Wyjątkowe zniżki na Dzień Matki w Biedronce. Sieć zwraca pieniądze za prezenty dla mam

2023-05-25 16:20

Na Dzień Matki sieć sklepów Biedronka przygotowała wyjątkowe zniżki i pomysły na prezenty. Co ważne, za niektóre produkty można dostać zwrot w wysokości niemal równej cenie zakupu. Co opłaca się kupić w Biedronce 26 maja?

kobieta w sklepie kupująca kosmetyki
Autor: Getty images/materiały prasowe Biedronka Biedronka zwraca pieniądze za prezenty dla mamy. Co opłaca się kupić 26 maja?

W Biedronce z okazji Dnia Matki kupisz kwiaty, ale i prezenty: słodycze oraz kosmetyki. To właśnie te produkty, najchętniej dawane mamom z okazji ich święta dostaniesz w Biedronce w promocyjnych cenach. Szczególną uwagę zwraca jedna z wyjątkowych ofert sieci: to voucher, dzięki któremu można otrzymać 100-procentowy zwrot pieniędzy za prezent na Dzień Matki.

Spis treści

  1. Słodycze i kwiaty w niskich cenach
  2. Zwrot pieniędzy za kosmetyki
  3. Jak odzyskać pieniądze za prezent?
Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Słodycze i kwiaty w niskich cenach

Dzień Matki w sklepach Biedronka trwa już od poniedziałku. W gazetce promocyjnej sieci można znaleźć kwiaty zarówno te doniczkowe, jak i cięte. Przepiękne storczyki można kupić już za 36,99 zł, a róże w doniczce za jedyne 11.99 zł.

Korzystnie cenowo wypadają również bombonierki: przy zakupie 2 pudełek Toffifee czy Rafaello, zapłacimy mniej, bo ok. 10 zł za jedno opakowanie.

Czytaj również: Obiad na Dzień Matki. Podpowiadamy, jak zrobić pyszny obiad dla mamy

Życzenia na Dzień Matki - wybierz piękne życzenia dla mamy i skorzystaj z nich w Dniu Matki

Zwrot pieniędzy za kosmetyki

Ale to nie kwiaty czy słodycze są najbardziej nieoczekiwana ofertą sklepu. Biedronka, która często zaskakuje nowymi pomysłami przyciągającymi klientów, tym razem postanowiła zwrócić im pieniądze za prezenty dla mamy.

W sklepach Biedronka pojawiła się oferta, dzięki której można odzyskać pieniądze za prezent dla mamy. Kupując dowolne kremy i sera pielęgnacyjne do twarzy otrzymasz voucher o wysokości 100% wartości. Promocja dotyczy zarówno kosmetyków marki własnej Be Beauty, jak i kremów Nivea, Tołpa czy Eveline.

Jak odzyskać pieniądze za prezent?

Chociaż oferta biedronki jest hojna, to jednak nie oznacza, że przy kasie nic nie zapłacimy. Promocja polega na otrzymaniu vouchera w wysokości 100 procent ceny kupionych kosmetyków, który można wykorzystać w ciągu dwóch kolejnych dni handlowych. Voucher dostępny będzie na karcie Moja Biedronka oraz w aplikacji. Łączny limit dzienny, to 2 produkty na kartę Moja Biedronka.

Oznacza to, że jeśli wydamy na kosmetyki 50 zł, to "odzyskamy" je dopiero w czasie następnych zakupów.

Promocja obowiązuje od 22 do 26 maja 2023.