Psychotesty

Ten rysunek-zagadka zdradzi prawdę na temat twojego charakteru. Wystarczy, że odpowiesz szczerze na pytanie, co zobaczyłaś na nim jako pierwsze. Ważne, by nie wpatrywać się w grafikę zbyt długo, bo wynik testu będzie niemiarodajny. 5 sekund to maksymalny czas, na jaki możesz sobie pozwolić.
Wyobraź sobie, że przez jeden dzień możesz należeć do rodziny Mostowiaków. Którym z bohaterów zostaniesz? To zależy od Twoich odpowiedzi w naszym quizie. Sprawdź, czy masz charakter Barbary, Marysi, Małgosi, Marty, a może Marka? Pytania są proste, nie zastanawiaj się, słuchaj swojego serca i wybieraj szybko odpowiedzi! Dobrej zabawy!
Tokofobia to zaburzenie, na które cierpi nawet 6% kobiet. Czy wiesz, że w uzasadnionych przypadkach możesz otrzymać skierowanie na cesarskie cięcie właśnie z powodu panicznego lęku przed porodem?
Dziecko wysoko wrażliwe gorzej od innych radzi sobie ze stresem i krytyką, reaguje bardzo emocjonalnie, długo analizuje rzeczywistość wokół siebie i emocje rodziców. Przy tym dziecko WWO (wysoko wrażliwe) potrafi zaskoczyć otoczenie empatią i dojrzałością emocjonalną.
Dlaczego jedni ludzie na tym samym obrazku widzą jedno, a drudzy co innego? W tym właśnie tkwi tajemnica pracy naszego mózgu. Nie tylko oko decyduje, o tym, co i jak postrzegamy. Duże znaczenie mają także w tym wszystkim nasze życiowe doświadczenia i uwarunkowania społeczne. Przed tobą test. Powiedz, co widzisz na obrazku, a my powiemy ci coś ważnego o tobie.
Zastanawiasz się czy jesteś lubiana? A może brak ci pewności siebie i chcesz przekonać się, czy inni uważają cię za szarą myszkę? Nie ma w tym nic dziwnego. Potrzeba akceptacji jest niezwykle ważna dla wielu z nas. Nigdy tak naprawdę nie wiemy, co mogą myśleć o nas inni. Ten obrazkowy test - jak twierdzą jego twórcy - pozwoli ci dowiedzieć się, co tak naprawdę przyciąga do ciebie ludzi.
Testy obrazkowe to popularny sposób na poznanie swojej osobowości. Nawet jeśli nie do końca im ufamy i tak je robimy - w końcu musimy tylko… popatrzeć. A kto wie, może interpretacja nam się spodoba? Jeśli nie, przynajmniej będziemy mogły się pośmiać.
Magda Gessler to polska restauratorka, znana imprezowiczka, gwiazda telewizji, matka, babacia, a czasem nawet, gdy słyszy muzykę, ponętna kocica. Którym wcieleniem szalonej Madzi jesteś? Sprawdź w naszym quizie! Uwaga - grozi zerwaniem boków ze śmiechu...
Co widzisz na obrazku jako pierwsze? To pytanie, które często zadaje się przy wszelkiego rodzaju iluzjach obrazkowych. Są niczym zagadki, które badają spostrzegawczość, ale mogą również wiele powiedzieć o naszej osobowości. Niekiedy zdradzają także przyszłość.
Chcesz lepiej poznać charakter i osobowość swojego dziecka? Wystarczy, że spojrzysz mu w oczy. Zwrócisz uwagę na ich kształt i wielkość, a dowiesz się znacznie więcej o jego osobowości i charakterze.
Spotkasz wokół siebie dwa typy ludzi: jedni są marzycielami, którzy nieustannie snują niewiarygodne plany, drudzy - realistami żyjącymi tylko "tu" i "teraz". A ty, jakim jesteś typem? Test z fotografią pomoże ci odkryć prawdę o sobie.
Każdy z nas jest inny, a od naszego charakteru, postrzegania świata zależy bardzo wiele, także podejmowanie decyzji. Niektórzy z nas kierują się przeczuciami, inni rozkładają wszystko na czynniki pierwsze i dopiero potem przechodzą do czynów. Ten prosty test z Internetu pokazuje, czy kierujesz się w życiu logiką czy intuicją.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza