Al Pacino rozstał się z 54 lata młodszą kochanką. 3 miesiące temu urodziła mu syna

2023-09-08 9:43

Związek Ala Pacino i 50 lat młodszej kochanki przeszedł do historii. Trzy miesiące temu para powitała na świecie synka, a gwiazdor domagał się od kobiety wykonania badań genetycznych.

Al Pacino
Autor: RICHARD SHOTWELL/INVISION/AP Al Pacino rozstał się z 54 lata młodszą kochanką.

Koniec miłości Ala Pacino i o 54 lata młodszej Noor Alfallah. Po burzliwym związku, który wydawał się prawdziwym uczuciem, nie pozostało już nic. Oprócz latorośli pary - trzy miesiące temu Al Pacino i Noor Alfallah zostali rodzicami chłopca, któremu nadali imię Roman.

Ciąża a dieta

Badania genetyczne

Gdy 29-letnia kobieta niespodziewanie zaszła w ciążę, aktor zażądał od niej wykonania badań genetycznych. Ze względu na chorobę tarczycy obecnie miał niewielkie szanse na to, by zostać ojcem, dlatego chciał się przekonać, czy mały Roman rzeczywiście jest jego dzieckiem. Badania potwierdziły ojcostwo Pacino, w związku z czym dziecko otrzymało nazwisko ojca.

"To naprawdę niezwykłe. Zawsze było. Mam już kilkoro dzieci, ale to jest szczególne, ponieważ przytrafiło mi się w tak wyjątkowym momencie życia" - powiedział "Daily Mail". 

29-latka walczy o opiekę nad synem

Niestety, para bardzo szybko się rozstała i pojawił się problem opieki nad kilkumiesięcznym dzieckiem. "Różnica wieku nie jest dla nich problemem, nawet mimo faktu, że jest starszy od jej ojca. Obraca się w wyższych sferach, bo w końcu sama pochodzi z bogatej rodziny" - komentował informator "Page Six". Prawdopodobnie przyczyną rozstania były jednak różnice pokoleniowe.

29-letnia kobieta walczy w sądzie o przyznanie jej całkowitej opieki nad dzieckiem. Ma duże szanse ją uzyskać, nie tylko ze względu na wiek ojca (83 lata), ale i jego burzliwą, miłosną przeszłość. Noor Alfallah nie chce odbierać Al Pacino prawa do uczestniczenia w życiu dziecka. Aktor ma mieć głos decyzyjny w sprawie wychowania syna, będzie mógł również uczestniczyć w wychowaniu chłopca.

Nowa sprawa zrujnuje aktora?

Kobieta upomina się w sądzie, by aktor pokrył wszystkie koszta związane ze sprawą. Domaga się również alimentów, które mogą być bardzo wysokie. Nie zależy jej jednak na pieniądzach, ponieważ pochodzi z dobrej rodziny i jest aktywna zawodowo. 

Cała sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. Wiele mówi się na temat przeszłości matki Romana, która spotykała się już z kilkoma starszymi mężczyznami, m.in. z Mikiem Jaggerem. Kobieta jest producentką filmową, dlatego dobrze zna świat hollywoodzkiego show-biznesu.

Czytaj: Co zrobić, żeby zwiększyć alimenty? Radca prawny wyjaśnia