"Zostawiłam go dosłownie na 15 sekund". Rozenek-Majdan podzieliła się zabawną rodzicielską wpadką

2022-04-06 12:22

Rodzina Majdanów to ulubieńcy widzów. Małgosia Rozenek i Radosław Majdan, zjednali sobie Polaków programem "Azja Express" i ich wspólnymi, zabawnymi dialogami. Teraz, gdy wychowują upragnione dziecko, dzielą się swoim życiem rodzinnym z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Im też czasami zdarzają się wpadki, których wcale się nie wstydzą. I dobrze. Każdy rodzic je zalicza.

Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram/ @m_rozenek Małgorzata Rozenek z synek Henrykiem i suczką - Franczeską.

Majdanowie to jedna z najbardziej medialnych rodzin polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, byli znani od bardzo dawna. Jednak jako małżeństwo, skradli serca widzów głównie za sprawą programu "Azja Express". Od tamtego momentu ich popularność nie spada, a cała rodzina regularnie podsyca ją za sprawą aktywności w mediach społecznościowych.

Ich wspólne dziecko, Henryk, zwany przez rodzinę także Dzidziusiem Majdana, rośnie na oczach fanów. Zarówno jego mama, jak i tata, chętnie dzielą się swoim życiem rodzinnym. A to jak wiadomo, nie zawsze jest perfekcyjne i właśnie w tym szaleństwie jest cały urok. Wczoraj w domu Majdanów wydarzyła się mała rodzicielska wpadka

Dowiedz się: Czy pies może spać z dzieckiem w jednym łóżku?

M jak mama: Co powinno umieć 3-letnie dziecko?
Henio Majdan
Autor: Instagram/ @m_rozenek Henio Majdan

Zostawiłam Henryka dosłownie na 15 sekund, bo poszłam wstawić pranie. Zdjął sobie z blatu puszkę z mlekiem i świetnie się bawi, jak widać. I panny razem z nim. - opowiada Rozenek na Insta Stories.

Henio Majdan
Autor: Instagram/ @m_rozenek Henio Majdan

Przeczytaj też: 5 powodów, dla których warto mieć psa

W całej "zabawie" chłopczykowi towarzyszyły psy, których w domu Majdanów jest sporo. Buldog francuski po cichu wyjadał rozsypane mleko z podłogi, a malutka suczka Franczeska przyglądała się bacznie Henryczkowi. Dzidziś Majdana chciał się podzielić z pieskami przysmakiem i w pewnym momencie, sypnął w stronę piesków.

Nie syp na Franczeskę - Henrik! - upomniała go Rozenek.

Rodzina Majdanów to także psy, które są pełnoprawnymi członkami rodziny. Śpią z właścicielami w łóżkach, jeżdżą z nimi na wakacje. Po pojawieniu się na świecie małego Henryka, nie poszły w odstawkę, jak to się dzieje w wielu domach. Brawo!

Dowiedz się: Uwaga pies! Jak nauczyć dziecko bezpiecznego zachowania wobec obcych zwierząt?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza