Horoskop miłosny Wodnik: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

2019-01-10 14:50

Urodzone pod znakiem Wodnika (20.01-18.02) panie cenią sobie wolność i nie lubią być ograniczane, również, a może przede wszystkim w relacjach damsko-męskich. Pani Wodnik jest osobą pełną fantazji – życie jest dla niej jak przygoda, którą warto przeżyć jak najlepiej. Nie pragnie bogactwa ani kariery, więc nie ma wymagań finansowych wobec partnera, a tak naprawdę nie ma wobec niego żadnych wymagań, bo potrafi być wyrozumiała dla każdego. 

Kobieta Wodnik
Autor: Getty images

Spis treści:

 1. Wodnik i Wodnik
 2. Wodnik i Ryby
 3. Wodnik i Baran
 4. Wodnik i Byk
 5. Wodnik i Bliźnięta
 6. Wodnik i Rak
 7. Wodnik i Lew
 8. Wodnik i Panna
 9. Wodnik i Waga
 10. Wodnik i Skorpion
 11. Wodnik i Strzelec
 12. Wodnik i Koziorożec

Wodnik i Wodnik (20.01-18.02)

Relacja oparta bardziej na wspólnych zainteresowaniach niż na zauroczeniu erotycznym, chociaż miłość od pierwszego wejrzenia (lub pierwszej rozmowy) nie jest wykluczona. Związek Państwa Wodników, a później wspólnie stworzony dom, nie będzie przypominał tych tradycyjnych. Przede wszystkim osób spod tego znaku nie cechuje zaborcza zazdrość. Ich umiłowanie wolności może jednak w związku przejść ciężką próbę, jeśli jedna z osób będzie przekraczać granice nie do przyjęcia dla drugiej. Jednak najważniejszym problemem może się okazać brak jakichkolwiek umiejętności „organizacyjnych”. Wodniki to osoby utalentowane w różnych dziedzinach, ale na pewno nie w kwestiach finansowych.

Wodnik i Ryby (19.02-20.03)

Pani Wodnik stworzy z nim parę, która ma szanse na udaną wspólną przyszłość. Pan Ryby potrafi docenić inteligencję, szerokie zainteresowania i fantazję partnerki. A także to, że nie będzie ona wykorzystywać jego łagodnego charakteru, za to doceni jego wybitne poczucie humoru. Obydwoje jako osoby twórcze mogą ze sobą współpracować nie tylko nad stworzeniem wspólnego domu, ale także zawodowo, np. w różnych dziedzinach nauki lub sztuki.

Zadania do wykonania: Pani Wodnik powinna okazywać więcej ciepła nadwrażliwemu panu spod znaku Ryb. Z kolei on nie może być w tym związku zaborczy, bo zniechęci swoją partnerkę zrzędliwością czy ograniczaniem jej wolności.

Czytaj:

Horoskop miłosny Baran: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Byk: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Bliźnięta: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Wodnik i Baran (21.03.-19.04)

Para, w której obydwoje partnerów łączy optymistyczne podejście do życia, czasami tylko przeradzające się w nierealne marzycielstwo. Tolerancyjna Pani Wodnik da nieprzewidywalnemu, a czasami zbyt gwałtownemu Panu Baranowi dużo swobody, oczekując, że w zamian odwdzięczy jej się tym samym, ale może się srodze pomylić. Ceniący inteligencję Pan Baran będzie podziwiał w niej ciekawość świata i głód wiedzy.

Zadania do wykonania: Gwałtowny i uparty pan Baran powinien nauczyć się od swojej partnerki spokojnego reagowania na przeróżne życiowe sytuacje, a także dystansu do samego siebie. Pani Wodnik przyda się stanowczość i konsekwencja, z którą Baran dąży do celu. A jeśli ich związek się rozluźni, potrafią utrzymać relacje przyjacielskie.

Wodnik i Byk (20.04. - 22.05)

Związek na własne ryzyko, łączący osoby o diametralnie różnych upodobaniach. Taka mieszanka piorunująca, którą nie każdy jest w stanie wytrzymać. Tym bardziej, że Pan Byk, który nie jest tak tolerancyjny, jak Pani Wodnik, będzie nakłaniał partnerkę do podporządkowania mu się, a nawet zmiany osobowości. Poza tym Pani Wodnik nie jest typową panią domu i świetną gospodynią, jakiej oczekiwałby po partnerce Pan Byk.

Zadania do wykonania: Jeśli obydwoje naprawdę chcą, by ich związek przetrwał, muszą się bardziej postarać. Pani Wodnik nieco bardziej zainteresuje się prozą życia (prowadzeniem domu, obowiązkami związanymi z praniem, gotowaniem i sprzątaniem), natomiast pan Byk znajdzie więcej cierpliwości do jej oderwania od rzeczywistości i przestanie próbować ją dominować.

Wodnik i Bliźnięta (23.05-21.06)

Para, u której ciągle coś się dzieje i która nie lubi stagnacji. Zaradny Pan Bliźnięta będzie potrafił wcielić w życie nawet najbardziej fantazyjne plany swojej partnerki. Ona zaś będzie podziwiać u niego wielką energię życiową. Oboje mają wiele wspólnych zainteresowań lub pasji, więc nawet jeśli minie najsilniejsze zauroczenie fizyczne, będą uwielbiali ze sobą przebywać, dyskutować. A jeśli się rozstaną, potrafią to zrobić w przyjaznej atmosferze, pozostając w kontakcie.

Wodnik i Rak (22.06-22.07)

To para dość ciekawa. Spokojny Pan Rak może być przeciwwagą dla czasami rozedrganej i szalonej Wodniczki. Łączy ich nie tylko zauroczenie, ale także przyjaźń, jeśli tylko Pan Rak nie będzie ograniczał Pani Wodnik.

Zadania do wykonania: Pan Rak powinien cierpliwie znosić niesystematyczność partnerki, a co jakiś czas po prostu sprowadzać ją na ziemię, jeśli zbyt długo będzie bujać w obłokach. To on będzie „komórką organizacyjną” w tym stadle. Pomoże Pani Wodnik ustatkować się, by wspólnie stworzyć dom i rodzinę.

Czytaj:

Horoskop miłosny Rak: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Lew: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Panna: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Waga: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Wodnik i Lew (23.07.-23.08)

Związek partnerów, którzy wzajemnie się uzupełniają. Pani Wodnik potrzebuje odwagi i siły przebicia Pana Lwa. On zaś jej poczucia humoru, niekonwencjonalnych zachowań i inteligencji. Pan Lew nigdy nie będzie się nudził przy ciekawej Pani Wodnik. Chociaż nie będzie wpatrzona w niego jak w obrazek, doceni jej tolerancję wobec jego wielbicielek. Obydwoje mają silne poczucie niezależności i będą rozumieć jej potrzebę u drugiej osoby. Nawet jeśli ich związek nie przetrwa próby czasu, rozstaną się w przyjaźni, która jest równie silna w tym związku, co miłość.

Wodnik i Panna (24.08-22.09)

To ciekawa para, wzajemnie się uzupełniająca. Spokojnego Pana Pannę przyciągnie do Pani Wodnik jej inteligencja i oryginalny, nieco szalony sposób bycia. Dzięki niej jego zbyt monotonne życie nieco się ożywi. Pani Wodnik przyda się dobrze zorganizowany partner, który pomoże jej w sprawach finansowych, będzie wspierał w życiu zawodowym.

Zadania do wykonania: Pani Wodnik i Pan Panna mogą żyć ze sobą długo i szczęśliwie, jeśli tylko ona nauczy się trochę porządku, a on będzie bardziej otwarty na ludzi.

Wodnik i Waga (23.09-22.10)

Pan Waga to partner idealny. Ten towarzyski mężczyzna doceni dowcipną i inteligentną Panią Wodnik. Nigdy się nie znudzą swoim towarzystwem. Pan Waga spokojnie zniesie szalone pomysły partnerki. Jednym słowem ich związek będzie się opierać na wspólnych zainteresowaniach i tolerancji. Mogą mieć tylko trochę problemów finansowych, ale ponieważ nie mają zbyt dużych wymagań, dadzą sobie radę.

Wodnik i Skorpion (23.10-21.11)

Na początku Panią Wodnik i Pana Skorpiona połączy fascynacja. Pan Skorpion lubi kobiety z silną osobowością, więc zachwyci go inteligentna Pani Wodnik. Dodatkowym jej atutem będzie bezpruderyjność, a pan Skorpion lubi seks. Pierwsze poważne problemy pojawią się, kiedy partner będzie próbował zbytnio kontrolować Panią Wodnik.

Zadania do wykonania: Pan Skorpion może mieć problem z nadmierną według niego potrzebą wolności partnerki. Pani Wodnik nie należy bowiem do potulnych kobiet, które tylko potakują mężczyźnie i zgadzają się na wszystko. Aby ich związek przetrwał, Pan Skorpion powinien przestać narzucać swoją wolę partnerce, i docenić to, że dorównuje mu silną osobowością.

Czytaj:

Horoskop miłosny Skorpion: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Strzelec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Koziorożec: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Horoskop miłosny Ryby: sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku

Wodnik i Strzelec (22.11-21.12)

Dobrana para, która potrafi wspaniale się uzupełniać. Obydwoje cenią sobie niezależność i niekonwencjonalne życie, więc nigdy nie będą się nudzić w swoim towarzystwie. W towarzystwie innych też, ponieważ obydwoje lubią dyskusje w gronie przyjaciół, wspólne wyjazdy. Mają dużą szansę na długi związek i szczęśliwe życie. Powinni tylko trochę bardziej interesować się przyziemnymi sprawami, np. prowadzeniem domu, terminowym spłacaniem rat i rachunków.

Wodnik i Koziorożec (22.12-19.01)

Chociaż obydwoje bardzo się różnią, warto spróbować. Pan Koziorożec jest obowiązkowy, poukładany, pewny siebie. Przyda się niezbyt dobrze radzącej sobie ze sprawami dnia codziennego Pani Wodnik. Może nawet pomoże zrealizować jej niektóre pomysły? Z kolei Pani Wodnik ma szanse nauczyć partnera otwartości na innych ludzi.

Zadania do wykonania: Ten związek będzie udany, jeśli obydwoje partnerzy będą dla siebie wyrozumiali. Pan Koziorożec musi przynajmniej spróbować zaakceptować brak systematyczności i zorganizowania Pani Wodnik. Zaś ona nie powinna protestować, kiedy będzie snuł dalekosiężne plany na przyszłość.

Horoskop szkolny na rok 2018/2019 - WIDEO

Czy rozpoznasz znak zodiaku po dacie urodzin?

Pytanie 1 z 5
Osoba urodzona 15 kwietnia to zodiakalny:
Zdjęcie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza