Anna Lewandowska żegna Monachium. "Tu urodziły się i wychowywały nasze dziewczynki..."

2022-07-18 10:39

Chociaż wszyscy to podejrzewali, to jednak nikt do końca nie był pewien. Od wczoraj jednak wszystko jest jasne: nasz najbardziej znany napastnik, duma polskiej piłki nożnej przenosi się do niemniej słynnego klubu FC Barcelona. A wraz z nim, cała jego rodzina.

Anna Lewandowska
Autor: instagram / annalewandowskahpba

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska mieszkali w Monachium od 2014 roku, kiedy to piłkarz został napastnikiem  Bayernu. Chociaż para miała lokum również w Polsce, to jednak ze względu na treningi Roberta, najwięcej czasu spędzali w Niemczech. To tam urodziły się ich córeczki - Klara i Laura, tam chodziły do przedszkola i miały swoich przyjaciówł. 

Teraz przed całą rodziną wielka zmiana. Z Bawarii przeprowadzają się do Hiszpanii, a dokładnie do Barcelony, gdzie od teraz będzie grał Lewy.

Na swoim instagramie Anna Lewandowska napisała: "Emocje powoli opadają i przychodzi zrozumienie jak duża zmiana jest przed naszą rodziną. Jestem wdzięczna za wszystko co spotkało nas w ostatnich latach. Monachium było naszym domem, miejscem w którym urodziły i wychowywały się nasze dziewczynki. Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia. Jednak dom jest tam gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będę mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział!"

Czytaj również: Anna Lewandowska pokazuje zdjęcia z porodówki i wspomina narodziny Klary. "Moja Calineczka"

Anna Lewandowska walczy z buntem dwulatka u małej Laury. Tę scenkę zna każdy rodzic

Fani piłkarza już od dawna przepowiadali ten transfer. Lewandowski otwarcie mówił o planach odejścia z Bayernu, a FC Barcelona - o tym, że maja ochotę na wykupienie piłkarza. Podobno przygotowania do przeprowadzki zaczęły się już rok temu. Lewandowscy szukali odpowiedniego domu, takiego, który spełniałby ich oczekiwania i gwarantował dziewczynkom komfort i bezpieczeństwo. Ważna była bliskość dobrych przedszkoli i szkół.

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córeczki: 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. 

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53