Asia Opozda na komunii chrześnicy. „Jesteś laska, ale ta sukienka do kościoła niestosowna”

2024-05-20 12:03

Moda komunijna dla większości osób stanowi wyzwanie. Obowiązują nas pewne kanony ubioru jakiego "nie wypada" zdaniem wielu, założyć do kościoła, zwłaszcza na uroczystość, w której to dzieci mają być najważniejsze. Ostatnio za "niestosowny" strój oberwała Asia Opozda.

Joanna Opozda z synkiem
Autor: Instagram/ @asiaopozda Burza w komentarzach pod stylizacją komunijną Opozdy

Jak ubrać się na komunię? To nie lada wyzwanie. Sezon przypada przecież na wiosnę, kiedy pogoda bywa niezwykle kapryśna. Do tego kanony ubioru na kościelne okazje, takie jak chrzty czy komunie są dość rygorystyczne. O tym, jak ciężko dobrać stosowną stylizację, świadczą chociażby nastroje wokół strojów komunijnych gwiazd. Za zbyt odważną sukienkę założoną na komunię chrześnicy dostało się właśnie aktorce, Asi Opoździe. Jak wyglądała w tym dniu?

Zobacz: „Królowa życia” pokazała za dużo na komunii? „Wstyd temu dziecku zrobiłaś”

Stylizacje na komunię - Królowe Matki odc. 9

Wpadki gwiazd na komuniach

Temat komunijnych stylizacji gwiazd jest szeroko komentowany od dawna. Zaczęło się od stroju Gosi Rozenek, która na komunię swojego syna założyła czerwoną mini i czarne buty typu gladiatorki na bardzo wysokim obcasie. Jej zdjęcia nie schodziły wówczas z głównych stron gazet i portali internetowych tygodniami.

Ale nie tylko za zbyt odważne stroje gwiazdy "obrywają". Ostatnio Kasia Cichopek, która na komunię bratanicy wybrała sukienkę z zakrytymi ramionami, o długości midi, była oceniana równie negatywnie. Pisano wówczas, że jej strój byłby dobry na grilla, a na taką uroczystość jest za mało elegancki. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek ostro skrytykowana za stylizację komunijną. „Jak na grilla”

Za co źle oceniono Asię Opozdę?

Wygląda na to, że nie da się zaspokoić potrzeb estetycznych wszystkich. A co poszło nie tak ze strojem Asi Opozdy?

Aktorka miała na komunii chrześnicy pomarańczową sukienkę na ramiączkach o długości mini, która wykończona była przestrzennymi falbanami u dołu. Do sukienki gwiazda dobrała bardzo wysokie szpilki. Wyglądała pięknie, ale w ocenie wielu internautów niestosownie.

"Komunia święta to uroczystość kościelna, dlatego istnieją zasady, które warto przestrzegać wybierając stylizację! Podstawowe reguły to; zakryte ramiona, zakryte górne łydki, do kolan. Jasne kolory ubrań, eleganckie fasony, delikatne dodatki. Szanujmy ten ważny dzień dla dziecka!" - czytamy w komentarzu, który zebrał mnóstwo polubień.

"Asiu, jesteś super laska - ale ta sukienka do kościoła i na tę okazję niestosowna" - napisał ktoś inny.

Byli jednak i tacy, którzy bronili Joasi.

"Bez hejtu, ale ja na zdjęciu kościoła nie widzę. To już przyjęcie po…" - zauważyła słusznie jedna z kobiet.

Niewykluczone przecież, że jak wiele kobiet na przyjęciach komunijnych, aktorka w kościele miała na sobie żakiet. A jak wy oceniacie jej strój?

Przeczytaj: W co się ubrać na komunię? Zainspiruj się stylizacjami znanych mam