Asia Opozda spaceruje z synkiem po górach. Internauci zarzucają jej coś, co bardzo rozbawiło aktorkę

2022-06-30 10:12

Gwiazda zdaje się dochodzić do siebie po ciężkich przeżyciach ostatnich miesięcy. Z pewnością, cieszy się macierzyństwem. Aktorka wychowuje synka bez taty, ale nie jest samotna. Aktualnie jest na wakacjach z małym Vincentem w polskich górach. Ma ze sobą mamę i babcię. Nie brakuje jej jednak złośliwości ze strony internautów.

Asia Opozda na wakacjach z synkiem w górach.
Autor: Instagram/ @asiaopozda Asia Opozda na wakacjach z synkiem w górach.

Asia Opozda od dłuższego czasu jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Aktorka trafiała na pierwsze strony gazet po ukrywanym ślubie z Antkiem Królikowskim, ich głośnym rozstaniu i byciu porzuconą przez męża jeszcze przed porodem.

Mimo tylu trudnych momentów, po kilku miesiącach wygląda kwitnąco, a jej życie jest przepełnione miłością do synka. Ostatnio relacjonuje ich pobyt w polskich górach. Internauci jednak lubią być złośliwi. Asia wielokrotnie powtarzała, że jest bardzo szczupła mimo bycia świeżo upieczoną mamą, bo nie jadła z powodu stresów. Nie dociera to jednak do wszystkich i z uporem maniaka wciąż drążą temat jej wyglądu.

Czytaj też: Joanna Opozda szczerze o wypadaniu włosów po ciąży. Poznała prawdziwą przyczynę

Przeczytaj: Asia Opozda wróciła do pracy po dwóch miesiącach od porodu. "Sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła"

Asia na swoim Instastories wrzuciła zdjęcie z górskich szlaków, z malutkim Vincentem w wózku. Jak sie okazuje, fani złośliwie komentowali jej wygląd, zarzucając jej, że wydłużyła nogi w Photoshopie. Aktorka, wrzucając jednak zdjęcie jako live, udowodniła, że przeróbek nie było.

"Ktoś mi napisał, że na tym zdjęciu wydłużyłam nogi w photoshopie, a zdjęcie to live. Dzięki, biorę to za komplement." - odpowiedziała aktorka z humorem. 

Asia Opozda - instastories
Autor: Instagram/ @asiaopozda Asia Opozda - instastories

Zobacz: Opozda po raz pierwszy szczerze o samotnym macierzyństwie i pomocy babci: "mama od razu kangurowała"

Aktorce podczas pobytu w górach towarzyszy mama i babcia. Opozda pokazała ich wspólne zdjęcie z Vincentem, tak je podpisując:

"Prababcia, babcia, mama i Vini #family #familytime" - podpisała fotografię.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza