Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:50

Typowa Pani Strzelec (22.11-21.12) jest kobietą pełną temperamentu, traktującą życie jako wieczną rozrywkę. Będąc optymistką, uważa, że przeszkody są po to, by je pokonywać, a nie, by się nimi przejmować. Jest tolerancyjna, więc nie ma długiej listy wymagań wobec partnera, w zasadzie wystarczy, żeby ją kochał. 

Kobieta strzelec
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Strzelec i Strzelec
 2. Strzelec i Koziorożec
 3. Strzelec i Wodnik
 4. Strzelec i Ryby
 5. Strzelec i  Baran
 6. Strzelec i Byk
 7. Strzelec i Bliźnięta
 8. Strzelec i Lew
 9. Strzelec i Panna
 10. Strzelec i Waga
 11. Strzelec i Skorpion

Strzelec i Strzelec (22.11-21.12)

Para Strzelców potrafi się świetnie dogadać. I to dosłownie, bo są w stanie ze sobą rozmawiać na każdy temat i to całymi godzinami, ale nigdy się sobą nie znudzą. Łączy ich również fakt, że dogadują się świetnie w… łóżku. Ponieważ obydwoje uwielbiają, kiedy dużo się dzieje, zawsze znajdują sobie jakieś rozrywki. W związku są tolerancyjni wobec siebie. Nawet jeśli ta relacja nie przetrwa, będą w stanie rozstać się w zgodzie.

Strzelec i Koziorożec (22.12-19.01)

Pan Koziorożec sprawia wrażenie zdystansowanego, jest zazwyczaj opanowany i spokojny – Pani Strzelec wręcz odwrotnie. Jako energiczna i wesoła osóbka potrafi zaciekawić Pana Koziorożca i to na tyle, by przełamać jego powściągliwość. Ona z kolei doceni w nim mężczyznę odpowiedzialnego, pracowitego, takiego, który potrafi zapewnić bliskim stabilizację. Wprawdzie Pani Strzelec będzie musiała mocno się napracować, aby go zdobyć, ale będzie warto.

Zadania do wykonania: I cóż z tego, że obydwoje mają odmienne charaktery, jeśli potrafią poświęcić wiele dla swojego związku? Pan Koziorożec nie powinien być zazdrosny o swoją partnerkę, a ona, zamiast narzekać lub kręcić, powinna mówić mu wprost, kiedy czuje się przez niego ograniczana.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Strzelec i Wodnik (20.01-18.02)

Panią Strzelec ciekawi wszystko, zwłaszcza to, co jeszcze jej nieznane. Dlatego doceni inteligentnego i kreatywnego Pana Wodnika. Jako osoba tolerancyjna nie będzie krytykowała jego nawet najbardziej nierealnych pomysłów, co więcej, będzie podsycała jego entuzjazm i pomagała w ich realizacji. Strzelce i Wodniki cenią niezależność, więc obydwoje partnerzy będą sobie dawać dużo swobody. Razem stworzą dom nieszablonowy, pełen przyjaciół i szalonych idei.

Strzelec i Ryby (19.02-20.03)

Wiecznie bujający w obłokach, ale trochę nieśmiały Pan Ryby, będzie ciekawym kąskiem do zdobycia dla Pani Strzelec. Ona doceni jego kreatywność i poczucie humoru, on jej życiowy optymizm. Potrafią się świetnie bawić w swoim towarzystwie, silne może być też zauroczenie erotyczne. Kiedy jednak postanowią się ze sobą związać na trwałe, sprawy poza sypialnią okażą się już nie takie zabawne. Po prostu Pan Ryby może nie nadążać za tempem życia Pani Strzelec.

Zadania do wykonania: Pani Strzelec powinna być bardzie wyrozumiała dla nadwrażliwego partnera. On powinien zarazić się jej optymizmem, zamiast zadręczać ją swoimi humorami.

Strzelec i  Baran (21.03.-19.04)

Pan Baran i Pani Strzelec to osoby energiczne, z chęcią poznające wszystkie smaki życia. Aktywnie spędzają wolny czas, mają ciekawe zawody. Są świetnie dopasowani erotycznie. Mają dużą szansę, by stworzyć wspaniały związek, a potem założyć rodzinę.

Zadania do wykonania: Barany czasami mają ochotę na skok w bok. Może inna partnerka przymknęłaby na to oko, ale nie Pani Strzelec. Jeśli Pan Baran spełni swoją zachciankę, Pani Strzelec bynajmniej nie będzie płakała i robiła mu awantur, tylko po prostu znajdzie sobie innego partnera.

Strzelec i Byk (20.04. - 22.05)

Obydwoje lubią się bawić, więc mogą szukać rozrywek wspólnie. Ale na co dzień chyba nie do końca się ze sobą zgodzą: Pani Strzelec nie lubi nudy, wiecznie szuka nowych wrażeń, niekoniecznie znajdzie je u boku statecznego, żeby nie powiedzieć flegmatycznego Pana Byka. On zaś z trudem zniesie jej nieuporządkowanie.

Zadania do wykonania: Obydwoje są tak odmienni, że muszą się wykazać nie lada tolerancją wobec irytujących ich cech partnera.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Strzelec i Bliźnięta (23.05-21.06)

Ten związek to udane połączenie wzajemnej fascynacji erotycznej, miłości i przyjaźni, które przetrwa wiele lat. Nie będą się ze sobą nudzić w nocy, nie będą się ze sobą nudzić na co dzień. Jeśli pojawiają się problemy, będą je rozwiązywać razem. Ponieważ Strzelce i Bliźnięta są osobami tolerancyjnymi, obydwoje będą mogli wybaczyć sobie Rak (22.06-22.07)
Spokojny Pan Rak stanowi zupełnie przeciwieństwo szalonej Pani Strzelec. Na początku obojgu będzie to odpowiadało. Przy ciekawej i wesołej partnerce Pan Rak przestanie we wszystkim dopatrywać się złych stron. Pani Strzelec będzie mogła przy nim znaleźć wytchnienie od swojego szalonego trybu życia. Potem odmienności mogą okazać się nie do pogodzenia.

Zadania do wykonania: Pan Rak nie powinien zadręczać Pani Strzelec ciągłymi żądaniami o potwierdzenie, że jest przez nią kochany. Raki bywają wiecznie niepewne, siebie lub uczuć bliskich, więc Pani Strzelec powinna mieć do niego więcej cierpliwości i spędzać więcej czasu z nim, a nie ze znajomymi.

Strzelec i Lew (23.07.-23.08)

Pani Strzelec i Pan Lew tworzą związek, w którym obydwoje partnerzy stymulują się do działania, wzajemnie się wspierają. Dzięki temu razem będą mogli osiągnąć wiele – nie tylko założyć wspaniałą rodzinę, ale i np. prowadzić wspólny biznes. Połączą ich nie tylko wspólne zainteresowania, ale też wielka namiętność. Nie należą do osób, które awanturują się o byle drobiazg, więc czeka ich spokojne życie.

Strzelec i Panna (24.08-22.09)

Spokojny, zamknięty w sobie, a nawet sprawiający wrażenie zarozumiałego Pan Panna może na chwilę zaciekawić energiczną, pozostającą wiecznie w ruchu Panią Strzelec. Kiedy jednak zdecydują się na związek i partner będzie chciał ją kontrolować, skłonna do niezależności Pani Strzelec zaprotestuje. I szybko znudzi ją monotonne życie u boku Pana Panny, a także jego wieczne niezadowolenie ze wszystkiego.

Zadania do wykonania: Ich związek będzie miał szansę jedynie wtedy, kiedy radykalnie zmienią swoje nastawienie. Pan Panna chociaż trochę zarazi się swobodą i

Strzelec i Waga (23.09-22.10)

Sympatyczna Pani Strzelec stworzy z równie sympatycznym Panem Wagą związek… wielce sympatyczny, godny zazdrości. Dopasowanie seksualne będzie u nich na najwyższym poziomie, zaś poziom intelektualny wyrównany. Obydwoje będą rozumieć się bez słów. Mają szansę stworzyć idealny dom, ale… Oboje jednakowo nienawidzą obowiązków domowych, więc jedynym powodem zadrażnień w tym związku będzie właśnie proza życia codziennego.

Zadania do wykonania: To proste, skoro obydwoje w takim samym stopniu nie lubią sprzątać, gotować czy prać, powinni w takim samym stopniu, czyli po równo, się tym zajmować.

Czytaj:

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Strzelec i Skorpion (23.10-21.11)

Pan Skorpion i Pani Strzelec będą widzieć u siebie same zalety, za to nie zauważać wad. Ona zarazi go swoją energią i poczuciem humoru, on zaś będzie mógł się popisać przed nią swoimi erotycznymi talentami. Będą parą świetnie zgranych przyjaciół i kochanków.

Zadania do wykonania: Pan Skorpion we wszystkich wietrzy zdradę, więc Pani Strzelec nie powinna dawać mu powodów do awantur. On z kolei powinien wreszcie przyjąć do wiadomości, że ma u boku kobietę niezależną, która nie da mu się kontrolować.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza