Agnieszkę Hyży zapytano, jak "uwiodła" partnera. "Ludzie po przejściach nade wszystko myślą o dzieciach"

2022-11-21 12:13

Co jakiś czas Agnieszka Hyży daje swoim fanom możliwość zadawania jej pytań na instagramowym stories. Internauci lubią wracać do tematu budowaniu szczęścia, mimo wcześniejszych potyczek w życiu uczuciowym. Tym razem jednak pewna użytkowniczka przesadziła ze swoimi sugestiami. Dziennikarka szybko ucięła temat twierdząc, że to dzieci liczą się najbardziej, gdy wchodzimy w nowy związek.

Agnieszka i Grzegorz Hyży
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka i Grzegorz Hyży stworzyli dużą, patchworkową rodzinę.

Agnieszka i Grzegorz Hyży są w związku małżeńskim już od prawie 8 lat. Wciąż jednak wisi nad nimi widmo poprzednich, także medialnych związków. Obydwoje mają dzieci z poprzednich małżeństw, a dziennikarka wielokrotnie wypowiadała się już w temacie tworzenia rodziny patchworkowej

"Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej" - pisała niedawno na swoim Instagramie, w temacie budowania rodziny przez ludzi "z przeszłością". 

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Przeczytaj też: Takie pytania zażenowały już niejedną mamę. Agnieszka Hyży usłyszała je od fanek i wybrnęła z klasą

Wśród wielu pytań fanów, na które odpowiedziała ostatnio Agnieszka, pojawiło się pewne, dotyczące jej związku z Grzegorzem Hyży, które chyba nie bardzo przypadło jej do gustu. Internautka zapytała wprost, choć może rzeczywiście mało delikatnie - "Jak uwiodłaś obecnego partnera?". Prezenterka odpowiedziała dosadnie:

"A może to on uwiódł mnie? Co to za pytanie... Po pierwsze... to nie jest mój "obecny partner" tylko od blisko 8 lat mąż i ojciec mojego (naszego) Dziecka. Po drugie... to nie szkoła uwodzenia. Jak spotykają się ludzie po przejściach, z Dziećmi, to nade wszystko myśli się właśnie o tym. Oczywiście - miłość, zakochanie to fundament, który musi być, by zacząć coś razem tworzyć... Po trzecie... dlaczego sprowadza się związek i kobietę w nim do uwodzicielki i kusicielki?" - odpowiedziała Hyży. 

Agnieszka Hyży instastories
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka Hyży instastories

Agnieszka Hyży ma za sobą medialny, kilkuletni związek z Marcinem Mroczkiem. Trzy lata po jego zakończeniu wyszła za mąż. Z tego związku ma 9-letnią córkę, Martę. W tym samym wieku są synowie bliźniacy Grzegorza Hyżego z małżeństwa z Mają Hyży. Wszyscy razem tworzą dość sporą patchworkową rodzinę. Agnieszka i Grzegorz rok temu przywitali na świecie wspólnego synka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza