Takie pytania zażenowały już niejedną mamę. Agnieszka Hyży usłyszała je od fanek i wybrnęła z klasą

2022-05-23 12:21

Agnieszka Hyży brała ostatnio udział w komunii swoich pasierbów - synów Grzegorza Hyżego i Mai Hyży. Uroczystość organizowana przez patchworkową rodzinę, była relacjonowana na instagramowych profilach obu celebrytek. Pod jednym z postów Agnieszki pojawiły się niedyskretne i nie do końca taktowne pytania.

Agnieszka Hyży
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka Hyży odpowiada fanko na niedyskretne pytania.

Nie rozumiemy, dlaczego wciąż kobiety, kobietom wbijają niewidzialne "szpile". To boli, zwłaszcza młode matki, które swoje przeżyły przy porodzie i wychowywaniu malucha, więc mają mniej sił na to, by znosić złośliwostki lub rzucone bez namysłu, raniące komentarze.

Jedno z takich pytań, przez które zażenowanie poczuła niejedna matka, zadano ostatnio Agnieszce Hyży, po tym, jak opublikowała swoje zdjęcie z komunii pasierbów. Prezenterka ubrana była w stylową, beżową sukienkę typu tuba, na którą miała narzucony biały żakiet. Internautki komentowały jej wygląd. O co poszło?

Sukienka była dość obcisła i prezentowała zgrabne ciało Agnieszki, która pół roku temu urodziła synka Leosia. Internautki dostrzegły jednak niewielką wypukłość w okolicy brzucha celebrytki i pytały ją, jak widać dość licznie, o to, czy jest w kolejnej ciąży. 

Przeczytaj też: Maja Hyży pokazała urocze zdjęcie z partnerem. Tak ujawniła płeć swojego czwartego dziecka

Agnieszka wybrnęła z sytuacji z poczuciem humoru, publikując zdjęcie w relacji na Instagramie:

Agnieszka Hyży
Autor: Instagram/ @agnieszka_hyzy Agnieszka Hyży instastories

Przeczytaj też: Brzuch tuż po porodzie wygląda jak w 2. trymestrze [ZDJĘCIA]

Dodała też wymowny opis do zdjęcia:

Odpowiadając zbiorczo na pytania... Nie, nie jestem w ciąży. Kilka miesięcy temu urodziłam dziecko. 

Agnieszka Hyży wyszła za mąż za piosenkarza, Grzegorza Hyży 7 lat temu. Obydwoje byli już wcześniej w związkach małżeńskich, z których ona ma 8 letnią córkę, a on, 9-letnich synów. Para w zeszłym roku doczekała się też wspólnego synka - 6-miesięcznego Leona.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza