Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fanki podzielone: do kogo dziewczynki są podobne?

2022-06-06 10:54

Anna Lewandowska spędza z córkami wakacje na Majorce, dzieląc się hojnie fotorelacją z wyjazdu. Na jednym ze zdjęć trenerka pokazała swoje córki. Widać na nim dobrze ich twarze. Fanki dyskutują, do kogo Klara i Laura są bardziej podobne. Zdania są wyraźnie podzielone. A co na to sama trenerka?

Anna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury
Autor: Instagram/@annalewandowskahpb

Anna i Robert Lewandowscy znani są z tego, że chronią wizerunek swoich córek. W sieci z reguły publikują zdjęcia, na których Klara i Laura stoją tyłem lub mają zakryte twarze. Teraz trenerka świadomie opublikowała fotkę dziewczynek, na której widać profile dzieci w całej okazałości.

Przeczytaj także: Małgorzata Rozenek o zakrywaniu twarzy dzieci przez celebrytów. "To jest dopiero zwracanie uwagi"

Anna Lewandowska pokazała twarze Laury i Klary

Na zdjęciu opublikowanym przez Annę Lewandowską widać jej córki siedzące na tarasie, przybijające sobie piątkę. Dziewczynki są tak samo ubrane i uczesane, więc na pierwszy rzut oka wyglądają niemal jak bliźniaczki. "Sisters" - tak podpisała fotkę trenerka. 

Do kogo podobne są Klara i Laura?

Mimo takiej samej stylizacji dziewczynek, fanki zauważają różnice między siostrami. "Klara cały tata, Laura cała mama a podobne do siebie jak bliźniaczki " - napisała jedna z obserwatorek.

"A ja mam właśnie wrażenie, że jest zupełnie na odwrót" - przyznała z kolei inna.

Do dyskusji postanowiła się włączyć sama trenerka, która przyznała, że starsza córka Klara jest podobna do Roberta, a młodsza do niej.

A wy co sądzicie?

Przeczytaj: Tak Lewandowscy świętowali urodziny córek. Urządzili im przyjęcie jak z bajki...