Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:47

Kobiety spod znaku Skorpiona (23.10-21.11) należą do osób działających w sposób zdecydowany, więc zazwyczaj wiedzą, czego chcą. Są zdolne do namiętnej miłości, która niestety czasami zaprawiona jest sporą dawką zaborczości. Kto będzie wymarzonym partnerem Pani Skorpion?

Kobieta Skorpion
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Skorpion i Skorpion 
 2. Skorpion i Strzelec
 3. Skorpion i Koziorożec
 4. Skorpion i Wodnik 
 5. Skorpion i Ryby 
 6. Skorpion i Baran
 7. Skorpion i Byk
 8. Skorpion i Bliźnięta
 9. Skorpion i Rak
 10. Skorpion i Lew
 11. Skorpion i Panna
 12. Skorpion i Waga

Skorpion i Skorpion (23.10-21.11)

Pan Skorpion i Pani Skorpion potrafią obdarzyć się wzajemnym szacunkiem i przyjaźnią. Oczywiście ich związek zabarwiony będzie też sporą dawką seksu, który dla obojga jest bardzo ważny. Pierwsze lata, kiedy Skorpiony docierają się, mogą być niezwykle burzliwe. Ostatecznie zwycięży jednak dobro związku. Ponieważ obydwoje nadają na tych samych falach, potrafią przetrwać ciężkie chwile, a potem będzie już tylko lepiej. Pod warunkiem, że będą mieli do siebie dużo cierpliwości i nie będą wobec siebie zaborczy.

Skorpion i Strzelec (22.11-21.12)

Pani Skorpion i Pan Strzelec to materiał na rozrywkową parę, ale niekoniecznie na trwały związek. Jednym słowem, będą się świetnie bawić w swoim towarzystwie, dogadają się również w sypialni, ale kiedy nadejdzie proza życia, okaże się, że mają zupełnie odmienne podejście do wielu spraw. Przede wszystkim, Pani Skorpion będzie chciała kontrolować pragnącego niezależności partnera, któremu się to nie spodoba.

Zadania do wykonania: Para uniknie niesnasek, jeśli Pan Strzelec nie będzie dawał partnerce powodów do zazdrości, a ona nie będzie wybuchać z byle powodu.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Skorpion i Koziorożec (22.12-19.01)

Relacja oparta na wzajemnym zrozumieniu i podobieństwach wielu cech charakteru. Obydwoje nieufnie podchodzą do innych ludzi, więc ich związek będzie budowany długo i ostrożnie. Kiedy jednak przejdą próbny okres, zaangażują się bardzo głęboko, a ich miłość będzie trwała. Obydwoje lubią spędzać swój wolny czas jednakowo, więc będą spędzać go razem, tak jak razem będą planować swoje wydatki, urządzanie domu czy sposób wychowywania dzieci. Jeśli pojawią się jakieś problemy, będą to tylko drobiazgi, z którymi obydwoje szybko sobie poradzą.

Skorpion i Wodnik (20.01-18.02)

Przyciągnie ich do siebie wybitna inteligencja i śmiałe podejście do seksu. Z zapełnieniem wolnego czasu nie będzie problemu, ponieważ obydwoje mają dużo znajomych i prowadzą w miarę bogate życie towarzyskie. Gorzej będzie z problemami życia codziennego. Poukładana Pani Skorpion nie zrozumie przywiązującego dużą wagę do niezależności Pana Wodnika. Będzie ją irytować to, że nie potrafi on pamiętać o ważnych terminach czy płaceniu rachunków. Kiedy Pan Wodnik poczuje się przez nią zbytnio kontrolowany, może zacząć się od niej odsuwać.

Zadania do wykonania: Pan Wodnik powinien się nieco ustatkować, a Pani Skorpion nie może narzucać mu swojej woli.

Skorpion i Ryby (19.02-20.03)

Energiczna i atrakcyjna Pani Skorpion z łatwością oczaruje spokojnego marzyciela spod znaku Ryb. On zaś zachwyci ją swoimi romantycznymi gestami i miłosnymi wyznaniami. Jednym słowem stworzą wyjątkowo dobraną parę. Oczywiście, dominującą rolę odgrywać będzie pani Skorpion. Związek potrafi przetrwać wiele, jeśli jednak i jej partner będzie miał coś w nim do powiedzenia.

Zadania do wykonania: Jeśli chcą uniknąć konfliktów, Pani Skorpion powinna ukrócić swoje dyktatorskie zapędy.

Skorpion i Baran (21.03.-19.04)

Erotyczne pożycie pary będzie bardzo interesujące, gorzej z innymi dziedzinami życia. Na początku energiczny Pan Baran wyda się Pani Skorpion ideałem mężczyzny, później jednak uzna ona, że jest dla niej zbyt porywczy. Na dłuższa metę zdecydowanej, pełnej temperamentu Pani Skorpion nie przypadnie do gustu pragnący dominować Pan Baran. Szybko dojdzie po pierwszych nieporozumień.

Zadania do wykonania: Jeśli Pani Skorpion, mimo różnic, zależeć będzie na partnerze, powinna przynajmniej pozornie mu ustępować. Niestety na zmianę w postępowaniu upartego Barana nie ma co liczyć. Charakteryzująca Skorpiony umiejętność postępowania z ludźmi, przyda jej się w rozwiązywaniu konfliktów w związku.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Skorpion i Byk (20.04. - 22.05)

Z pewnością będzie to związek oparty na silnym przyciąganiu fizycznym. Pan Byk doceni seksualne wyzwolenie Pani Skorpion, ona zaś jego erotyczne umiejętności. Niestety, namiętne będą również ich sceny zazdrości. Przede wszystkim o przeszłość uczuciową. Pani Skorpion może też szybko znudzić się Panem Bykiem, który niełatwo rezygnuje ze swoich nawyków i nie lubi gwałtownych zmian.

Zadania do wykonania: Jeśli ich związek ma przetrwać, powinni znaleźć wspólną pasję, oczywiście poza tą „łóżkową”. Może to być na przykład prowadzenie wspólnej firmy.

Skorpion i Bliźnięta (23.05-21.06)

Początki tego związku bywają bardzo ciekawe, później jednak może się okazać, że przeciwieństwa są nie do przezwyciężenia. Pani Skorpion będzie miała dosyć zmiennych nastrojów partnera, on poczuje się zbytnio przez nią zdominowany.

Zadania do wykonania: Jest całkiem możliwe, że oczekiwania Pani Skorpion wobec partnera są zbyt duże, więc powinna być wobec niego mniej wymagająca. A on częściej powinien okazywać jej uczucia i poświęcać jej więcej uwagi.

Skorpion i Rak (22.06-22.07)

Mają odmienne charaktery, ale dzięki temu będą się zgodnie uzupełniać, więc razem nie będą się ze sobą nudzić. Spokojny Pan Rak dzięki partnerce pozna, co to prawdziwa namiętność, Pani Skorpion odnajdzie przy nim odrobinę wytchnienia. Jeśli to im wystarczy, ich związek przetrwa pierwsze burze. Bo z pewnością się pojawią, kiedy Pani Skorpion znudzi się statecznym życiem u boku domatora.

Zadania do wykonania: Pani Skorpion powinna więcej zważać na to, co ma do powiedzenia pan Rak, zwłaszcza na temat ich wspólnego życia. On zaś powinien wykrzesać z siebie minimum energii, by dopasować się do jej tempa.

Skorpion i Lew (23.07.-23.08)

Materiał na bardzo krótki związek. Po pierwszej fascynacji Pani Skorpion, która jest świetną obserwatorką ludzkich charakterów, szybko dostrzeże wady Pana Lwa. Między innymi jego próżność i dyktatorskie zapędy, które nie przypadną jej do gustu. Pan Lew, nawet jeśli zdecyduje się na stały związek, nadal będzie cieszył się uwielbieniem kobiet, co będzie irytowało jego partnerkę.

Zadania do wykonania: Zazdrosna Pani Skorpion powinna częściej towarzyszyć Panu Lwu w jego eskapadach – tak na wszelki wypadek. Natomiast Pan Lew nie powinien dawać jej powodów do zazdrości, jeśli nie chce poczuć jej ukąszenia, za to częściej doceniać jej zasługi dla związku.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Skorpion i Panna (24.08-22.09)

Pani Skorpion i Pan Panna to para, w której to podobieństwa się przyciągają, a przeciwieństwa da się wykorzystać dla dobra związku. Obydwoje mają podobną filozofię życiową. Świetnie odczytują ludzkie zachowania i charaktery, nic nie jest w stanie ich zwieść. Jego będzie zachwycać seksowna, atrakcyjna partnerka, ją oczaruje jego inteligencja.

Zadania do wykonania: Związek czeka wiele szczęśliwych lat, jeśli uda im się pokonać przeciwieństwa. Pan Panna, chociaż jest domatorem, powinien częściej towarzyszyć partnerce w jej rozrywkach. Ponieważ obydwoje lubią rządzić, muszą szybko dojść do porozumienia, jak prowadzić swoje domowe sprawy.

Skorpion i Waga (23.09-22.10)

Całkiem dobrze dobrana para. Pani Skorpion będzie mogła narzucać swoja wolę leniwemu Panu Wadze, który przystanie na to, jeśli tylko nie będzie musiał podejmować decyzji. Będą dla siebie ciekawymi partnerami do rozmów i wypadów na miasto.

Zadania do wykonania: Pan Waga nigdy nie powinien oszukiwać partnerki, bo szybko wyczuje ona, że coś jest nie tak. A ponieważ kłamstwami Pana Waga będzie bronił się przed zbytnią dominacją partnerki, nie powinna ona go tak kontrolować.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy rozpoznasz znak zodiaku po dacie urodzin?

Pytanie 1 z 5
Osoba urodzona 15 kwietnia to zodiakalny:
Zdjęcie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza