Anna Lewandowska szczerze o trzecim dziecku. Odpowiedź daje do myślenia

2022-07-14 13:40

Anna Lewandowska aktywnie komunikuje się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Nie boi się też publicznie odpowiadać im na dość intymne pytania związane z życiem prywatnym i wykazuje się przy tym dużą dozą cierpliwości. Po raz kolejny została zapytana o to, czy planuje trzecie dziecko. Ku zaskoczeniu fanek - odpowiedziała szczerze i rzeczowo, obrazując swoje słowa uroczym filmikiem.

Anna Lewandowska szczerze odpowiada fance na pytanie o trzecie dziecko
Autor: instagram/@annalewandowskahpba Anna Lewandowska szczerze odpowiada fance na pytanie o trzecie dziecko

Żona Roberta Lewandowskiego mając chwilę wolnego czasu zorganizowała dla swoich obserwatorów popularną na Instagramie zabawę w pytania i odpowiedzi (Q&A). Z tej okazji postanowiła odpowiedzieć fanom na 10 pytań. Wśród nich padły dwa dotyczące jej dzieci.

Zobacz także: Anna Lewandowska walczy z buntem dwulatka u małej Laury. Tę scenkę zna każdy rodzic

„Czy będziesz mieć kiedyś trzecie dziecko?”

Pierwsze z nich dotyczyło tego, czy Anna Lewandowska planuje więcej dzieci. Fani pewnie liczyli na odpowiedzi w stylu „tak” lub „nie”, ale trenerka poszła inną drogą.

„Szczerze, zastanawiam się co odpowiedzieć. A tak na serio, to dziewczynki zapewniają nam atrakcji za czwórkę” – przyznała.

Swoją odpowiedź okrasiła zaś uroczym filmikiem, na którym widać Klarę i Laurę, jak biegną przez dziedziniec.

Trzeba przyznać, że pytanie o trzecie dziecko jest jednym z najczęściej zadawanych trenerce pytań na temat jej życia prywatnego. Praktycznie za każdym razem jak Anna Lewandowska organizuje w mediach społecznościowych Q&A pada to pytanie. Czym jeszcze interesowały się fanki w kontekście jej macierzyństwa?

Anna Lewandowska
Autor: instagram/@annalewandowskahpba Anna Lewandowska

„Czy dzieci chodzą do przedszkola w Monachium i w Hiszpanii?”

Obserwatorzy byli też ciekawi, czy trenerka posyła swoje córki do przedszkola, spędzając teraz wakacje w swoim domu w Hiszpanii. Odpowiedziała im, że tak, dzięki temu ma właśnie czas, by zorganizować odpowiadać na ich pytania na Instagramie. W tle swojej odpowiedzi umieściła fotkę dziewczynek, jak szykują się do przedszkola z plecakami.

Anna Lewandowska
Autor: instagram/@annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Trzeba przyznać, że trenerka świetnie odnajduj się w roli mamy, a macierzyństwo sprawia jej wiele frajdy. Coraz śmielej też pokazuje codzienne życie swoich córek na swoim profilu i chętniej dzieli się ich fotkami.

Przeczytaj także: Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fanki podzielone: do kogo dziewczynki są podobne?