Britney Spears straciła dziecko. Fanki wspierają ukochaną piosenkarkę

2022-05-15 11:11
Britney Spears straciła dziecko. Fanki wspierają ukochaną piosenkarkę
Autor: Getty images/screen instagram @britneyspears Britney Spears straciła dziecko. Fanki wspierają ukochaną piosenkarkę

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko" - napisała na Instagramie Britney Spears. To tym bardziej smutne, że od kilku tygodni gwiazda nie mówiła w swoich mediach społecznościowych i niczym innym, jak o swojej ciąży, która była dla niej bardzo ważna.

40-letnia Britney była w ciąży po raz trzeci. Gwiazda oczekiwała dziecka razem z partnerem Samem Asghari. Pozytywny test ciążowy był dla niej wyraźnie radosnym wydarzeniem, bo piosenkarka dużo pisała o tym w swoich mediach społecznościowych. 

Nowe życie z Samem

Po ciężkich latach walki z nałogami, ubezwłasnowolnieniem dokonanym przez rodzonego ojca, Britney zdawała sie wracać do formy. W 2021 roku sąd w Los Angeles zakończył trwającą ponad 13 lat kuratelę, dzięki czemu gwiazda zaczęła nowe życie.  

Przypieczętowała je ślubem z kilkuletnim partnerem, przystojnym trenerem personalnym Samem Asghari, z którym spotykała się do 2016 roku, jednak z powodu ubezwłasnowolnienia nie mogła zalegalizować swego związku. 

Britney straciła dziecko

Kiedy kilka tygodni temu ogłosiła, że jest w ciąży (pisaliśmy o tym tutaj) otrzymała od fanów ogromne wsparcie. Od dawna kibicowali jej, obserwując jej wzloty i upadki. Teraz znów muszą stanąć na wysokości zadania, bo  piosenkarka ogłosiła właśnie, że poroniła

"Może powinniśmy czekać z ogłoszeniem wiadomości o ciąży, ale byliśmy tym tak podekscytowani - napisała na Instagramie Britnety. - Będziemy dalej starać sie o powiększenie naszej cudownej rodziny. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie". 

Wyrazy współczucia przekazała między innymi Paris Hilton oraz setki jej wielbicieli: "Zawsze jesteśmy z tobą!", "Lepiej być powiedzianym i wspieranym, niż trzymać to w tajemnicy i przechodzić przez to samotnie." "  

Czytaj równieżCiężarna Britney wrzuca kolejne nagie zdjęcia, a fani stają w jej obronie. "Jak Kim Kardashian"

Ubezwłasnowolnienie jak Britney Spears - czy to możliwe w Polsce?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza