Fanki o Żebrowskiej karmiącej piersią: zwymiotować można. Odpowiedziała jeszcze "gorszym" zdjęciem

2023-01-02 16:17

Ola Żebrowska jest mamą już od 12 lat. Przez ten czas zdążyła zasłynąć ze swojego podejścia do wychowywania dzieci i swojej relacji z własną kobiecością jako młodej matki. Na Instagramie pokazuje prawdziwe życie, odarte z lukru i do bólu realne. Część internautek właśnie za to ją uwielbia. Czasami jednak ostro dostaje jej się od kobiet, które mają zupełnie inne podejście. Odpowiedź Żebrowskiej na krytykę pokazała jednak, że influencerka ma do tego dużo dystansu.

Ola Żebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska pokazała, jak kobiety komentują jej zdjęcia karmienia piersią.

Ola Żebrowska, jest mamą czwórki dzieci - 12-latka, 9-latka, a także dwójki maluchów - 2-letniego Feliksa i 5-miesięcznej córeczki, której imię do tej pory pozostaje tajemnicą. Żona aktora, Michała Żebrowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie promuje między innymi własne biznesy. Pokazuje przy tym przeróżne zdjęcia, także takie na których jest sporo nagości. Nie tej seksualnej, wykreowanej w sugestywnych pozach, tylko naturalnej, realnej, pięknej w swojej zwyczajności.

Wiele kobiet docenia to, że znana mama wrzuca do sieci swoje zdjęcia w rozciągnietych, poplamionych t-shirtach, czy ze znudzoną miną karmiąc piersią. Część jednak widzi w  tym coś gorszącego i... niesmacznego. Żebrowska postanowiła odpowiedzieć na ostatnie komentarze z typową dla siebie autoironią. 

Zobacz: Ola Żebrowska pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało po porodzie. „Magia i ból”

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Sprawdź: Żebrowska pokazała, jak wygląda dom przy czwórce dzieci. Fanka: "Musisz się Olu zebrać"

Z okazji nowego roku, Żebrowska upubliczniła w swojej relacji na Instagramie screen jednego z komentarzy, jakie otrzymała pod zdjęciem karmienia piersią. Pewna internautka nie przebierała w słowach. 

Zwymiotować można, jak mozna pokazywać pierś całą w żyłach przy czynności fizjologicznej relacje z kibla jak sikasz też w końcu będą? Przecież to są intymne sprawy, nie każdy chce oglądać takie widoki. To jest przesada i uważam że powinno byc to blokowane. Jako kobieta czuje niesmak i obrzydzenie widząc coś takiego ale plus jest taki że przynajmniej widać ze bycie matka jest okropnie niszczące fizycznie i psychicznie i jej zdjęcia mnie w tym utwierdzają. Uważam że ta kobieta ma fetysz (...) (red. oryginalna pisownia) 

Oprócz tego komentarza, Żebrowska wrzuciła jeszcze jeden - "Żenada. Sranie też jest naturalne to może pokaż zdjęcie na kiblu". I tym fragmentem zasłoniła część doklejonego zdjęcia, na którym widać, jak... rzeczywiście siedzi na toalecie. Podpisała swój kolaż: "Pierwsze życzenie w 2023 spełnione".

Jak myślicie? Takim komentarzem zamknęła usta hejterom, czy jeszcze bardziej ich rozwścieczyła?

Zobacz też: "Mama w pracy". Zborowska pozuje z laktatorem, a fanki komentują surowo

Ola Żebrowska Instagram
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram
Ola Żebrowska Instagram
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska Instagram