Gotowi spędzić czas na dwóch kółkach? Pora na weekend rowerowy w Julinku

2022-06-15 13:16

W nadchodzący weekend w Julinku – oprócz dobrze znanych atrakcji oraz fantastycznych występów cyrkowych – nie zabraknie także emocji rowerowych!

Rowerowy weekend w Julinku
Autor: materiały prasowe Rowerowy weekend w Julinku

Swoje „Rowerowe show!” w Julinku zaprezentuje Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa w zdobywaniu najwyższych budynków na świecie skacząc rowerem po schodach. W sumie zdobył już 18 budynków w 13 krajach! Dwukrotnie można było oglądać go podczas występów w programie Mam Talent. Już w ten weekend, w Julinek Parku, Krystian Herba zaprezentuje swoje najbardziej widowiskowe ewolucje, z których wiele wykonuje jako jedyny w Polsce. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć na żywo jego pokaz z półfinału ostatniej edycji Mam Talent, a ponadto… najwięksi śmiałkowie będą mieli okazję wziąć udział w interaktywnej zabawie z naszą gwiazdą!

Przeczytaj także: Zabawa na trampolinie może zakończyć się urazem. Fizjoterapeuta radzi, jak bezpiecznie z niej korzystać

Zasady bezpiecznej jazdy na hulajnodze

Podczas nadchodzącego weekendu nie zabraknie innych, wyjątkowych występów. Wśród nich znajdzie się także akrobatyczne show na „Lolipop” w wykonaniu Julii Czyżak. Pełen magii, delikatności pokaz na zaczarowanym kole to połączenie siły i zaskakujących akrobacji. O odpowiednią dawkę emocji zadba także Jakub Długosz podczas swojego żonglerskiego show.

Podczas weekendu rowerowego obowiązuje 15% rabatu na wypożyczenie roweru.

Harmonogram 16-19 czerwca

12:00 – Pokaz na Lolipop w wykonaniu Julii Czyżak – MAŁA SCENA

12:30 – Warsztaty z kręcenia hula hoop

13:00 – Żonglerskie show w wykonaniu Jakuba Długosza – MAŁA SCENA – NIEDZIELA

14:00 – Rowerowe show w wykonaniu Krystiana Herby – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty plastyczne „Mój wymarzony rower”

15:00 – Żonglerskie show w wykonaniu Jakuba Długosza – MAŁA SCENA – NIEDZIELA

16:00 – Rowerowe show w wykonaniu Krystiana Herby – DUŻA ARENA

17:30 – Rowerowe show w wykonaniu Krystiana Herby – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury.
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos.
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla.
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Przeczytaj także: Od kiedy dziecko może bezpiecznie jeździć w foteliku rowerowym?