Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:46

Kobieta spod znaku Raka marzy o małżeństwie z miłości. Partnerze, który zapisany jest jej w gwiazdach, z którym stworzy ciepły dom z gromadką dzieci. Oczekuje, że mężczyzna będzie traktował ją jak damę, że chociaż trochę wysili się, by o nią zawalczyć. Kto nim zostanie?

Kobieta Rak
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Rak i Rak
 2. Rak i Lew
 3. Rak i Panna
 4. Rak i Waga
 5. Rak i Skorpion
 6. Rak i Strzelec
 7. Rak i Koziorożec
 8. Rak i Wodnik
 9. Rak i Ryby
 10. Rak i Baran
 11. Rak i Byk
 12. Rak i Bliźnięta

Rak i Rak (22.06-22.07)

Zgrana para tworząca bardzo udany związek. Może tylko niezbyt wylewna, bo Raki raczej wolą okazywać uczucia, niż o nich mówić. Drobne gesty znaczą dla nich więcej, niż głośne achy i ochy lub teatralne, publiczne zapewnianie o swoich uczuciach. Tym bardziej, że dwa Raki potrafią porozumieć się bez słów. Kiedy zdecydują się na małżeństwo, bardzo szybko będą starali zapełnić swój dom maleńkimi Raczkami. Pełny ciepła i spokoju dom Państwa Raków stanie się również ostoją dla niewielkiego grona bliskich przyjaciół.

Rak i Lew (23.07.-23.08)

To para dobrana na zasadzie przeciwieństw. Lew, pewny siebie optymista, będzie opoką dla nadwrażliwej i niezwykle uczuciowej Pani Rak. Na jej tle będzie mógł bez przeszkód błyszczeć w towarzystwie. A jeśli łasy na komplementy Lew, będzie je ciągle słyszał od swojej partnerki, odpłaci jej przywiązaniem i troską o wspólne gospodarstwo domowe. A piękny dom i spora gromadka dzieci są dla obojga bardzo ważne.
Zadania do wykonania: Zdarza się, że Pan Lew, który uwielbia podboje miłosne, nie rezygnuje z tych przyzwyczajeń po zawarciu związku małżeńskiego. Pani Rak powinna wtedy, zamiast obsypywać go wyrzutami kończącymi się płaczliwymi awanturami, zareagować stanowczo i przypomnieć mu, ile straci, jeśli ciągle będzie szukał przygód poza domem.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Rak i Panna (24.08-22.09)

Świetnie dobrana para. Obydwoje są dość nieśmiali, więc nieumiejętność okazywania uczuć może sprawić, że ich początki będą trudne. Kiedy jednak w końcu zrozumieją, jak wiele ich łączy, stworzą związek długi i pełen ciepła. Twardo stąpający po ziemi Pan Panna jest mężczyzną opiekuńczym, który zapewni wrażliwej Pani Rak bezpieczeństwo, nigdy jej nie zawiedzie. Pani Rak doceni te cechy i odpowie na nie silnym uczuciem. Pani Rak i Pan Panna zawsze dbają o potrzeby swoich partnerów, zarówno te codzienne, przyziemne, jak i uczuciowe. Mają też podobny temperament seksualny. Jeśli już zdecydują się na związek, nie będą szukać rozrywek poza nim.

Rak i Waga (23.09-22.10)

Para dobra na krótki związek, nad dłuższym będą musieli usilnie pracować, ponieważ mają zupełnie odrębne charaktery. Pani Rak na początku zauroczy się eleganckim i pełnym wdzięku Panem Wagą, na tyle, żeby z zainteresowaniem przyjąć jego zaloty. Pana Wagę będzie przyciągać jej spokój i pozorna pewność siebie. Szybko jednak różnica charakterów zacznie być dla nich zbyt męcząca. Jego będą irytować niezdecydowanie i ciągłe narzekania Pani Rak, ją jego ciągłe gadanie i popisywanie się.
Zadania do wykonania: Obydwoje powinni zdecydowanie określić, co ich w sobie denerwuje i albo znosić to cierpliwie, albo próbować zmienić. Pani Rak powinna częściej bywać w towarzystwie, które uwielbia rozgadany Pan Waga, z kolei Pan Waga powinien doceniać ciepło domowego ogniska, które stworzy mu partnerka. Jest szansa, że tak się stanie, ponieważ Pan Waga, kiedy mu na kimś zależy, potrafi o tę osobę dbać.

Rak i Skorpion (23.10-21.11)

Ta para to dowód na to, że przeciwieństwa się przyciągają i że czasami to przyciąganie nie jest krótkotrwałe. Pracowity i wytrwały Pan Skorpion z jednej strony zapewni Pani Rak dostatnie życie – jest mężczyzną, który dla bliskich potrafi poświęcić wiele. Z drugiej jednak strony postawi życie partnerki na głowie. Spokojna i niepewna swej atrakcyjności Pani Rak będzie miała na co dzień z jego strony namiętne dowody miłości. Oczywiście po jakimś czasie jego ognisty temperament ją zmęczy i Pani Rak zapragnie trochę spokoju.
Zadania do wykonania: Coś za coś. Pan Skorpion powinien przyzwyczaić się do tego, że w związku liczy się zdanie obojga partnerów, a nie tylko jego – Skorpiona. Pani Rak musi się zdrowo napracować, by mu to dać do zrozumienia. Z kolei ona powinna ze spokojem, ale też z dużą dozą stanowczości znieść jego wybuchy. Kiedy uda im się przetrwać pierwsze burzliwe lata związku, później będzie już tylko lepiej.

Rak i Strzelec (22.11-21.12)

Może jednak od razu dać sobie spokój z tą znajomością? Bo przeciwieństwa w tej relacji zdają się nie do pogodzenia. Pan Strzelec to mężczyzna, który do życia nie podchodzi poważnie, jest zbyt lekkomyślny dla poukładanej Pani Rak. Będzie mogła przez chwilę zapomnieć przy nim o swoich zahamowaniach i problemach, ale zauroczenie potrwa naprawdę krótko. Pan Strzelec ma też zmienne zainteresowania, jednym słowem skacze z kwiatka na kwiatek, co już zupełnie nie będzie dla partnerki do przyjęcia.
Zadania do wykonania: Jeśli Pan Strzelec uzna, że Pani Rak go ogranicza, powinna przynajmniej spróbować dawać mu więcej swobody. Pod warunkiem, że ta swoboda nie będzie oznaczała jego ciągłej nieobecności. Jednak nic na siłę. Jeśli okaże się, że Pan Strzelec nie jest za bardzo przywiązany do domu, który mu stworzyła, Pani Rak spokojnie powinna się z nim rozstać.

Czytaj:

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Rak i Koziorożec (22.12-19.01)

Pani Rak i Pan Koziorożec są jednocześnie podobni do siebie i niepodobni. Osoby spod znaku Raka i Koziorożca są spokojne i nie szukają przygód. Wolą życie kameralne, z dala od tłumu. Pan Koziorożec twardo stąpa po ziemi i daje sobie radę z przeciwnościami dnia codziennego, co może przydać się nadwrażliwej i nieco strachliwej Pani Rak. Niestety jest zbyt powściągliwy w okazywaniu uczuć, co może ochłodzić jej miłosne zapędy. Ona po prostu musi być zapewniana przez partnera, że jest kochana.
Zadania do wykonania: Ponieważ Pani Rak jest pełna kobiecego wdzięku, bez trudu nauczy zakochanego Pana Koziorożca, że drobne gesty i czułe słówka są dla niej bardzo ważne.

Rak i Wodnik (22.12-19.01)

Para niekonwencjonalna, która może sobie nawzajem wiele zaoferować. Bystry Pan Wodnik szybko dostrzeże w spokojnej Pani Rak osobę wrażliwą, która gotowa jest do wielkiej miłości. Jest na tyle fascynujący, że przyciągnie unikającą zazwyczaj szaleńczych czy ryzykownych przygód Panią Rak. A życie z Wodnikiem może wydać się jej czasami szalone, a na pewno nie nudne. Pan Wodnik jest tolerancyjny, więc cierpliwie zniesie jej zmienne nastroje i wieczny niepokój o to, czy naprawdę jest kochana. Pani Rak pomoże ustatkować się Panu Wodnikowi, a przynajmniej lepiej się w życiu zorganizować, jeśli będzie zbytnio bujał w obłokach.

Rak i Ryby (19.02-20.03)

Para świetnie dobrana. Ona oczekuje od partnera wynurzeń miłosnych, a od Pana Ryby może spodziewać się romantycznych gestów, zapewnień o uczuciach i spacerów w świetle gwiazd. Obdarzony empatią będzie odgadywał wszystkie zachcianki i marzenia partnerki. Ona w zamian będzie mu dogadzać na tyle, na ile potrafi, przygotowując ulubione potrawy, dbając o dom. Obydwoje mają zgodne poglądy na życie: brzydzą się zdrad, więc ich związek ma szansę trwać wiele lat.

Rak i Baran (21.03.-19.04)

To para raczej niezbyt udana. Wprawdzie Pan Baran bywa świetnym kochankiem, ale… wielu kobiet, więc marząca o cieple domowego ogniska i stabilizacji Pani Rak, może się na nim srodze zawieść jako partnerze. Poza tym pełen temperamentu, a czasami nawet wybuchowy Pan Baran może być zbyt dla niej męczący, nie mówiąc o tym, że będzie się starał ją zdominować.
Zadania do wykonania: Jeśli Pani Rak podporządkuje się i będzie patrzeć przez palce na flirty partnera, może liczyć na dłuższy związek. Ale czy głębszy? Jeśli dojdzie do wniosku, że jednak nie ma o co walczyć, powinna szybko się wycofać. Bo na zmianę ze strony Barana nie ma co liczyć.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Rak i Byk (20.04. - 22.05)

Para dobrze dobrana. Pan Byk potrafi systematycznie piąć się po szczeblach kariery, a wraz z nią zdobywać niezależność finansową. Będzie więc odpowiedzialnym i odpowiednim partnerem dla Pani Rak. Nie tylko finansowo, bo jest mężczyzną opiekuńczym, stanowiącym oparcie dla niepewnej Pani Rak. Obydwoje mają jednakowe cele: stworzenie wspólnego domu i życie w dobrobycie. Obydwoje będą sobie wierni, nie tylko dlatego, że połączy ich miłość, ale też ze względu na to, że niepotrzebne im miłosne zawirowania poza domem, które mogą zaburzyć docenianą przez nich stabilizację.

Rak i Bliźnięta (23.05-21.06)

Pani Rak i Pan Bliźnięta stworzą związek ciekawy, ale pełen nieporozumień. Pan Bliźnięta uwielbia zmiany, lubi kiedy ciągle coś się dzieje, więc w poszukiwaniu nowych wrażeń może zmęczyć partnerkę, bo Pani Rak jest przecież domatorką. Po jakimś czasie może znużyć ją ciągła niepewność o partnera: gdzie jest, a zwłaszcza z kim. Okazywany przez nią niepokój będzie go tylko drażnił.
Zadania do wykonania: Jeśli ich związek ma przetrwać, Pani Rak powinna stać się bardziej pobłażliwa dla wyskoków Pana Bliźniąt. Jeśli jednak taka rola nie przypadnie jej do gustu, a partner nadal nie będzie zważał na jej uczucia, powinna skończyć ten związek.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza