Anna i Robert Lewandowscy oczekują drugiego dziecka! Piłkarz pochwalił się na boisku ciążą żony

2019-11-07 9:09

Anna Lewandowska, trenerka i dietetyczka, a prywatnie żona napastnika polskiej reprezentacji jest w ciąży! Robert Lewandowski pochwalił się nowiną w tradycyjny dla piłkarza sposób - tzw. cieszynką po zdobyciu bramki.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży
Autor: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska oczekuje drugiego dziecka. Trenerka i jej maż, polski piłkarz Robert Lewandowski mają już dwuletnią córeczkę Klarę. Para mieszka na co dzień w Monachium, gdzie dziewczynka uczęszcza do przedszkola - w tym roku, we wrześniu poszła tam po raz pierwszy.

Jak się okazuje, niedługo Klara będzie miała rodzeństwo. Przyznali to zarówno Roberta, jak i Ania. On pochwalił się światu ciążą żony w klasyczny dla piłkarzy sposób: po zdobytym golu w kolejnym meczu Ligii Mistrzów, wykonał tzw. cieszynkę, wkładając sobie piłkę pod koszulkę, co symbolizuje ciążowy brzuszek!

Ania od razu potwierdziła wieści na swoim instagramie, na którym umieściła zdjęcie "cieszynki" opatrzone hasztagami #family i #baby.

Czytaj: Dieta paleo: zasady, efekty. Jadłospis diety, którą zachwalała Anna Lewandowska

Ania Lewandowska, jak przyznała dopiero niedawno, miała trudności z zajściem w pierwsza ciążę. Kiedy małżeństwo zdecydowała się na dziecko, okazało się, że Ania jest chora, a leczenie wymaga odłożenia planów związanych z macierzyństwem na jakiś czas.

Po dwóch latach udało się i w 2017 roku trenerka urodziła malutką Klarę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie zarówno taty, jak i mamy. Podobno jest wyjątkową strojnisią, dlatego negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola zajmują obu paniom wiele czasu.

Czytaj: Anna Lewandowska szczerze o ciąży: "Poważnie chorowałam, 2 lata starałam się o dziecko..."

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza