Anna Lewandowska ma nowy tatuaż, który symbolizuje jej córeczki. Ten wzór stanie się nowym trendem?

2022-09-12 10:08

Anna Lewandowska niedawno świętowała swoje 34. urodziny. Z tej okazji, oprócz hucznego świętowania, postanowiła zrobić sobie kolejny tatuaż. Tym razem subtelny rysunek zdobi jej rękę i nawiązuje do macierzyństwa.

Anna Lewandowska
Autor: Instagram/ @annalewsndowskahpba Anna Lewandowska zrobiłą sobie tatuaż na 34. urodziny

Choć Lewandowska nie pochwaliła się nowym tatuażem oficjalnie, to na jej Insta Stories już zobaczyć możemy ozdobioną rękę, a dokładny rysunek pokazał tatuażysta z Barcelony. Wzór, na który zdecydowała się trenerka, bardzo wpisuje się w najnowsze trendy, a do tego ma swoją symbolikę. 

Zobacz też: Anna Lewandowska żegna Monachium. "Tu urodziły się i wychowywały nasze dziewczynki..."

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Wewnętrzną stronę ręki Lewandowskiej ozdobiły dwie malutkie wróżki - Calineczki wykonane bardzo cienką, szykowną kreską. O takim pomyśle na tatuaż Anna informowała fanów dużo wcześniej. Wiosną tego roku jednak zrezygnowała z wykonania tatuażu, bo jak sama wspominała, jej mąż - Robert Lewandowski - nie przepada za tatuowaniem ciał. 

Sprawdź: Miał 6 miesięcy, gdy jego mama zrobiła mu pierwszy tatuaż. „Ludzie mówią, że wychowuję go na gangstera”

Anna najwidoczniej mimo to dojrzała do realizacji pomysłu i wykonała symboliczny tatuaż. Artysta, który go zrobił, napisał na swoim Instagramie.

Wytatuowanie i poznanie cię było przyjemnością, więc cudownie było dzielić z tobą twoje urodziny. Bardzo serdecznie dziękuję za szczerość, sympatię i życzliwość - napisał @juanenka oznaczając profil Anny.

Dowiedz się: Nie akceptujesz rozstępów po ciąży? Tatuaże: tradycyjne lub maskujące mogą pomóc wyleczyć kompleksy

To już drugi tatuaż gwiazdy. Pierwszy - napis "Never give up" (nigdy się nie poddawaj) - ma tuż pod biustem, w miejscu, które rzadko eksponuje. Obydwa tatuaże są bardzo delikatne i kobiece. 

Zobacz pomysły na tatuaże dla mam w naszej galerii: