"4 dzieci i sam seks w głowie". Żebrowski staje w obronie żony jako "prokreator generalny"

2023-03-15 10:49

Żebrowscy to czołowi "skandaliści" wśród znanych polskich rodziców. Media społecznościowe to dla obydwojga dobra zabawa, ale i pretekst do szokowania. Zdaniem niektórych, Ola Żebrowska jednym z ostatnich postów posunęła się za daleko. Pewna internautka nie pozostawiła na niej za to suchej nitki. Nas najbardziej rozbawił komentarz Michała Żebrowskiego.

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Autor: Instagram/ @olazebrowska @zebrowski.michal Michał Żebrowski rozbił bank stając w obronie swojej żony.

Całkiem niedawno pisałyśmy o aferze wokół zdjęcia Żebrowskiej karmiącej podczas siedzenia na toalecie. Kilka dni temu, z okazji Dnia Mężczyzn, znana mama wrzuciła kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Tym razem pokazała swojego nagiego męża, życząc panom "Równości!". Aktor miał na fotografii sutki zasłonięte emotikonkami kwiatków, a oprócz tego "ubrany" był jedynie w palec żony, zasłaniający intymne miejsca. 

Wnikliwi fani dopatrzyli się widoku jego nagich pośladków odbijających się w lustrze. Jeszcze inni dostrzegli na udzie aktora "cień penisa". I się zaczęło... Pewna fanka zarzuciła Żebrowskiej, że ma czworo dzieci, a myśli tylko o seksie. Całą burzę na swój sposób skomentował też aktor. Jego zdjęcie rozbiło bank.

Zobacz też: Fanki o Żebrowskiej karmiącej piersią: zwymiotować można. Odpowiedziała jeszcze "gorszym" zdjęciem

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Dowiedz się: Żebrowska zdradza, dlaczego nie ochrzci młodszych dzieci. "Wręcz się go wstydzimy"

Za to zdjęcie na Żebrowską wylał się niemały hejt. Wczoraj najwyraźniej przebrała się miarka i żona znanego aktora wrzuciła na Instagram zdjęcie z jednej ze swoich sesji, na którym akurat trzymała gazetę.

"Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego Męża, która będzie godnie pełniła funkcję Jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie Jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia - a przede wszystkim, nigdy nie myślącej o seksie z Nim" - podpisała kąśliwie fotkę. W drugim slajdzie pokazała zaś wiadomość, do której się odnosi.

Pewna internautka w długim wywodzie napisała jej między innymi, że Żebrowska "nie zasługuje na takiego męża", skrytykowała też fakt posiadania czwórki dzieci i "samego seksu w głowie". Koniec wiadomości był jeszcze mocniejszy:

Niedobrze mi się robi jak przypomnę sobie inne Pani pseudoironiczne, prostackie lub bardzo wulgarne żarty

- zakończyła ostro hejterka. 

Niedługo po tym poście Oli Żebrowskiej na profilu aktora także pojawiło się zdjęcie. Można je potraktować jako krótki komentarz do afery o "prostackich żartach". Żebrowski stoi na nim tyłem, z wystającą spod marynarki pieluchą, w którą wsadzony jest plastikowy pistolet. Zdjęcie podpisano krótko:

Na wszelki wypadek 🔫#prokreatorgeneralny

Wielu internautów przepada za Żebrowskimi i ich humorem.

- Panie Michale! Pan nie ma wstydu, nie wiem czy zasługuje Pan na taką żonę! Niszczy Pan jej wizerunek, pokazując się w gaciach z giwerą - skomentowała żartobliwie pewna internautka. 

- Żona warta męża i mąż wart żony - dodał ktoś inny, załączając rozbawione emotki.

Wśród internautów pojawiają się też negatywne opinie:

- Wstawiając zdjęcie prawie gołego męża z cieniem jego członka na nodze to raczej trzeba się liczyć z tym, że nie każdemu to się spodoba i w sumie rozumiem po części tą kobietę, bo rzeczywiście trochę Twój mąż traci w tym momencie na powadze z racji na swój zawód i dorobek zawodowy, ale z drugiej strony jeżeli chcecie taki wizerunek promować to wasza sprawa. Powiem tak, zawsze staram się być obiektywna i rozumieć obie strony - skomentowała Instagramerka pod postem Żebrowskiej. 

Co sądzicie o tej "aferze"?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza