Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:45

Kobieta Lew lubi udzielać się towarzysko, więc ma mnóstwo znajomych, ale prawdziwych przyjaciół niewielu, za to wypróbowanych, takich na zawsze. I taki też ma być jej wymarzony związek. Ma zresztą wobec partnera duże wymagania. Powinien jej ustępować, a jednocześnie być mężczyzną o silnym charakterze. Kto będzie takim partnerem?

Kobieta Lew
Autor: Getty images

Spis treści:

Lew i Lew (23.07.-23.08)

Para Lwów jest niezwykle efektowna – obydwoje zawsze wybijają się z tłumu. Niestety też konkurują ze sobą, zamiast starać się po prostu uzupełniać. Obydwojga partnerów na pewno nie czeka nuda, bo Lwy lubią się bawić i udzielać towarzysko. Lubią też dbać o swoich bliskich, zwłaszcza o dzieci i partnera, więc jest szansa, że uda im się stopniowo zbudować wspólny dom oparty na tradycyjnych układach.

Lew i Panna (24.08-22.09)

Pani Lew jest kobietą pewną siebie i efektowną, więc Pan Panna chętnie będzie ją zdobywał. Pani Lew spodoba się jego pracowitość i wytrwałość w pokonywaniu przeszkód życiowych. I zdolność do oszczędzania – chętnie będzie wydawać pieniądze partnera. On na początku będzie z zachwytem obsypywać ją podarunkami, ale po jakimś czasie powie dość.

Zadania do wykonania: Pani Lew powinna ograniczyć szał zakupowy – może partner ma rację, że nie potrzebuje aż tylu sukienek? Z kolei Pan Panna nie może wiecznie jej krytykować, powinien się nauczyć, że Lwica tego nie lubi. Jeśli będzie chciał coś osiągnąć, to tylko załatwiając to „dyplomatycznie”.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Lew i Waga (23.09-22.10)

Na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Pan Waga będzie podziwiać swoją partnerkę, a ona jego. Obydwoje lubią, kiedy coś się dzieje, więc chętnie będą się udzielać towarzysko, rozwijać wspólne pasje, wzajemnie wspierać zainteresowania. Związek będzie rozwijać się harmonijnie i bez przeszkód, z jednym wyjątkiem. Tak prozaiczne sprawy, jak sprzątanie i zmywanie mogą być źródłem niesnasek, więc szybko powinni ustalić podział obowiązków domowych.

Lew i Skorpion (23.10-21.11)

Pan Skorpion ma swoje wyobrażenia o partnerce idealnej. Powinna według niego lubić to, co on, mieć takie samo zdanie na każdy temat. Takiej uległości nie znajdzie u Pani Lew. I dlatego może się zdarzyć, że po krótkotrwałym zauroczeniu, kiedy dopadnie ich codzienność długo ze sobą nie wytrzymają. On będzie zazdrosny o lubiącą flirtować partnerkę. Ona będzie uważała, czasami słusznie, że próbuje ją kontrolować.

Zadania do wykonania: Może się okaże, że drobne ustępstwa ze strony partnerów „uspokoją” burze w związku? Pan Skorpion przestanie krytykować partnerkę, za to czasami pochwali łasą na komplementy Lwicę. Za to ona nie będzie dawać mu powodów do zazdrości.

Lew i Strzelec (22.11-21.12)

Można o nich powiedzieć, że dobrali się jak w korcu maku. Pan Strzelec ma różne szalone pomysły, które Pani Lew chętnie z nim będzie realizować. Jego z kolei będzie zachwycać jej energia i pewność siebie. Obydwoje lubią prowadzić ten sam tryb życia, raczej nie należą do domatorów, więc nie grozi im nuda. Znajdą też wspólne porozumienie w sypialni.

Lew i Koziorożec (22.12-19.01)

Na pierwszy rzut oka są niedobrani, bo Pan Koziorożec jest spokojny i zdystansowany, a Pani Lew energiczna i radosna. Te wzajemne przeciwieństwa mogą ich na początku do siebie przyciągać. Pan Koziorożec wyda się Pani Lew ciekawym mężczyzną, ona może zarazić go swoją wesołością. Ale co potem? Pan Koziorożec okaże się dla niej zbyt zamknięty w sobie, jego z kolei zacznie irytować nadmierny, nie zawsze według niego uzasadniony optymizm partnerki.

Zadania do wykonania: Jeśli obydwoje uznają, że warto chociaż trochę ustąpić drugiej stronie, powinni spróbować. Pani Lew nie będzie zmuszać partnera do zajmowania się sprawami, których on nie lubi. Za to Pan Koziorożec, zamiast ciągle ją krytykować, powinien spokojnie wyjaśnić, co mu się nie podoba.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Lew i Wodnik (20.01-18.02)

Mają te same życiowe cele, lubią podobne rzeczy. Obydwoje są niezależni i nie chcą być ograniczani. Obydwoje uwielbiają, kiedy dzieje się coś ciekawego. Będą się nawzajem podziwiać. Panu Wodnikowi spodoba się charakterna, odważna Pani Lew, ją przyciągnie do Pana Wodnika jego potrzeba ciągłych przygód, inteligencja i poczucie humoru. Połączy ich nie tylko zauroczenie fizyczne, ale też szczera sympatia. Nawet jeśli ich związek nie będzie trwał wiecznie, rozstaną się, pozostając w przyjaźni.

Lew i Ryby (19.02-20.03)

Nieśmiały Pan Ryby będzie podziwiał efektowną Panią Lew, ale szybko poczuje się przez nią zbytnio zdominowany. Zwłaszcza, że Pani Lew nie należy do kobiet cierpliwych i może ją denerwować wieczne rozchwianie emocjonalne i nadwrażliwość partnera.

Zadania do wykonania: Pani Lew jest osóbką rozrywkową, nie usiedzi w domu. Pan Ryby - wręcz przeciwnie. Nie przepada za imprezowaniem, to typowy domator. Jeśli nie mają ochoty na przejęcie trybu życia partnera, może po prostu powinni skupić się na tym, co ich łączy (miłość) i dawać sobie więcej swobody.

Lew i Baran (21.03.-19.04)

Związek, w którym partnerzy mają ten tam poziom energii życiowej i… temperamentu erotycznego. Obydwoje są rozrywkowi, więc mogą bawić się razem lub czasami dać sobie trochę swobody. Byle nie za dużo, bo może skończyć się scenami zazdrości, a nawet rozstaniem. A szkoda by było, bo to świetnie dobrana para. Jeśli tylko potrafią się dotrzeć, ich związek z czasem stanie się harmonijny.

Lew i Byk (20.04. - 22.05)

Co się stanie, kiedy Pani Lew spotka na swojej drodze Pana Byka? Na początku może być namiętnie, ale efektem tej namiętności będzie bardzo burzliwy romans. W jego trakcie obydwoje będą konkurować o to, kto ma rządzić w tym stadle. Pani Lew lubi błyszczeć w towarzystwie, lubi być podziwiana przez innych, zwłaszcza mężczyzn. Uwielbia też z nimi flirtować. Pan Byk również nie jest odporny na wdzięki innych kobiet, ale kiedy się z kimś zwiąże, jest całkowicie wierny swojej partnerce. A ponieważ jest zazdrosny, widzi tę niewierność również w niewinnych flirtach. I tak cały czas: Kto tu rządzi i kto kogo zdradza. Czy warto tak się zadręczać całe życie?

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Lew i Bliźnięta (23.05-21.06)

W sypialni Pan Bliźnięta niekoniecznie potrafi dotrzymywać tempa namiętnej Pani Lew. Chociaż bardzo się stara, bo konkurencja jest duża, a partnerka wymagająca. Za to nadrabia to inaczej, obsypując Panią Lew komplementami i stanowiąc efektowne tło dla jej osoby. Jeśli oprócz wdzięku cechuje go również zasobność portfela, partnerka na pewno będzie mu wierna.

Zadania do wykonania: Pani Lew może nauczyć partnera kilku sztuczek w łóżku, a on podsuwać jej lektury, dzięki którym stanie się ciekawszą partnerką do rozmów.

Lew i Rak (22.06-22.07)

W tym związku Pani Lew będzie gwiazdą, a jej partner odpowiednim dla niej tłem. Ona lubi błyszczeć, a on jest zazwyczaj nieśmiały, a w każdym bądź razie niezbyt rozrywkowy. On będzie dla niej podporą finansową, a ona będzie jedną z nielicznych osób, które potrafią go rozruszać. W ten sposób ich związek będzie kwitł, i kwitł, i kwitł.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza