12-letnia córka Andrei Bocellego żyje jak księżniczka. Virginia coraz częściej występuje u boku ojca

2024-04-23 11:48

Virginia Bocelli coraz częściej towarzyszy ojcu podczas tras koncertowych, występując z nim na scenie. Zdecydowanie nie wygląda na swoje 12 lat i już zachwyca publiczność piękną barwą głosu. Czy stanie się równie popularna jak jej tata?

12-letnia córka Andrei Bocellego żyje jak księżniczka. Virginia coraz częściej występuje u boku ojca
Autor: Screen Instagram @virginiabocelli 12-letnia córka Andrei Bocellego żyje jak księżniczka. Virginia coraz częściej występuje u boku ojca

Śpiewak tenorowy Andrea Bocelli chętnie zabiera swoje dzieci w trasy koncertowe. Wspólnie występują na scenie, co dla członków młodszego pokolenia może stać się przepustką do światowej kariery. Tak było m.in. w przypadku syna Matteo, który w 2018 roku w duecie z ojcem wykonał utwór "Fall on me". Wkrótce potem zdecydował o tym, że pójdzie w ślady ojca. Został śpiewakiem tenorowym, szybko stając się gwiazdą światowego formatu.

Spis treści

  1. Andrea Bocelli - dzieci utalentowane muzycznie
  2. 12-letnia Virginia Bocelli idzie w ślady ojca
Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji

Andrea Bocelli - dzieci utalentowane muzycznie

Światowej sławy włoski śpiewak tenorowy doczekał się trójki dzieci. Wszystkie jego pociechy zdradzają muzyczne talenty. Najstarszy syn, Amos Bocelli, został uznanym pianistą, który doskonale łączy muzykę klasyczną z muzyką nowoczesną. Czasem podczas koncertów akompaniuje ojcu. W 2018 r. uzyskał - niezwiązany z muzyką - tytuł magistra inżyniera w dziedzinie aeronautyki/inżynierii lotniczej.

Młodszy syn tenora, 26-letni Matteo, w 2022 roku wystąpił w duecie z ojcem podczas koncertu w Warszawie, czym wywołał ogromne poruszenie publiczności. Wkrótce Matteo znów zawita do stolicy Polski, gdzie będzie można go zobaczyć i usłyszeć już w czerwcu.

Najmłodsza z pociech, 12-letnia Virginia jest owocem miłości Andrei Bocellego i jego drugiej żony, Veroniki Berti. Ona również ostatnio zaprezentowała swój talent.

Czytaj też: Agnieszka Maciąg urodziła w wieku 42 lat. "Mówiono, że ciąża może być zagrożeniem dla dziecka"

12-letnia Virginia Bocelli idzie w ślady ojca

Wszystko wskazuje na to, że z czasem cały świat usłyszy o najmłodszym dziecku tenora. 12-letnia obecnie Virginia Bocelli coraz częściej pokazuje się u boku ojca na scenie. Ostatnio wystąpili wspólnie w Detroit. W duecie z ojcem dziewczynka wykonuje utwory, które publiczność przyjmuje z wielkim entuzjazmem. Już teraz głośno mówi się o niezwykłej barwie głosu Virginii.

Oglądając jej zdjęcia na Instagramie, śmiało można stwierdzić, że żyje niemal jak księżniczka.

Trasy koncertowe, podróże, życie w blasku fleszy. To, o czym wiele jej rówieśniczek marzy, ona ma na wyciągnięcie ręki. Jej sławny ojciec w wywiadach chętnie wypowiada się na temat swoich dzieci. Podczas jednej z rozmów zdradził, że chętnie angażuje członków rodziny w swoje muzyczne przedsięwzięcia, a jego najmłodsza pociecha pobiera lekcje gry na pianinie.

Wspólnie z ojcem i przyrodnim bratem Matteo nagrała również album "A Family Christmas".

Czytaj też: Paris Hilton po raz pierwszy pokazała drugie dziecko. „Odkąd pamiętam marzyłam o córce”