Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Kobieta ryby
Autor: Getty images

Kobieta spod znaku Ryb marzy o wielkich uczuciach, a kiedy już znajdzie partnera idealnego, oczekuje od niego ciągłych dowodów miłości. Potrafi być wspaniałą partnerką, jeśli tylko czuje, że jest doceniana przez swojego mężczyznę. Kto może nim być?

Spis treści:

 1. Ryby i Ryby 
 2. Ryby i Baran
 3. Ryby i Byk
 4. Ryby i Bliźnięta
 5. Ryby i Rak
 6. Ryby i Lew
 7. Ryby i Panna
 8. Ryby i Waga
 9. Ryby i Skorpion
 10. Ryby i Strzelec
 11. Ryby i Koziorożec
 12. Ryby i Wodnik

Ryby i Ryby (19.02-20.03)

Układ idealny. I związek, oparty zarówno na miłości, jak i przyjaźni, który ma szansę przetrwać wiele lat. Obydwoje partnerzy są sobie wierni i wiedzą, jak podsycać ogień miłości. Podobieństwo znaku sprawia, że Ryby rozumieją się bez słów. Pomagają sobie nawzajem i wyręczają, jeśli zachodzi taka potrzeba. Życie bez problemów? Niekoniecznie. Ryby są bardzo emocjonalne, czasami wręcz nadwrażliwe, więc miewają napady zazdrości. Lubią też bujać w obłokach, a wtedy nie zwracają uwagi na prozę życia. Na szczęście, potrafią wspólnie działać, więc kiedy dopada ich szara rzeczywistość, razem stawiają czoła problemom.

Ryby i Baran (21.03.-19.04)

Pan Baran to mężczyzna silny, więc wrażliwa Pani Ryby może oprzeć się na jego ramieniu. On zapewni jej bezpieczeństwo finansowe i stabilizację. Ona chętnie zajmie się prowadzeniem domu. Oczywiście nie obędzie się bez zgrzytów, bo obydwoje mają odmienne cechy charakteru, ale czego się nie poświęca dla miłości.

Zadania do wykonania: Pan Baran jest uparty i lubi się szarogęsić, więc Pani Ryby powinna cierpliwie znosić jego humory. Z kolei on powinien częściej okazywać emocjonalnej partnerce, jak bardzo ją kocha.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Byk (20.04. - 22.05)

Pan Byk to silny mężczyzna, zdecydowany w działaniu. W przeciwieństwie do Pani Ryby jest bardzo praktyczny, a ponieważ lubi luksus, potrafi zadbać o pieniądze i stworzenie swojej rodzinie życia na odpowiednim poziomie. Dzięki takiemu partnerowi Pani Ryby nie będzie musiała podejmować trudnych wyborów, z którymi zawsze ma problemy. Pan Byk lubi spokojne życie, nie będzie szukał rozrywek gdzie indziej. A zrobi to tym chętniej, kiedy partnerka będzie mu uległa i wierna, a taka jest właśnie zazwyczaj Pani Ryby.

Ryby i Bliźnięta (23.05-21.06)

Obydwoje inaczej wyobrażają sobie miłość, mają inne potrzeby seksualne, różni ich również podejście do spraw życia codziennego. Pani Ryby lubi, kiedy partner poświęca się związkowi i jej. Z kolei Pan Bliźnięta potrzebuje niezależności. Emocjonalna i nadwrażliwa Pani Ryby może to uznać za rodzaj zdrady. On w efekcie jej wyrzekania, płaczliwości i awantur, zacznie się od niej odsuwać.

Zadania do wykonania: Obydwoje muszą znaleźć w sobie wiele cierpliwości i zrozumienia dla drugiej osoby, bo ich związek może nie przetrwać próby czasu.

Ryby i Rak (22.06-22.07)

Dwa bardzo romantyczne znaki, związek, w którym partnerzy porozumieją się bez słów. Zacznie się od westchnień przy świetle księżyca i spacerów na łonie natury. Jeśli okaże się, że nie wyobrażają sobie bez siebie życia, zrobią wszystko, pokonają każdą przeszkodę, by ze sobą być. A wspólne życie bynajmniej nie rozwieje tej romantycznej otoczki. Obydwoje potrafią odgadywać uczucia drugiej osoby, więc będą otwarci na swoje potrzeby.

Ryby i Lew (23.07.-23.08)

Teoretycznie silny Pan Lew powinien być odpowiednim partnerem dla nieśmiałej Pani Ryby. Okazuje się jednak, że jest on zbyt władczy, zbyt gwałtowny i zbyt… głośny dla spokojnej Pani Ryby. Jednym słowem przytłacza ją. Ekstrawertyczny Pan Lew nie zrozumie też potrzeby spokoju Pani Ryby – on będzie chciał popisywać się w towarzystwie, ona jest domatorką.

Zadania do wykonania: Pan Lew powinien bardziej wczuwać się w nastroje partnerki, ona zaś okazywać mu więcej zrozumienia, chwalić i częściej wychodzić z nim z domu.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Panna (24.08-22.09)

Obydwoje nie są do siebie zbyt podobni, ale nawet im to odpowiada. Pani Ryby jest marzycielką, ma dużo wdzięku, co podoba się pragmatycznemu Panu Pannie. On z kolei zafascynuje ją swoim silnym charakterem, przyda jej się jego systematyczność i zdecydowanie. Pan Panna jest dżentelmenem, który poszukuje kobiety… kobiecej, a Pani Ryby znajdzie w nim partnera, na którego zawsze można liczyć, co bardzo jest jej potrzebne. Wprawdzie obydwoje są dość nieśmiali, ale razem wspólnie będą się wspierać w pokonywaniu tej nieśmiałości.

Ryby i Waga (23.09-22.10)

Wrażliwa Pani Ryby znajdzie w Panu Wadze partnera, który z ochotą będzie towarzyszyć jej na romantycznych spacerach, zorganizuje ciekawą randkę, obsypie ją prezentami. Obydwoje ciekawi świata będą spędzać godziny na dyskusjach. Później już może być trochę gorzej, bo Pan Waga z trudem poświęca się jednej partnerce i po jakimś czasie Pani Ryby nie będzie mogła liczyć na niego cały czas.

Zadania do wykonania: Pan Waga powinien docenić fakt, że znalazł w niej świetną partnerkę na całe życie, a wtedy zechce stworzyć z nią rodzinę, będzie jej wierny do końca i wiele poświęci dla niej i dla dzieci.

Ryby i Skorpion (23.10-21.11)

Męski Pan Skorpion potrafi oczarować romantyczną Panią Ryby. Nie bez znaczenia będą też dla niej jego talenty erotyczne. Zaimponuje on rozchwianej emocjonalnie partnerce stałością charakteru, mocnymi nerwami i odpornością na porażki. Ideałem Pana Skorpiona jest kobieta pełna wdzięku, trochę bezradna, która chętnie znajdzie w nim oparcie. A takie bywają panie spod znaku Ryb. Partnerka chętnie odda sprawy organizacyjne związku i konieczność podejmowania decyzji partnerowi. Jeśli tylko Pan Skorpion nieco ukróci swój wybuchowy charakter i nie będzie zbytnio krytykował partnerki, przeżyją wiele lat, założywszy szczęśliwą rodzinę.

Ryby i Strzelec (22.11-21.12)

Na początku Pana Strzelca zafascynuje zupełnie odmienna od niego Pani Ryby, a ją zachwyci w nim niezależność i energia. Szybko jednak fascynacja może przemienić się w irytację. Optymistycznie nastawiony do życia Pan Strzelec może mieć dosyć narzekań Pani Ryby. Empatyczną Panią Ryby denerwować będzie to, że partner jest nastawiony wyłącznie na swoje potrzeby i rozrywki. Jednym słowem, może się zdarzyć, że on zacznie postrzegać ją jako płaczkę, a ona jego jako egoistę.

Zadania do wykonania: Jeśli para chce przetrwać w związku, Pani Ryby powinna z większym dystansem podchodzić do wad partnera, za to „zarazić” się jego pogodą ducha. Pan Strzelec z kolei powinien bardziej zwracać uwagę na potrzeby, również te duchowe, Pani Ryby.

Czytaj:

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Ryby i Koziorożec (22.12-19.01)

Para, która potrafi stworzyć stabilny związek. Wprawdzie nie będzie w nim gwałtownych uniesień i wielu romantycznych gestów, ale za to spokój i wspólne oparcie. Pan Koziorożec przejmie stery rządów, ponieważ jest lepiej zorganizowany i Pani Ryby będzie się czuła przy nim bezpieczna. Ona znajdzie w nim mężczyznę, na którego zawsze będzie mogła liczyć. Wprawdzie nie jest on mistrzem miłosnych wyznań i gestów, ale dzięki jego poświęceniu Pani Ryby zawsze będzie się czuła kochana.

Ryby i Wodnik (20.01-18.02)

Związek oparty na wspólnych zainteresowaniach, ale nie tylko. I Ryby, i Wodniki lubią bujać w obłokach, często świat fantazji bardziej ich interesuje, niż ten realny. To zresztą może być jedyną przyczyną problemów w związku, bo ktoś przecież musi zająć się prozą życia i dopilnować na przykład, by rachunki były zapłacone na czas. Problemem może być też silna potrzeba niezależności Pana Wodnika, która będzie budzić podejrzenia partnerki o zdradę.

Zadania do wykonania: Pan Wodnik jest tolerancyjnym mężczyzną, więc jest szansa, że zniesie humory nadwrażliwej Pani Ryby. Nie powinien też zapominać o drobnych gestach, przypominających jej, że jest przez niego kochana. Pani Ryby powinna dać mu dużo więcej wolności.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych!

Pobierz
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE