"4 dzieci i sam seks w głowie". Żebrowski staje w obronie żony jako "prokreator generalny"

2023-03-15 10:49

Żebrowscy to czołowi "skandaliści" wśród znanych polskich rodziców. Media społecznościowe to dla obydwojga dobra zabawa, ale i pretekst do szokowania. Zdaniem niektórych, Ola Żebrowska jednym z ostatnich postów posunęła się za daleko. Pewna internautka nie pozostawiła na niej za to suchej nitki. Nas najbardziej rozbawił komentarz Michała Żebrowskiego.

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Autor: Instagram/ @olazebrowska @zebrowski.michal Michał Żebrowski rozbił bank stając w obronie swojej żony.

Całkiem niedawno pisałyśmy o aferze wokół zdjęcia Żebrowskiej karmiącej podczas siedzenia na toalecie. Kilka dni temu, z okazji Dnia Mężczyzn, znana mama wrzuciła kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Tym razem pokazała swojego nagiego męża, życząc panom "Równości!". Aktor miał na fotografii sutki zasłonięte emotikonkami kwiatków, a oprócz tego "ubrany" był jedynie w palec żony, zasłaniający intymne miejsca. 

Wnikliwi fani dopatrzyli się widoku jego nagich pośladków odbijających się w lustrze. Jeszcze inni dostrzegli na udzie aktora "cień penisa". I się zaczęło... Pewna fanka zarzuciła Żebrowskiej, że ma czworo dzieci, a myśli tylko o seksie. Całą burzę na swój sposób skomentował też aktor. Jego zdjęcie rozbiło bank.

Zobacz też: Fanki o Żebrowskiej karmiącej piersią: zwymiotować można. Odpowiedziała jeszcze "gorszym" zdjęciem

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Dowiedz się: Żebrowska zdradza, dlaczego nie ochrzci młodszych dzieci. "Wręcz się go wstydzimy"

Za to zdjęcie na Żebrowską wylał się niemały hejt. Wczoraj najwyraźniej przebrała się miarka i żona znanego aktora wrzuciła na Instagram zdjęcie z jednej ze swoich sesji, na którym akurat trzymała gazetę.

"Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego Męża, która będzie godnie pełniła funkcję Jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie Jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia - a przede wszystkim, nigdy nie myślącej o seksie z Nim" - podpisała kąśliwie fotkę. W drugim slajdzie pokazała zaś wiadomość, do której się odnosi.

Pewna internautka w długim wywodzie napisała jej między innymi, że Żebrowska "nie zasługuje na takiego męża", skrytykowała też fakt posiadania czwórki dzieci i "samego seksu w głowie". Koniec wiadomości był jeszcze mocniejszy:

Niedobrze mi się robi jak przypomnę sobie inne Pani pseudoironiczne, prostackie lub bardzo wulgarne żarty

- zakończyła ostro hejterka. 

Niedługo po tym poście Oli Żebrowskiej na profilu aktora także pojawiło się zdjęcie. Można je potraktować jako krótki komentarz do afery o "prostackich żartach". Żebrowski stoi na nim tyłem, z wystającą spod marynarki pieluchą, w którą wsadzony jest plastikowy pistolet. Zdjęcie podpisano krótko:

Na wszelki wypadek 🔫#prokreatorgeneralny

Wielu internautów przepada za Żebrowskimi i ich humorem.

- Panie Michale! Pan nie ma wstydu, nie wiem czy zasługuje Pan na taką żonę! Niszczy Pan jej wizerunek, pokazując się w gaciach z giwerą - skomentowała żartobliwie pewna internautka. 

- Żona warta męża i mąż wart żony - dodał ktoś inny, załączając rozbawione emotki.

Wśród internautów pojawiają się też negatywne opinie:

- Wstawiając zdjęcie prawie gołego męża z cieniem jego członka na nodze to raczej trzeba się liczyć z tym, że nie każdemu to się spodoba i w sumie rozumiem po części tą kobietę, bo rzeczywiście trochę Twój mąż traci w tym momencie na powadze z racji na swój zawód i dorobek zawodowy, ale z drugiej strony jeżeli chcecie taki wizerunek promować to wasza sprawa. Powiem tak, zawsze staram się być obiektywna i rozumieć obie strony - skomentowała Instagramerka pod postem Żebrowskiej. 

Co sądzicie o tej "aferze"?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza