Agnieszkę Hyży zapytano, jak "uwiodła" partnera. "Ludzie po przejściach nade wszystko myślą o dzieciach"

2022-11-21 12:13

Co jakiś czas Agnieszka Hyży daje swoim fanom możliwość zadawania jej pytań na instagramowym stories. Internauci lubią wracać do tematu budowaniu szczęścia, mimo wcześniejszych potyczek w życiu uczuciowym. Tym razem jednak pewna użytkowniczka przesadziła ze swoimi sugestiami. Dziennikarka szybko ucięła temat twierdząc, że to dzieci liczą się najbardziej, gdy wchodzimy w nowy związek.

Agnieszka i Grzegorz Hyży
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka i Grzegorz Hyży stworzyli dużą, patchworkową rodzinę.

Agnieszka i Grzegorz Hyży są w związku małżeńskim już od prawie 8 lat. Wciąż jednak wisi nad nimi widmo poprzednich, także medialnych związków. Obydwoje mają dzieci z poprzednich małżeństw, a dziennikarka wielokrotnie wypowiadała się już w temacie tworzenia rodziny patchworkowej

"Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej" - pisała niedawno na swoim Instagramie, w temacie budowania rodziny przez ludzi "z przeszłością". 

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Przeczytaj też: Takie pytania zażenowały już niejedną mamę. Agnieszka Hyży usłyszała je od fanek i wybrnęła z klasą

Wśród wielu pytań fanów, na które odpowiedziała ostatnio Agnieszka, pojawiło się pewne, dotyczące jej związku z Grzegorzem Hyży, które chyba nie bardzo przypadło jej do gustu. Internautka zapytała wprost, choć może rzeczywiście mało delikatnie - "Jak uwiodłaś obecnego partnera?". Prezenterka odpowiedziała dosadnie:

"A może to on uwiódł mnie? Co to za pytanie... Po pierwsze... to nie jest mój "obecny partner" tylko od blisko 8 lat mąż i ojciec mojego (naszego) Dziecka. Po drugie... to nie szkoła uwodzenia. Jak spotykają się ludzie po przejściach, z Dziećmi, to nade wszystko myśli się właśnie o tym. Oczywiście - miłość, zakochanie to fundament, który musi być, by zacząć coś razem tworzyć... Po trzecie... dlaczego sprowadza się związek i kobietę w nim do uwodzicielki i kusicielki?" - odpowiedziała Hyży. 

Agnieszka Hyży instastories
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka Hyży instastories

Agnieszka Hyży ma za sobą medialny, kilkuletni związek z Marcinem Mroczkiem. Trzy lata po jego zakończeniu wyszła za mąż. Z tego związku ma 9-letnią córkę, Martę. W tym samym wieku są synowie bliźniacy Grzegorza Hyżego z małżeństwa z Mają Hyży. Wszyscy razem tworzą dość sporą patchworkową rodzinę. Agnieszka i Grzegorz rok temu przywitali na świecie wspólnego synka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza