Psychotesty

Spotkasz wokół siebie dwa typy ludzi: jedni są marzycielami, którzy nieustannie snują niewiarygodne plany, drudzy - realistami żyjącymi tylko "tu" i "teraz". A ty, jakim jesteś typem? Test z fotografią pomoże ci odkryć prawdę o sobie.
Każdy z nas jest inny, a od naszego charakteru, postrzegania świata zależy bardzo wiele, także podejmowanie decyzji. Niektórzy z nas kierują się przeczuciami, inni rozkładają wszystko na czynniki pierwsze i dopiero potem przechodzą do czynów. Ten prosty test z Internetu pokazuje, czy kierujesz się w życiu logiką czy intuicją.
Czy twoje postrzeganie świata może powiedzieć coś o twoim charakterze? Eksperci twierdza, ze tak. W końcu nie bez powodu niektórzy widząc tę szklankę z wodą mówią, że jest prawie pełna, a inni - że prawie pusta. Ten rysunek powie coś o twoim charakterze. Naprawdę niewiele ludzi widzi na nim tego czworonoga.
Witajcie w naszym quizie! 3 maja świętujemy uchwalenie konstytucji z 1791 r. To jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski i święto państwowe. Z tej okazji przygotowaliśmy quiz o najwybitniejszych Polakach. Gwarantujemy, że quiz nie będzie taki prosty, jak może wam się wydawać. Nie będziemy bowiem pytać o daty bitew, imiona władców czy najwybitniejsze dzieła, ale o ciekawostki z życia codziennego tych, których biografie znamy z lekcji historii. Do dzieła!
Wydaje ci się, że nad wszystkim panujesz, a jednak wasza codzienność stale kręci się wokół dziecka? Zobacz, czy przypadkiem kilkulatek nie przejął sterów... Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, kto tutaj rządzi.
Zagadki dla dzieci to sprawdzian nie tylko dla nich, ale i dla dorosłych. Czasami dzieci pokonują nas swoją spostrzegawczością i wyobraźnią, Przykładem jest zagadka: w którą stronę jedzie autobus?
Mężczyźnie trudniej oswoić się z rolą taty, choć są panowie, którzy marzą o dziecku od momentu ślubu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój partner będzie dobry ojcem, zrób test i przekonaj się, na co możesz liczyć
Czy jesteś gotowa na powrót do pracy? Nasz psychotest pomoże ci odpowiedzieć na to pytanie.
Rodzina "pomaga", ty zarządzasz. To bardziej wyczerpujące niż myślisz. To nic, że podział obowiązków w domu jest w miarę możliwości równy. Ale czy sprawiedliwy? Wykonaj nasz test, a dowiesz się, jak wiele pracy, której nikt nie zauważa, to ty wykonujesz w waszym domu.
Odkąd wiesz, że zostaniesz mamą, wyostrzyły się cechy twojego charakteru. Co się zmieniło? Dowiesz się, rozwiązując naszą psychozabawę.
Zagadki dla dzieci to forma nauki przez zabawę. W zależności od zagadki dziecko uczy się ogólnej wiedzy o świecie, języka, a czasem ćwiczy umysł przez skojarzenia. Ważne, że się tą nauką nie nudzi!
Uczucia smutku, bezradności, zniechęcenia doświadcza każdy z nas. Czasem towarzyszy mu obezwładniający brak energii. Jeżeli długo nie mija, może oznaczać depresję. Sprawdź, czy to co cię trapi to tylko kiepski humor, czy wymagająca leczenia choroba.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza