Andrzej i Patrycja Sołtysikowie po raz drugi zostaną rodzicami. „Cud (miłości i medycyny)”

2024-04-21 11:09

Patrycja Sołtysik, żona Andrzeja Sołtysika ku radosnemu zaskoczeniu wszystkich przekazała wspaniałą wiadomość w mediach społecznościowych. Otóż żona dziennikarza jest w zaawansowanej ciąży i dosłownie lada chwila powita na świcie ich drugą pociechę. To wielkie wydarzenie, bo droga do tego by znów mogli zostać rodzicami, była bardzo długa i kręta.

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie po raz drugi zostaną rodzicami. „Cud (miłości i medycyny)”
Autor: Instagram @pati_soltysik/@studio_ksiezyc Andrzej i Patrycja Sołtysikowie po raz drugi zostaną rodzicami. „Cud (miłości i medycyny)”

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie są małżeństwem od ponad 8 lat. Krótko po ślubie doczekali się cudu narodzin – na świat przyszedł ich obecnie 8-letni synek Staś. Para nigdy nie ukrywała, że zostali rodzicami dzięki metodzie in vitro. Żona dziennikarza nie raz publicznie wspominała o ich problemach z zajściem w ciążę, które wiązały się z tym, że od lat choruje na endometriozę. To choroba, która może wpływać na płodność. Mimo wielu przeszkód, para ne zrezygnowała z marzeń o kolejnym dziecku. Ich wola walki i determinacja na tej drodze została teraz nagrodzona. Patrycja Sołtysik na swoim instagramowym profilu poinformowała właśnie, że lada chwila na świat przyjdzie ich drugie dziecko.

Gadaj Zdrów: Mama dwójki dzieci z in vitro: "Nie afiszuję się z tym"

Partycja Sołtysik pokazała ciążowy brzuszek w pięknej sesji

Wiadomość na profilu żony dziennikarza była zaskoczeniem dla wszystkich. Aż trudno uwierzyć, że tak długo udało się utrzymać ją w tajemnicy. Patrycja Sołtysik jak widzimy na zdjęciach jest bowiem już w mocno zaawansowanej ciąży. Jak przyznaje podekscytowana mama – poinformowanie opinii publicznej o tym fakcie było dla niej wielkim emocjonalnym wyzwaniem.

„Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam … bo ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu” – napisała.

Druga pociecha przyjdzie na świat 9 lat po narodzinach pierwszej. „Naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny Cud ( miłości i medycyny). Czekamy maluszku!” - podkreśliła.

Na koniec zwróciła się z ogromną prośbą do portali internetowych, by nie pisały o jej ciąży, że jest to druga z kolei, ale że to „kolejna ciąża”. To tylko pokazuje jak wyboista i trudna może być droga do rodzicielstwa.

Gratulujemy całej rodzinie i życzymy szczęśliwego rozwiązania.