BABY by Ann - żywienie dziecka według Anny Lewandowskiej

2019-12-02 14:26
Baby by Ann
Autor: materiały prasowe

Anna Lewandowska wydała książkę, w której radzi jak zdrowo karmić dziecko i jak wyrobić w nim zdrowe nawyki żywieniowe. Książka wzbogacona została o autorskie przepisy trenerki.

Anna Lewandowska - mama małej Klary jest znaną trenerką i dietetyczką, która postanowiła podzielić się z młodymi mamami swoją wiedzą na temat żywienia maluchów oraz doświadczeniem jako matki. Stworzyła książkę BABY by Ann, w której pisze o prawidłowym rozszerzaniu diety niemowlaka, zasadach prawidłowego żywienia dziecka, a także o odpowiedniej suplementacji i bio żywności. Lewandowska nie zapomniała wspomnieć też o diecie dla alergika.

Trenerka radzi jak przekonać dziecko do jedzenia oraz opowiada co sprawdziło się, gdy karmiła swoją córkę Klarę.

W książce obok porad trenerki rodzice znajdą mnóstwo przepisów na zdrowe posiłki - śniadania, obiady, desery, kolacje a nawet przekąski. Lewandowska postanowiła również zainspirować matki, które stają przed wielkim wyzwaniem - organizacją imprezy dla swojego malucha.

Czytaj: Anna i Robert Lewandowscy oczekują drugiego dziecka! Piłkarz pochwalił się na boisku ciążą żony

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE