BABY by Ann - żywienie dziecka według Anny Lewandowskiej

2019-12-02 14:26

Anna Lewandowska wydała książkę, w której radzi jak zdrowo karmić dziecko i jak wyrobić w nim zdrowe nawyki żywieniowe. Książka wzbogacona została o autorskie przepisy trenerki.

Baby by Ann
Autor: materiały prasowe

Anna Lewandowska - mama małej Klary jest znaną trenerką i dietetyczką, która postanowiła podzielić się z młodymi mamami swoją wiedzą na temat żywienia maluchów oraz doświadczeniem jako matki. Stworzyła książkę BABY by Ann, w której pisze o prawidłowym rozszerzaniu diety niemowlaka, zasadach prawidłowego żywienia dziecka, a także o odpowiedniej suplementacji i bio żywności. Lewandowska nie zapomniała wspomnieć też o diecie dla alergika.

Trenerka radzi jak przekonać dziecko do jedzenia oraz opowiada co sprawdziło się, gdy karmiła swoją córkę Klarę.

W książce obok porad trenerki rodzice znajdą mnóstwo przepisów na zdrowe posiłki - śniadania, obiady, desery, kolacje a nawet przekąski. Lewandowska postanowiła również zainspirować matki, które stają przed wielkim wyzwaniem - organizacją imprezy dla swojego malucha.

Czytaj: Anna i Robert Lewandowscy oczekują drugiego dziecka! Piłkarz pochwalił się na boisku ciążą żony

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza