Amelka, która zaśpiewała w schronie, teraz wystąpiła na wielkiej scenie. Film wzrusza do łez

2022-03-22 12:27

7-letnia Amelka, którą świat zachwycił się po wykonaniu piosenki z filmu “Kraina lodu” w kijowskim schronie, dodała otuchy swoim rodakom po raz drugi. Dziewczynka zaśpiewała hymn swojego kraju na otwarciu charytatywnego koncertu "Razem z Ukrainą", który w minioną niedzielę odbył się w łódzkiej Atlas Arenie.

Amellia Anisovych
Autor: X-news Amellia Anisovych podczas charytatywnego koncertu "Razem z Ukrainą".

Amellia Anisovych pojawiając się na łódzkiej scenie spełniła swoje marzenie o występie przed dużą publicznością. Po raz kolejny jej występ przyprawił widzów o gęsią skórkę.

Zobaczcie sami:

Dziewczynka swoim występem rozpoczęła cały koncert - wykonując a cappella hymn Ukrainy. Od razu wprowadziła widzów w podniosły nastrój. Publiczność w tym czasie trzymała wzniesione ręce ze światełkami. Jej występ zrobił piorunujące wrażenie, co zauważyły także zagraniczne media.

7-letnia Amelia po raz drugi dodała otuchy swoim rodakom

Przypominamy też jej wykonanie piosenki “Mam tę moc” z kijowskiego schronu, które stało się jednym z symboli tej wojny.

Nagranie to obiegło cały świat. Do dziewczynki napisała na twitterze sama autorka hitu z “Krainy lodu” - Kristen Anderson-Lopez. Zwróciła się do Amelki słowami:

“Kochana Dziewczynko z pięknym głosem, mój mąż i ja napisaliśmy tę piosenkę jako część historii o uzdrowieniu cierpiącej rodziny. Sposób, w jaki to śpiewasz, jest jak magiczna sztuczka, która rozprzestrzenia światło w twoim sercu i leczy każdego, kto ją usłyszy. Śpiewaj dalej! My słuchamy!”

Organizatorem niedzielnego koncertu "Razem z Ukrainą" była stacja TVN. Cały dochód z wydarzenia przekazano Polskiej Akcji Humanitarnej, która niesie pomoc Ukrainie od początku rosyjskiej agresji w 2014 roku.

Przeczytaj także: Uratowała życie miesięcznej córeczce. Sama dostała odłamkami w głowę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza