Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:49

Kobieta spod znaku Panny (24.08-22.09) jest osobą spokojną, lubi kiedy wokół niej panuje porządek. Chce wszystko mieć z góry zaplanowane, również wcześniej wie, jaki będzie jej książę z bajki. Jeśli jednak nie jest w stanie zrealizować tej wizji, nie szuka związku na siłę. Potrafi przecież być samodzielna i za nic w świecie nie obniży swoich wymagań. 

Kobieta Panna
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Panna i Panna
 2. Panna i Waga
 3. Panna i Skorpion
 4. Panna i Strzelec
 5. Panna i Koziorożec
 6. Panna i Wodnik
 7. Panna i Ryby
 8. Panna i Baran
 9. Panna i Byk
 10. Panna i Bliźnięta
 11. Panna i Rak
 12. Panna i Lew

Panna i Panna (24.08-22.09)

Obydwoje spokojni, sprawiający wręcz wrażenie nieśmiałych. Pani Panna i Pan Panna nie są zbyt uczuciowi, ale to nie znaczy, że nie potrafią kochać, po prostu nie lubią okazywać czułości przy innych. Świetnie czują się sami ze sobą, niekoniecznie zaś lubią brylować towarzysko. Chociaż są nieśmiali, a przynajmniej ostrożni w doborze przyjaciół lub kochanków, kiedy już znajdą drugą połówkę, będą chcieli z nią spędzić resztę życia. I stworzyć dom pełen harmonii i miłości.

Panna i Waga (23.09-22.10)

Pani Panna jest pragmatyczna, ciekawym dopełnieniem będzie dla niej czuły Pan Waga. Doceni on wkład partnerki w budowę związku. To właśnie ona będzie pamiętać o płaceniu rachunków czy załatwianiu innych domowych spraw. Może się okazać, że szybko będzie miała dosyć obijającego się partnera.

Zadania do wykonania: Aby związek trwał w szczęściu i spokoju, Pan Waga powinien również mieć swój wkład w jego rozwój, natomiast Pani Panna nie może go bezustannie krytykować.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Panna i Skorpion (23.10-21.11)

Obydwoje są pozbawieni spontaniczności i mają pragmatyczny stosunek do życia, co nie znaczy, że nie może ich połączyć wielka namiętność lub miłość. Pani Panna z pewnością znajdzie w Panu Skorpionie świetnego kochanka. Wprawdzie Pani Panna i Pan Skorpion miewają trudności z nawiązywaniem głębszych relacji, jeśli jednak zakochają się w sobie, to na całe życie.

Zadania do wykonania: Pani Panna, chociaż jest typową domatorką, powinna częściej pokazywać się w towarzystwie u boku partnera. Jeśli tylko przetrwają pierwszy okres docierania się, mają szansę na bardzo długi i szczęśliwy związek.

Panna i Strzelec (22.11-21.12)

Pani Panna i Pan Strzelec są jak ogień i lód. Pani Panna wydaje się chłodna, zaś Pana Strzelca charakteryzuje niegasnący temperament. Pani Panna będzie chciała kontrolować partnera, a nie jest to najlepszy sposób na pożycie z ceniącym swobodę Strzelcem. Zresztą szybko będzie miał on dosyć ciągłych podejrzeń o zdradę i płaczów.

Zadania do wykonania: Monotonia nie sprzyja związkom, a na pewno nie jest stanem pożądanym przez Pana Strzelca. Pani Panna powinna więc zapewnić mu nieco rozrywki, a przynajmniej starać się ograniczyć swoje narzekania. Pan Strzelec w zamian za to nie będzie przesadzał ze swoim beztroskim podejściem do ich związku.

Panna i Koziorożec (22.12-19.01)

Czy może być bardzie zbliżony charakterem do Panny znak niż Koziorożec? Pani Panna jest tak samo spokojna, lubi porządek i jest pracowita, jak Pan Koziorożec. Obydwoje cenią sobie stabilizację, finansową i uczuciową, obydwoje też są oszczędni i niewymagający. Kiedy zdecydują się na wspólne życie, będą swój związek traktować bardzo poważnie.

Panna i Wodnik (20.01-18.02)

Różni się wieloma cechami od Pani Panny, ale to nawet dobrze, ponieważ mogą wiele się od siebie nauczyć. Inteligentny Pan Wodnik zachwyci Panią Pannę nie tylko erudycją, ale i bogatą wyobraźnią. Ona również będzie w stanie zaimponować mu swoją wiedzą, a jej zdolności organizacyjne, które Wodnikom są obce, przydadzą się niezbyt praktycznemu partnerowi.

Zadania do wykonania: Pan Wodnik powinien pamiętać, że do tanga trzeba dwojga, więc obowiązki domowe należą nie tylko do Pani Panny, ale również do niego. Pani Panna powinna przejąć od niego takie cechy, jak chociażby spontaniczność i otwartość.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Panna i Ryby (19.02-20.03)

Te przeciwieństwa się jak najbardziej przyciągają. Pan Ryby to mężczyzna zdolny zawrócić w głowie Pani Pannie swym urokiem osobistym i romantycznymi gestami. Zaś jemu przyda się jej trzeźwy pogląd na świat.

Zadania do wykonania: Bujający w obłokach Pan Ryby powinien raz na jakiś czas zejść na ziemię i zainteresować się sprawami domowymi, a nie zrzucać obowiązki na partnerkę. Pani Panna powinna bardziej zwracać uwagę na jego uczuciowe potrzeby.

Panna i Baran (21.03.-19.04)

Początkowa fascynacja obydwojga może szybko się skończyć, jeśli spojrzą na siebie chłodnym okiem. Tryskający energią i pomysłami Pan Baran po jakimś czasie wyda się Pani Pannie po prostu męczący. On doceni w niej stateczność i świetną organizację, by potem mieć dosyć jej ciągłego wtrącania się i pouczania.

Zadania do wykonania: Z Panem Baranem trzeba ostrożnie, bo zaprze się i nic się z nim nie osiągnie. Pani Panna powinna więc przynajmniej pozornie ustępować mu pola. Pan Baran zaś powinien bardziej dbać o partnerkę i nie oglądać się za innymi kobietami.

Panna i Byk (20.04. - 22.05)

Pani Panna i Pan Byk prawie we wszystkim się ze sobą zgadzają. Obydwoje potrafią docenić swoje zalety, takie jak gospodarność czy pracowitość. Twardo stąpają po ziemi. Nie poróżni ich byle drobiazg, bo najważniejsze jest dobro związku.

Zadania do wykonania: Pan Byk jest typem mężczyzny, który nie znosi krytyki, więc Pani Panna nie powinna ciągle wytykać mu błędów.

Panna i Bliźnięta (23.05-21.06)

Połączy ich bardziej sympatia niż namiętne uczucie. Pan Bliźnięta jest tak zmienny, że burzy to spokój Pani Panny, która lubi wszystko kontrolować. Pani Panna może wkrótce uznać, że jest on daleki od jej wizji partnera idealnego: nie lubi zajmować się domem, chętnie zrzucając obowiązki na nią, ciągle interesuje się innymi kobietami, chociaż ją to rani. Być może okaże się, że łączące ich wspólne zainteresowania mogą być podstawą jedynie związku przyjacielskiego, a nie głębokiego związku.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Panna i Rak (22.06-22.07)

Obydwoje oczekują, że będą mogli liczyć zawsze na partnera i nigdy się nie zawiodą. Pani Panna i Pan Rak są osobami bezinteresownymi, więc potrafią stworzyć związek pełen empatii. Wspólnie będą dbać o siebie nawzajem i stworzony razem dom. Jeśli nie chcą, by zagroziła im monotonia powinni jednak swoje spokojne życie ubarwić co jakiś czas odrobiną szaleństwa.

Panna i Lew (23.07.-23.08)

Pani Panna i Pan Lew są w stanie zbudować związek, w którym będą się wspaniale uzupełniać. Pan Lew zaimponuje Pani Pannie silnym, zdecydowanym charakterem. Zrozumie, że w razie potrzeby znajdzie w nim obrońcę. Wprawdzie będzie denerwować ją jego rozrzutność, ale powinna ten problem załatwić dyplomatycznie.

Zadania do wykonania: Ciągła krytyka nie jest najlepszą rzeczą w związku, zwłaszcza jeśli dotyczy Pana Lwa, który jest na nią bardzo uwrażliwiony. Pani Panna powinna więc bardzo uważać, wytykając partnerowi błędy. On zaś powinien bardziej racjonalnie wydawać pieniądze.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza