„Królowa życia” pokazała za dużo na komunii? „Wstyd temu dziecku zrobiłaś”

2024-05-14 11:05

Znana z programu „Królowe życia”, gwiazda disco polo, Monika Chwajoł zszokowała wszystkich swoją stylizacją na komunię. Pod postem, w którym pochwaliła się rodzinną imprezą, zawrzało. Wszyscy zarzucają, że strój jest niedopasowany do okazji. Cel z pewnością został osiągnięty. Przykuła wzrok.

Monika Chwajoł pokazała stylizację na komunię
Autor: Instagram/ @monikachwajol_official Monika Chwajoł pokazała "stylizację na komunię"

„Nie pomyślała, że to święto dziecka”,

„Mina dziewczynki mówi wszystko”

- takie komentarze czytamy pod postem wokalistki disco polo znanej jako "Królowa życia". Czy rzeczywiście aż tak przesadziła? Niby miała na sobie delikatny, pastelowy garnitur idealny na uroczystość, jaką jest komunia. Wygląda jednak na to, że pominęła pewną część garderoby.

Zobacz też: Quady, konsole, albo 3 tys. na komunię? Irena Kamińska-Radomska: "To bardzo niewychowawcze"

Stylizacje na komunię - Królowe Matki odc. 9

"Królowa życia" w zbyt odważnej stylizacji na komunię

Znana z programu telewizji TTV "Królowe życia", Monika Chwajoł jest współwłaścicielką firmy transportowej i mamą dwóch córek - Nicole i Michelle. Dziewczynki swoje komunie mają już za sobą. Tym razem, gwiazda telewizyjnego show była jedynie gościem na komunii w dalszej rodzinie i pokazała zdjęcia z tego dnia w swoich mediach społecznościowych.

"Cudownie spędzony dzień z rodziną podczas Pierwszej Komunii Świętej Mai. Jak zawsze było pięknie, wesoło i w gronie najbliższych" - napisała na swoim Instagramie. Mało kto jednak komentował sam temat komunii. Większość użytkowników skupiła się na wyglądzie kobiety, która od jakiegoś czasu próbuje swych sił w branży disco polo.

Przeczytaj: Wyjątkowe komunie u celebrytów. Zobacz, jak świętowali Hyży, Kurdej-Szatan i Moro

Jak ubrała się na komunię Monika Chwajoł?

Uczestniczka "Królowych życia" oprócz jasnoróżowego garnituru w kwiaty miała na sobie koronkowe, bieliźniane body zamiast bluzki. Dekolt w oczy rzucał się do tego stopnia, że ciężko zwrócić uwagę na cokolwiek innego oglądając zdjęcia, chociażby na samą dziewczynkę komunijną, która powinna być tego dnia najważniejsza.

"Komunia to zdecydowanie nie miejsce na taką „bluzeczkę” jest to po prostu nie na miejscu żeby aż eksponować biust" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Moim zdaniem są pewne kanony dres codu i proszę mi wierzyć ,pokazywanie biustu i bielizny jest wysoce niestosowne na takiej uroczystości jak Komunia Św" - napisał ktoś inny w równie delikatnej krytyce.

Są jednak także mniej subtelne opinie.

"Ksiądz chyba nie mógł się skupić", "Z tymi cyckami na wierzchu to trochę przesada. Pierwsza komunia to nie burdel" - czytamy w komentarzach męskiej części użytkowników Instagrama.

A jak wy oceniacie? Nie wiadomo co poszło nie tak. Na komunii swojej młodszej córki "Królowa życia" wyglądała o wiele stosowniej. Pokazała trochę ciała w sukience z dekoltem hiszpańskim, ale całość była o wiele mniej wyzywająca. Zobaczcie sami.