"Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

2022-04-06 12:22
Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek z synek Henrykiem i suczką - Franczeską.

Rodzina Majdanów to ulubieńcy widzów. Małgosia Rozenek i Radosław Majdan, zjednali sobie Polaków programem "Azja Express" i ich wspólnymi, zabawnymi dialogami. Teraz, gdy wychowują upragnione dziecko, dzielą się swoim życiem rodzinnym z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Im też czasami zdarzają się wpadki, których wcale się nie wstydzą. I dobrze. Każdy rodzic je zalicza.

Majdanowie to jedna z najbardziej medialnych rodzin polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, byli znani od bardzo dawna. Jednak jako małżeństwo, skradli serca widzów głównie za sprawą programu "Azja Express". Od tamtego momentu ich popularność nie spada, a cała rodzina regularnie podsyca ją za sprawą aktywności w mediach społecznościowych.

Ich wspólne dziecko, Henryk, zwany przez rodzinę także Dzidziusiem Majdana, rośnie na oczach fanów. Zarówno jego mama, jak i tata, chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym. A to jak wiadomo, nie zawsze jest perfekcyjne i właśnie w tym szaleństwie jest cały urok. Wczoraj w domu Majdanów wydarzyła się mała rodzicielska wpadka

Dowiedz się: Czy pies może spać z dzieckiem w jednym łóżku?

M jak mama: Co powinno umieć 3-letnie dziecko?
Henio Majdan
Autor: Instagram/ @m_rozenek Henio Majdan

Zostawiłam Henryka dosłownie na 15 sekund, bo poszłam wstawić pranie. Zdjął sobie z blatu puszkę z mlekiem i świetnie się bawi, jak widać. I panny razem z nim. - opowiada Rozenek na Insta Stories.

Henio Majdan
Autor: Instagram/ @m_rozenek Henio Majdan

Przeczytaj też: 5 powodów, dla których warto mieć psa

W całej "zabawie" chłopczykowi towarzyszyły psy, których w domu Majdanów jest sporo. Buldog francuski po cichu wyjadał rozsypane mleko z podłogi, a malutka suczka Franczeska przyglądała się bacznie Henryczkowi. Dzidziś Majdana chciał się podzielić z pieskami przysmakiem i w pewnym momencie, sypnął w stronę piesków.

Nie syp na Franczeskę - Henrik! - upomniała go Rozenek.

Rodzina Majdanów to także psy, które są pełnoprawnymi członkami rodziny. Śpią z właścicielami w łóżkach, jeżdżą z nimi na wakacje. Po pojawieniu się na świecie małego Henryka, nie poszły w odstawkę, jak to się dzieje w wielu domach. Brawo!

Dowiedz się: Uwaga pies! Jak nauczyć dziecko bezpiecznego zachowania wobec obcych zwierząt?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza