Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:46

Kobieta spod znaku Ryb marzy o wielkich uczuciach, a kiedy już znajdzie partnera idealnego, oczekuje od niego ciągłych dowodów miłości. Potrafi być wspaniałą partnerką, jeśli tylko czuje, że jest doceniana przez swojego mężczyznę. Kto może nim być?

Kobieta ryby
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Ryby i Ryby 
 2. Ryby i Baran
 3. Ryby i Byk
 4. Ryby i Bliźnięta
 5. Ryby i Rak
 6. Ryby i Lew
 7. Ryby i Panna
 8. Ryby i Waga
 9. Ryby i Skorpion
 10. Ryby i Strzelec
 11. Ryby i Koziorożec
 12. Ryby i Wodnik

Ryby i Ryby (19.02-20.03)

Układ idealny. I związek, oparty zarówno na miłości, jak i przyjaźni, który ma szansę przetrwać wiele lat. Obydwoje partnerzy są sobie wierni i wiedzą, jak podsycać ogień miłości. Podobieństwo znaku sprawia, że Ryby rozumieją się bez słów. Pomagają sobie nawzajem i wyręczają, jeśli zachodzi taka potrzeba. Życie bez problemów? Niekoniecznie. Ryby są bardzo emocjonalne, czasami wręcz nadwrażliwe, więc miewają napady zazdrości. Lubią też bujać w obłokach, a wtedy nie zwracają uwagi na prozę życia. Na szczęście, potrafią wspólnie działać, więc kiedy dopada ich szara rzeczywistość, razem stawiają czoła problemom.

Ryby i Baran (21.03.-19.04)

Pan Baran to mężczyzna silny, więc wrażliwa Pani Ryby może oprzeć się na jego ramieniu. On zapewni jej bezpieczeństwo finansowe i stabilizację. Ona chętnie zajmie się prowadzeniem domu. Oczywiście nie obędzie się bez zgrzytów, bo obydwoje mają odmienne cechy charakteru, ale czego się nie poświęca dla miłości.

Zadania do wykonania: Pan Baran jest uparty i lubi się szarogęsić, więc Pani Ryby powinna cierpliwie znosić jego humory. Z kolei on powinien częściej okazywać emocjonalnej partnerce, jak bardzo ją kocha.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Byk (20.04. - 22.05)

Pan Byk to silny mężczyzna, zdecydowany w działaniu. W przeciwieństwie do Pani Ryby jest bardzo praktyczny, a ponieważ lubi luksus, potrafi zadbać o pieniądze i stworzenie swojej rodzinie życia na odpowiednim poziomie. Dzięki takiemu partnerowi Pani Ryby nie będzie musiała podejmować trudnych wyborów, z którymi zawsze ma problemy. Pan Byk lubi spokojne życie, nie będzie szukał rozrywek gdzie indziej. A zrobi to tym chętniej, kiedy partnerka będzie mu uległa i wierna, a taka jest właśnie zazwyczaj Pani Ryby.

Ryby i Bliźnięta (23.05-21.06)

Obydwoje inaczej wyobrażają sobie miłość, mają inne potrzeby seksualne, różni ich również podejście do spraw życia codziennego. Pani Ryby lubi, kiedy partner poświęca się związkowi i jej. Z kolei Pan Bliźnięta potrzebuje niezależności. Emocjonalna i nadwrażliwa Pani Ryby może to uznać za rodzaj zdrady. On w efekcie jej wyrzekania, płaczliwości i awantur, zacznie się od niej odsuwać.

Zadania do wykonania: Obydwoje muszą znaleźć w sobie wiele cierpliwości i zrozumienia dla drugiej osoby, bo ich związek może nie przetrwać próby czasu.

Ryby i Rak (22.06-22.07)

Dwa bardzo romantyczne znaki, związek, w którym partnerzy porozumieją się bez słów. Zacznie się od westchnień przy świetle księżyca i spacerów na łonie natury. Jeśli okaże się, że nie wyobrażają sobie bez siebie życia, zrobią wszystko, pokonają każdą przeszkodę, by ze sobą być. A wspólne życie bynajmniej nie rozwieje tej romantycznej otoczki. Obydwoje potrafią odgadywać uczucia drugiej osoby, więc będą otwarci na swoje potrzeby.

Ryby i Lew (23.07.-23.08)

Teoretycznie silny Pan Lew powinien być odpowiednim partnerem dla nieśmiałej Pani Ryby. Okazuje się jednak, że jest on zbyt władczy, zbyt gwałtowny i zbyt… głośny dla spokojnej Pani Ryby. Jednym słowem przytłacza ją. Ekstrawertyczny Pan Lew nie zrozumie też potrzeby spokoju Pani Ryby – on będzie chciał popisywać się w towarzystwie, ona jest domatorką.

Zadania do wykonania: Pan Lew powinien bardziej wczuwać się w nastroje partnerki, ona zaś okazywać mu więcej zrozumienia, chwalić i częściej wychodzić z nim z domu.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Panna (24.08-22.09)

Obydwoje nie są do siebie zbyt podobni, ale nawet im to odpowiada. Pani Ryby jest marzycielką, ma dużo wdzięku, co podoba się pragmatycznemu Panu Pannie. On z kolei zafascynuje ją swoim silnym charakterem, przyda jej się jego systematyczność i zdecydowanie. Pan Panna jest dżentelmenem, który poszukuje kobiety… kobiecej, a Pani Ryby znajdzie w nim partnera, na którego zawsze można liczyć, co bardzo jest jej potrzebne. Wprawdzie obydwoje są dość nieśmiali, ale razem wspólnie będą się wspierać w pokonywaniu tej nieśmiałości.

Ryby i Waga (23.09-22.10)

Wrażliwa Pani Ryby znajdzie w Panu Wadze partnera, który z ochotą będzie towarzyszyć jej na romantycznych spacerach, zorganizuje ciekawą randkę, obsypie ją prezentami. Obydwoje ciekawi świata będą spędzać godziny na dyskusjach. Później już może być trochę gorzej, bo Pan Waga z trudem poświęca się jednej partnerce i po jakimś czasie Pani Ryby nie będzie mogła liczyć na niego cały czas.

Zadania do wykonania: Pan Waga powinien docenić fakt, że znalazł w niej świetną partnerkę na całe życie, a wtedy zechce stworzyć z nią rodzinę, będzie jej wierny do końca i wiele poświęci dla niej i dla dzieci.

Ryby i Skorpion (23.10-21.11)

Męski Pan Skorpion potrafi oczarować romantyczną Panią Ryby. Nie bez znaczenia będą też dla niej jego talenty erotyczne. Zaimponuje on rozchwianej emocjonalnie partnerce stałością charakteru, mocnymi nerwami i odpornością na porażki. Ideałem Pana Skorpiona jest kobieta pełna wdzięku, trochę bezradna, która chętnie znajdzie w nim oparcie. A takie bywają panie spod znaku Ryb. Partnerka chętnie odda sprawy organizacyjne związku i konieczność podejmowania decyzji partnerowi. Jeśli tylko Pan Skorpion nieco ukróci swój wybuchowy charakter i nie będzie zbytnio krytykował partnerki, przeżyją wiele lat, założywszy szczęśliwą rodzinę.

Ryby i Strzelec (22.11-21.12)

Na początku Pana Strzelca zafascynuje zupełnie odmienna od niego Pani Ryby, a ją zachwyci w nim niezależność i energia. Szybko jednak fascynacja może przemienić się w irytację. Optymistycznie nastawiony do życia Pan Strzelec może mieć dosyć narzekań Pani Ryby. Empatyczną Panią Ryby denerwować będzie to, że partner jest nastawiony wyłącznie na swoje potrzeby i rozrywki. Jednym słowem, może się zdarzyć, że on zacznie postrzegać ją jako płaczkę, a ona jego jako egoistę.

Zadania do wykonania: Jeśli para chce przetrwać w związku, Pani Ryby powinna z większym dystansem podchodzić do wad partnera, za to „zarazić” się jego pogodą ducha. Pan Strzelec z kolei powinien bardziej zwracać uwagę na potrzeby, również te duchowe, Pani Ryby.

Czytaj:

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Koziorożec (22.12-19.01)

Para, która potrafi stworzyć stabilny związek. Wprawdzie nie będzie w nim gwałtownych uniesień i wielu romantycznych gestów, ale za to spokój i wspólne oparcie. Pan Koziorożec przejmie stery rządów, ponieważ jest lepiej zorganizowany i Pani Ryby będzie się czuła przy nim bezpieczna. Ona znajdzie w nim mężczyznę, na którego zawsze będzie mogła liczyć. Wprawdzie nie jest on mistrzem miłosnych wyznań i gestów, ale dzięki jego poświęceniu Pani Ryby zawsze będzie się czuła kochana.

Ryby i Wodnik (20.01-18.02)

Związek oparty na wspólnych zainteresowaniach, ale nie tylko. I Ryby, i Wodniki lubią bujać w obłokach, często świat fantazji bardziej ich interesuje, niż ten realny. To zresztą może być jedyną przyczyną problemów w związku, bo ktoś przecież musi zająć się prozą życia i dopilnować na przykład, by rachunki były zapłacone na czas. Problemem może być też silna potrzeba niezależności Pana Wodnika, która będzie budzić podejrzenia partnerki o zdradę.

Zadania do wykonania: Pan Wodnik jest tolerancyjnym mężczyzną, więc jest szansa, że zniesie humory nadwrażliwej Pani Ryby. Nie powinien też zapominać o drobnych gestach, przypominających jej, że jest przez niego kochana. Pani Ryby powinna dać mu dużo więcej wolności.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza