Agnieszka Włodarczyk podsumowuje dzień z życia mamy. “Czuję się z tym wyśmienicie”

2022-04-07 10:14

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu opublikowała post, w którym punkt po punkcie opisuje, jak wygląda jej zwykły dzień z synkiem. “Myślę, że to dzień prawie każdej matki po prostu” – komentuje fanka. A czy wasza rozkładówka dnia też tak wygląda?

Agnieszka Włodarczyk z synkiem Milanem
Autor: Instagram/@agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk z synkiem Milanem

Aktorka odkąd została mamą małego Milana doskonale odnajduje się w nowej roli. Mimo trudności, które spotykają każdą matkę na co dzień, stara się delektować każdą chwilą spędzoną z synkiem. Chętnie też dzieli się swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swojej codzienności.

Przeczytaj także: "Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Agnieszka Włodarczyk o codziennej rutynie: “Czuję się w tym wyśmienicie”

Swój długi post zaczyna słowami:

“Mój dzień składa się z powtarzających się czynności, praktycznie dzień w dzień to samo i wiecie co? Czuję się z tym wyśmienicie”.

W dalszej jego części punkt po punkcie opisuje rozkład swojego dnia. Jak przyznaje ta rutyna w ogóle jej nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Stara się chłonąć każdy moment spędzony z dzieckiem i mężem, doceniać to co ma tu i teraz. To świetne podejście, bo jak zauważa jedna z fanek “U nas tak od 10 miesięcy. Człowiek narzeka, ale to najlepszy czas”.

Stały rytm dnia Agnieszki i Milana

Plan swojego macierzyńskiego dnia Agnieszka Włodarczyk opisuje w ten sposób:

“Pobudka. Śmieszki z synkiem. Śniadanko. Jakieś pranie. Drzemka (tu zwykle dokimuję przerywaną nockę). Zmiana pieluchy co jakiś czas, kiedy jest potrzeba. Zabawa z synkiem. Chwila dla mnie, jak Tatuś wraca z treningu. Jakiś obiad. Rodzinne pogaduchy z Tatusiem. Znowu drzemka (tym razem już raczej tylko Milan). Spacer- jeśli jest w miarę ciepło i nie wieje. Werandowanie, czyli czas na ogródku (jeśli nie chce mi się chodzić). Zabawa w kojcu. Zabawa na górze na wykładzinie. Oglądanie bajek. Kąpiel. Tulenie małego do snu. Zabawa z Tatą”.

Aktorka swój wpis kończy pięknym podsumowaniem “Kocham to życie”.

A fanki jej wtórują w komentarzach:

“Kiedyś tego nie lubiłam, teraz uważam, że to jest super czas i tak go spędzam przy trzeciej córce!’

“Na tym polega szczęście rodzinne. Ważne, że razem w zdrowiu. Super, że się powtarza!”

“U nas podobnie! Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i uwielbiam taką naszą codzienność. Spędzanie czasu z dzieckiem to dla mnie czysta przyjemność”.

Mimo trudów, z jakimi wiąże się na co dzień macierzyństwo, to jest najlepsze podejście! Dzieci tak szybko rosną, że trzeba chwytać każdy ich uśmiech, grymas, każdą nową umiejętność...

Przeczytaj także: Plan dnia noworodka - jak ułożyć dziecku rytm dnia?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza