni wobec innych i niełatwo im nawiązywać głębsze relacje. Kiedy jednak przejdą przez pierwsze ciężkie chwile, potem już tylko będzie lepiej. Pan Skorpion chętnie będzie walczył o względy pani Koziorożec, a jej pozorna oziębłość tylko podgrzeje jego uczucia. Pani Koziorożec będzie zachwycona jego wytrwałością w realizacji planów i zdecydowaniem w działaniu. Dla obydwojga ważna jest stabilizacja, więc będą wspólnie o nią walczyć, tworząc wzorowy dom.

Koziorożec i Strzelec (22.11-21.12)

Związek, w którym partnerów więcej dzieli niż łączy. Pani Koziorożec może być wprawdzie zafascynowana dynamicznym Panem Strzelcem, ale szybko jej to przejdzie, a nawet życie z nim będzie dla niej udręką. Pan Strzelec na początku potraktuje okazywany przez nią dystans jako wyzwanie, ale szybko znudzi mu się jej monotonne i zbyt długie, jak dla niego, zdobywanie.

Zadania do wykonania: Obydwoje powinni być bardziej tolerancyjni wobec drugiej osoby, a jeśli różnice okażą się nie do przezwyciężenia, rozstać się przynajmniej na przyjacielskiej stopie.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza