Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:47

Jako kobieta pełna wdzięku i uprzejma wobec wszystkich Pani Waga (23.09-22.10) potrafi sobie zaskarbić sympatię otoczenia. Nie ma też problemów w nawiązywaniu znajomości z mężczyznami. Lubi być zresztą przez nich adorowana. Kiedy jednak znajdzie tego Jedynego, będzie mu wierna do grobowej deski. 

Kobieta Waga
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Waga i Waga
 2. Waga i Skorpion
 3. Waga i Strzelec
 4. Waga i Koziorożec
 5. Waga i Wodnik
 6. Waga i Ryby
 7. Waga i Baran
 8. Waga i Byk
 9. Waga i Bliźnięta
 10. Waga i Rak
 11. Waga  i Lew 
 12. Waga i Panna

Waga i Waga (23.09-22.10)

Można powiedzieć, że Waga+Waga=równowaga, ponieważ ten związek jest niezwykle harmonijny. Tworzą bardzo efektowną i przywiązaną do siebie parę. Są lubiani przez ludzi, więc udzielają się towarzysko, ale równie chętnie przebywają tylko sami ze sobą. Potraficie wtedy rozmawiać o wszystkim, od sztuki i najnowszych osiągnięć nauki po zwykłe przyziemne sprawy, dotyczące dnia codziennego. Wagi są osobami szczerymi, nie znoszą kłamstwa, a za takie uznają również zdradę partnera. Na szczęście, kiedy się zakochują, nie dają bliskiej osobie powodów do zazdrości.

Waga i Skorpion (23.10-21.11)

Głową związku, a potem (być może) rodziny zostanie zdecydowany w działaniu Pan Skorpion, co nawet będzie odpowiadało niezbyt zdecydowanej, a czasami nawet nieco leniwej Pani Wadze. Pan Skorpion i Pani Waga uwielbiają udzielać się towarzysko, ale równie miło spędzają czas na wspólnych pogawędkach, więc nie będzie to nudny związek. Obydwoje powinni jednak być wobec szczerzy i otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach.

Zadania do wykonania: Pan Skorpion ma tendencję do kontrolowania osób bliskich, powinien z tą cechą swojego charakteru walczyć, bo zagrożona Pani Waga zacznie przez nim zatajać niektóre sprawy. Ona z kolei zamiast kręcić, musi stanowczo postawić granicę dominacji partnera, ale też mieć wobec niego więcej cierpliwości.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Waga i Strzelec (22.11-21.12)

Para zgodna w swoich poglądach oraz o podobnym poziomie intelektualnym, mająca również te same potrzeby erotyczne. Co więcej, Pani Waga i Pan Strzelec lubią nawet tak samo spędzać czas, czyli na zabawach ze znajomymi, wypadach za miasto lub dalszych podróżach. Nawet jeśli zauroczenie fizyczne w tym związku przeminie, pozostaną przyjaciółmi.

Zadania do wykonania: Co może pójść nie tak? Waga nie należy do osób zbyt energicznych, często nawet popada w lenistwo, co może denerwować Pana Strzelca. Jeśli chce uniknąć spięć, powinna bardziej przykładać się do obowiązków domowych, przecież partner nie zrobi za nią wszystkiego. Z kolej znany ze zmiennych nastrojów Pan Strzelec powinien bardziej zważać na partnerkę i nie wyładowywać na niej swoich humorów.

Waga i Koziorożec (22.12-19.01)

To przykład związku, w którym przeciwności przyciągają się tylko na chwilę, a już na pewno się nie potrafią uzupełniać. Jeśli zdecydują się na wspólne życie, oszczędny Pan Koziorożec będzie ciągle krytykować Panią Wagę, wymawiając jej, że lekkomyślnie wydaje pieniądze. Z kolei Pani Waga, która na początku uzna milczącego Pana Koziorożca za mężczyznę fascynującego, dojdzie do wniosku, że jest po prostu nudny.

Zadania do wykonania: Ich związek ma szansę przetrwania, tylko wtedy, kiedy będą wyrozumiali dla swoich słabości. I zamiast się ciągle wzajemne oskarżać, po prostu się do nich przyzwyczają.

Waga i Wodnik (20.01-18.02)

Inteligentny mężczyzna o ciekawym poczuciu humoru, jakim jest Pan Wodnik, stanowi idealnego partnera dla wesołej i czarującej pani Wagi. Połączą ich wyzwania intelektualne, ale też wspólne rozrywki. Obydwoje należą do typów, które szanują niezależność, więc będą dawać sobie odpowiednią dawkę swobody. Nawet jeśli nie uda im się przetrwać próby czasu, rozstaną się w zgodzie.

Waga i Ryby (19.02-20.03)

To może być miłość od pierwszego wejrzenia. Od drugiego i trzeciego też, a to dlatego, że obydwoje będą uwielbiali spędzać ze sobą czas, chociażby na romantycznych spacerach, kolacyjkach i rozmowach. Później Pani Waga może się nimi nieco znudzić, a Pan Ryby absolutnie tego nie zrozumie. Ku jego zdziwieniu nie wszystko, co piękne, romantyczne i poetyczne, będzie trwać wiecznie.

Zadania do wykonania: Kiedy już miną pierwsze chwile, każdy w związku będzie oczekiwał czegoś innego. Pani Waga będzie chciała odrobiny swobody, więc Pan Ryby powinien pogodzić się z tym, że nie tylko z nim będzie spędzać wolne chwile. Z kolei Pani Waga powinna mu poświęcać więcej uwagi.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Waga i Baran (21.03.-19.04)

Delikatna Waga to partnerka idealna dla męskiego Barana. Ona z chęcią oprze się na jego silnym ramieniu, on chętnie będzie dla niej oparciem. Jednym słowem to związek, w którym partnerzy znakomicie się uzupełniają. A jeśli pojawiają się zgrzyty?

Zadania do wykonania: Pan Baran jest uparty i lubi narzucać swoją wolę. Pani Waga powinna być dla niego pod tym względem wyrozumiała, a przynajmniej rozwiązywać konflikty dyplomatycznie, bo Pan Baran będzie uparcie trwał przy swoim. Jeśli on w zamian będzie wyrozumiały dla niej, razem przeżyją w zgodzie wiele lat.

Waga i Byk (20.04. - 22.05)

Pan Byk i Pani Waga urodzili się pod patronatem Wenus, która może sprawić, że ich związek będzie udany i trwały. Obydwoje potrafią docenić swoje zalety i wzajemnie wyrażać podziw dla drugiej osoby - pochwałami lub prezencikami. Gorzej będzie z obowiązkami domowymi, ponieważ i Wagi, i Byki nie lubią zanadto się przepracowywać.

Zadania do wykonania: Życie to nie tylko sielanka, a w związku dzieli się zarówno przyjemności, jak i obowiązki, więc obydwoje partnerzy powinni o tym pamiętać.

Waga i Bliźnięta (23.05-21.06)

Pan Bliźnięta to wprawdzie wieczny chłopiec w ciele dorosłego mężczyzny, który lubi się bawić i flirtować na potęgę, ale kiedy znajdzie kobietę życia, będzie jej wierny. Pani Waga i Pan Bliźnięta nie należą do osób małostkowych, więc nie będą kłócić się z byle powodu. Jednym słowem, jest szansa, że stworzą trwały związek, a ich dom będzie pogodny i spokojny.

Waga i Rak (22.06-22.07)

Na początku uczuciowy Pan Rak zachwyci się elegancką i atrakcyjną Panią Wagą, i szybko się w niej zakocha. Ją zaciekawi spokojny mężczyzna, który będzie bez problemu odgadywać jej zachcianki. Później może się jednak okazać, że obydwoje mają zbyt odmienne charaktery.

Zadania do wykonania: Jeśli ich związek ma przetrwać, czeka ich sporo pracy. Pan Rak jest typem milczka, więc wiecznie rozgadana Pani Waga powinna się nad nim zlitować i nie zalewać go potokiem słów. On z kolei powinien nieco opanować swoje złe humory.

Czytaj:

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Waga  i Lew (22.06-22.07)

Pani Waga i Pan Lew to rozrywkowa para z mnóstwem znajomych i wieloma pomysłami na zabawę. Obydwoje są bardzo atrakcyjni, więc będą zwracać na siebie powszechną uwagę. Gorzej będzie z problemami dnia codziennego, bo Pani Waga nie lubi się nimi zajmować, a Pan Lew uważa, że są poniżej jego godności.

Zadania do wykonania: Czasami nawet drobiazgi mogą doprowadzić do rozstania. Jeśli obydwoje chcą go uniknąć, będą musieli na początku wspólnej drogi dokładnie określić, jakie zadania należą do każdego z nich.

Waga i Panna (24.08-22.09)

Pan Panna, jako mężczyzna pragmatyczny i potrafiący zrobić karierę, świetnie radzi sobie w życiu. Jego ideałem jest partnerka kobieca, czuła i delikatna, a takie właśnie bywają kobiety spod znaku Wagi. Bezradna często Pani Waga znajdzie w nim mężczyznę-opokę. Pan Panna będzie nawet cierpliwie znosił jej humory, ale już niekoniecznie flirty, więc Pani Waga powinna pamiętać, że partner oczekuje od niej bezgranicznej wierności. Razem stworzą ciepły dom, w którym będzie panował spokój.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza