Paris Hilton po raz pierwszy pokazała drugie dziecko. „Odkąd pamiętam marzyłam o córce”

2024-04-20 21:25

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum są rodzicami syna Phoenixa, którego dumnie od dnia narodzin pokazują światu. W listopadzie ubiegłego roku media obiegła zaś informacja, że na świat przyszło ich drugie dziecko, ale para z jakiś powodów nie zdecydowała się pokazać jego wizerunku. Zrobili to dopiero teraz – przy okazji premiery singla Paris Hilton.

Paris Hilton po raz pierwszy pokazała drugie dziecko. „Odkąd pamiętam marzyłam o córce”
Autor: Shutterstock Paris Hilton po raz pierwszy pokazała drugie dziecko. „Odkąd pamiętam marzyłam o córce”

Paris Hilton pierwszy raz została mamą w wieku 41 lat. Synek gwiazdy - Phoenix przyszedł na świat w styczniu 2023 roku. Dla fanów, a nawet dla rodziny Paris było to wielkie zaskoczenie. Jak się później okazało chłopiec przyszedł na świat dzięki surogacji.

Piosenkarka i modelka tłumaczyła później tę decyzję w swoim reality show. - Decyzja o skorzystaniu z surogatki była trudna. Bardzo chciałam doświadczyć tego, że dziecko rośnie w moim brzuchu, chciałam czuć, że kopie i przeżywać te wszystkie ekscytujące momenty, ale moje życie było tak publiczne. Więc mimo tego, że dziecko jest biologicznie moje i Cartera, to zdecydowaliśmy, że nosić je będzie surogatka – powiedziała.

Życie Paris Hilton to materiał na film. Właśnie doczeka się ekranizacji!

O tym, że została mamą po raz drugi media doniosły w listopadzie 2023. Sama Paris Hilton potwierdziła tę informację na swoim profilu instagramowym publikując różowy komplecik niemowlęcy z wyhaftowanym imieniem dziewczynki – „London”. „Dziękuję za moją dziewczynkę” – napisała wówczas w poście.

Na publikację pierwszego zdjęcia swojej młodszej pociechy fani gwiazdy musieli jednak poczekać kilka miesięcy.

Paris Hilton po raz pierwszy pokazała swoją córkę

Pretekstem do pokazania córki całemu świtu stała się premiera jej piosenki "Fame Won't Love You". Choć utwór nie ma jeszcze teledysku, w internecie opublikowany został oficjalny visualiser. Piosenkarka pokazuje się na nim z dwójką swoich pociech i mężem.

„Przedstawiam wam Londyn Marilyn Hilton-Reum” – napisała oficjalnie Paris Hilton. W dalszych słowach zaś wyznała, że odkąd pamięta marzyła o córce o imieniu London.

„Jestem bardzo wdzięczna, że tu jest. Naprawdę doceniam każdą chwilę, którą z nią spędzam. Razem z Phoenixem pokazali mi, czym jest prawdziwa miłość, o której nie miałam pojęcia, zanim zostałam matką. Moja niesamowita podróż przez macierzyństwo zainspirowała nową, bardzo osobistą piosenkę” – dodała.