Jakie imiona noszą dzieci znanych mam? Zakład, że na ostatnim pytaniu polegniesz

2024-07-08 14:42

Polskie gwiazdy, nawet jeśli niemal od początku relacjonują ciążę, imię dziecka zdradzają dopiero gdy maluszek już się urodzi. Rozwiąż quiz i sprawdź, czy wiesz, jakie imiona noszą dzieci znanych mam.

Jakie imiona noszą dzieci znanych mam? Zakład, że na ostatnim pytaniu polegniesz
Autor: Screen Instagram @marina_official @lara_gessler Jakie imiona noszą dzieci znanych mam? Zakład, że na ostatnim pytaniu polegniesz

Część znanych mam decyduje się nadać swojemu dziecku wyjątkowo rzadkie imię, dodatkowo mieszkając poza Polską wybierają takie, które łatwo będzie wymówić obcokrajowcom.

Z pewnością jednak to nie dlatego unikają takich imion jak Zdzisław czy Grażyna, bo akurat te nie cieszą się dziś popularnością także w rodzinach, które z szeroko pojętym showbiznesem nie mają nic wspólnego.

Zobacz: To imię kojarzy się ze złej reputacji bohaterką powieści. Powoli jednak wraca do łask

Wybieramy imię dla dziecka. Sprawdźmy jakie imiona wybiera AI- Królowe Matki odc. 12

Pomysłowość niektórych znanych rodziców nie zna granic, a przykładem gwiazdy, która wszystkie swoje pociechy wyróżniła wyjątkowo oryginalnymi imionami jest Michał Wiśniewski. Dzisiaj skupimy się jednak na znanych mamach. Sprawdź, czy uda ci się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania.

Naturalnie zaczniemy od Mariny, która właśnie powitała na świecie swoją drugą pociechę. Na rozgrzewkę pójdą więc pytania nieco łatwiejsze, ale stopień trudności będzie rósł z każdym kolejnym pytaniem.

Jakie imiona noszą dzieci znanych mam?

Pytanie 1 z 21
Jakie imię nosi młodsza siostrzyczka Liama, syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych?