Britney Spears spodziewa się dziecka. Po 15 latach wspomina depresję poporodową

2022-04-12 10:53

40-letnia Britney znów jest w ciąży. Wraz z partnerem, Samem Asghari, podzieliła się radosną nowiną z fanami na Instagramie. To już trzecia ciąża księżniczki popu. Gwiazda ma już dwóch, prawie dorosłych synów.

Britney Spears
Autor: Instagram/ @britneyspears Księżniczka popu właśnie ogłosiła ciążę!

Britney Spears podzieliła się wieściami o ciąży z fanami na Instagramie. Jak się okazuje, ciąża była dla niej zaskoczeniem.

Bardzo dużo schudłam, by wyruszyć w podróż na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam: "Kurcze... Co się stało z moim brzuchem?" Mój mąż powiedział: "Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie!!!" Więc kupiłam test ciążowy i teraz wiem... Spodziewam się dziecka..."

Dowiedz się: Depresja - przyczyny, objawy. Jak rozpoznać depresję u siebie lub bliskich?

Britney w swoim oświadczeniu, nawiązała też do depresji, na którą cierpiała przy poprzednich ciążach. 

To jest trudne, bo kiedy byłam w ciąży, miałam depresję okołoporodową. Muszę przyznać, że jest to absolutnie straszne. Kobiety nie mówiły o tym wcześniej. Niektórzy ludzie uważali to za niebezpieczne, gdy kobieta skarżyła się, że ma problemy, mając dziecko w sobie, ale teraz kobiety mówią o tym codziennie. Dzięki Bogu nie musimy trzymać bólu w sobie i robić z niego sekretu. 

Spears ma już dwóch synów, z poprzedniego związku, który zakończył się tragicznymi wydarzeniami w jej życiu:  17-letniego Seana Prestona i 16-letniego Jaydena Jamesa. 

Przeczytaj też: Jak pokonać baby blues? Uwierz w siebie, a poradzisz sobie ze smutkiem poporodowym

Księżniczce popu, gratulujemy i życzymy, by tym razem wszystko ułożyło się po jej myśli.

Poradnik Zdrowie: depresja a uwarunkowania genetyczne i socjologiczne
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza