Psychotesty

Czy jesteś gotowa na powrót do pracy? Nasz psychotest pomoże ci odpowiedzieć na to pytanie.
Rodzina "pomaga", ty zarządzasz. To bardziej wyczerpujące niż myślisz. To nic, że podział obowiązków w domu jest w miarę możliwości równy. Ale czy sprawiedliwy? Wykonaj nasz test, a dowiesz się, jak wiele pracy, której nikt nie zauważa, to ty wykonujesz w waszym domu.
Odkąd wiesz, że zostaniesz mamą, wyostrzyły się cechy twojego charakteru. Co się zmieniło? Dowiesz się, rozwiązując naszą psychozabawę.
Uczucia smutku, bezradności, zniechęcenia doświadcza każdy z nas. Czasem towarzyszy mu obezwładniający brak energii. Jeżeli długo nie mija, może oznaczać depresję. Sprawdź, czy to co cię trapi to tylko kiepski humor, czy wymagająca leczenia choroba.
Mężczyźnie trudniej oswoić się z rolą taty, choć są panowie, którzy marzą o dziecku od momentu ślubu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój partner będzie dobry ojcem, zrób test i przekonaj się, na co możesz liczyć
Bycie konsekwentnym rodzicem niektórym przychodzi łatwo, innym trudno. Warto jednak wiedzieć, że w ogólnym rozrachunku konsekwencja wobec dzieci przynosi dobre efekty - daje im wbrew pozorom poczucie bezpieczeństwa i uczy prawidłowych zachowań. Sprawdź, czy jesteś konsekwentnym rodzice, rozwiązując nasz test.
W jaki sposób motywujesz dziecko? Czy potrafisz mądrze zachęcić je do działania, czy odpuszczasz albo reagujesz zbyt nerwowo? Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, czy prawidłowo motywujesz dziecko do działania.
Zagadki dla dzieci to sprawdzian nie tylko dla nich, ale i dla dorosłych. Czasami dzieci pokonują nas swoją spostrzegawczością i wyobraźnią, Przykładem jest zagadka: w którą stronę jedzie autobus?
Zagadki dla dzieci rozwijają inteligencję, mowę i pamięć. Nauka przez zagadki nie jest tylko dla dzieci - nastolatki również chętnie się z nimi zmierzą, o ile dobrze je dobierzecie!
Zagadki dla dzieci to forma nauki przez zabawę. W zależności od zagadki dziecko uczy się ogólnej wiedzy o świecie, języka, a czasem ćwiczy umysł przez skojarzenia. Ważne, że się tą nauką nie nudzi!
Gdy wchodzimy w dorosłe życie i zostajemy rodzicami, zaczynamy poważnieć. Ale nie wszyscy. Niektórzy z nas mają w sobie wiele z dziecka, którym kiedyś byli. To dobrze, bo szczypta beztroski, szaleństwa i dziecięcej niewinności jest potrzebna każdemu. A ile dziecka pozostało w tobie? Nasz quiz ci na to odpowie.
Dziecko wysoko wrażliwe gorzej od innych radzi sobie ze stresem i krytyką, reaguje bardzo emocjonalnie, długo analizuje rzeczywistość wokół siebie i emocje rodziców. Przy tym dziecko WWO (wysoko wrażliwe) potrafi zaskoczyć otoczenie empatią i dojrzałością emocjonalną.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza